Karviná – Olomouc 3:5 (kon.) | Brno – Liberec 1:2 (kon.) | Slovácko – Mladá Boleslav 0:1 (kon.)
MFK Karviná
3:5 (1:2)
SK Sigma Olomouc
Sobota 16.09.2017, 17:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • HET liga • 7. kolo

90
    Poslední střídání Olomouce ještě před rozehráním. Odchází právě střelec dvou branek Zahradníček a nahrazuje ho Hála.

84
    Druhé střídání Olomouce. Falta se velmi pomalu loudá od rohového praporku, na jeho místo jde Moulis.

71
    Poslední střídání Karviné. Šisler předává kapitánskou pásku Eismannovi a přenechává místo Čolićovi. Toto střídání se odehrálo v 73. minutě, ale páni rozhodčí dali v tu chvíli oči někam jinam a zapsali 71. minutu.

62
    První střídání Olomouce. Texla nahrazuje Obročník.

46
    Druhé střídání Karviné. Nevýrazného Štepanovského nahrazuje Ramírez. Jednoznačné posílení útoku.

22
    Velmi rychle přichází první střídání Karviné. Kalabišku nahrazuje na levé straně Eismann.

Libor Štěpán

Branky: 45. Budínský (Košťál), 51. Panák (Letić), 80. Budínský (pen.) – 2. Zahradníček (Plšek), 10. Plšek, 68. Falta, 75. Houska, 89. Zahradníček

Karty:   34. Janečka (KAR), 90. Eismann (KAR) – 44. Jemelka (OLO)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:7. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 15:9.
    MFK Karviná: Berkovec – Jan Moravec, Košťál, Hošek, Letić – Šisler (C) (71. Čolić), Janečka – Štepanovský (46. Ramírez), Budínský, Kalabiška (22. Eismann) – Panák.
    Náhradníci: Le Giang – Čolić, Lischka, Puchel, Smrž, Eismann, Ramírez.

SK Sigma Olomouc: M. Buchta – Sladký, Radaković, Jemelka, Vepřek (C) – Zahradníček (90. Hála), Houska, Texl (62. Obročník), Kalvach, Falta (84. Moulis) – Plšek.
    Náhradníci: Reichl – Moulis, Manzia, Štěrba, Hála, Obročník, Linhart.

Rozhodčí: Příhoda – Moláček, Hrabovský