Karviná – Olomouc | 3:5 (kon.) | | | Brno – Liberec | 1:2 (kon.) | | | Slovácko – Mladá Boleslav | 0:1 (kon.) |
Pardubice – Znojmo | 0:1 (kon.) | | | Třinec – Opava | 3:3 (kon.) | | | Příbram – Olympia Radotín | 1:3 (kon.) |
Táborsko – Ústí n. L. | 2:1 (kon.) | | | Varnsdorf – Hr. Králové | 1:1 (kon.) |
Crystal Palace – Southampton | 0:1 (kon.) | | | Huddersfield Town – Leicester | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – Burnley | 1:1 (kon.) |
Newcastle – Stoke | 2:1 (kon.) | | | Watford – Manchester City | 0:6 (kon.) | | | West Brom – West Ham | 0:0 (kon.) |
Tottenham – Swansea | 0:0 (kon.) |
Levante – Valencia | 1:1 (kon.) | | | Getafe – Barcelona | 1:2 (kon.) | | | Real Betis – La Coruňa | 2:1 (kon.) |
Atlético – Malaga | 1:0 (kon.) |
Bayern – Mohuč | 4:0 (kon.) | | | W. Brémy – Schalke | 1:2 (kon.) | | | Frankfurt – Augsburg | 1:2 (kon.) |
Stuttgart – Wolfsburg | 1:0 (kon.) | | | RB Lipsko – Mönchengladbach | 2:2 (kon.) |
Crotone – Inter | 0:2 (kon.) | | | Fiorentina – Bologna | 2:1 (kon.) | | | AS Řím – Hellas Verona | 3:0 (kon.) |
Monaco – Štrasburk | 3:0 (kon.) | | | Dijon – Saint-Étienne | 0:1 (kon.) | | | Guingamp – Lille | 1:0 (kon.) |
Nantes – Caen | 1:0 (kon.) | | | Troyes – Montpellier | 0:1 (kon.) |
Slovan Bratislava – Ružomberok | 2:1 (kon.) | | | Michalovce – Senica | 2:1 (kon.) | | | Prešov – Trnava | 0:2 (kon.) |
Nitra – Podbrezová | 1:0 (kon.) | | | Žilina – Trenčín | 5:1 (kon.) |
Písek – Jirny | 1:0 (kon.) | | | Chrudim – Benešov | 2:0 (kon.) | | | Králův Dvůr – Domažlice | 1:0 (kon.) |
Litoměřicko – Vyšehrad | 3:3 (3:5 po pen.) | | | Čížová – Brozany | 1:3 (kon.) | | | Ústí n/O – Štěchovice | 1:1 (5:4 po pen.) |
Hodonín – Líšeň | 0:0 (kon.) | | | Petřkovice – Kroměříž | 0:3 (kon.) | | | Mohelnice – Zlínsko | 2:2 (kon.) |
Hulín – Hlučín | 3:1 (kon.) | | | Uh. Brod – Rýmařov | 3:0 (kon.) |
Příbram – Zlín | 2:1 (6:5 po pen.) | | | Teplice – Bohemians 1905 | 1:0 (kon.) | | | Brno – Karviná | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Plzeň | 0:5 (kon.) | | | Hr. Králové – Frýdek-Místek | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Opava | 3:2 (kon.) |
Slovácko – Č. Budějovice | 1:0 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 1:3 (kon.) | | | Slavia – Ostrava | 1:0 (kon.) |
Nové Mesto n/V – L. Mikuláš | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Excelsior – Heerenveen | 1:2 (kon.) | | | Kerkrade – Willem II | 1:3 (kon.) | | | Breda – Groningen | 2:1 (kon.) |
Zwolle – Heracles | 2:1 (kon.) |
Kortrijk – Anderlecht | 2:2 (kon.) | | | Lokeren – Antverpy | 1:1 (kon.) | | | Charleroi – Waasland-Beveren | 2:2 (kon.) |
Sint-Truiden – Genk | 2:1 (kon.) |
Marítimo – Aves | 2:1 (kon.) | | | Boavista – Benfica | 2:1 (kon.) | | | Sporting – Tondela | 2:0 (kon.) |
Rheindorf Altach – Rapid | 2:2 (kon.) | | | Admira – Sturm Graz | 2:1 (kon.) | | | Wolfsberger – Linz | 0:0 (kon.) |
CSKA Moskva – Rostov | 2:0 (kon.) | | | Machačkala – FK Krasnodar | 1:5 (kon.) |
Celtic – Ross County | 4:0 (kon.) |
Wisła Pł. – Pogoň | 3:1 (kon.) | | | Zabrze – Śląsk | 2:2 (kon.) | | | Wisla Krakov – Piast Gliwice | 2:0 (kon.) |
konec
FC Admira Wacker Mödling
2:1
(0:1)
SK Sturm Graz
86
|
Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Marcus Maier.
|
|
81
|
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Philipp Huspek, přichází Christian Schoissengeyr.
|
|
77
|
Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Daniel Toth, přichází Sasa Kalajdzic.
|
|
75
|
Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Deni Alar, přichází Philipp Zulechner.
|
|
65
|
Ze hřiště odchází Starkl a nahrazuje ho Jakoliš.
|
Branky:
85. Knasmüllner (pen.), 90+3. Knasmüllner – 30. Alar
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 7:17.
Rozhodčí: G. Grobelnik – S. Gruber, P. Orlet – M. Schüttengruber
Diváci:
Karty: 76. Knasmüllner (TRK) – 35. Hierländer (STG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 7:17.
FC Admira Wacker Mödling:
Leitner – Ebner, Strauss, Wostry, Zwierschitz – Starkl, Toth (77. Kalajdzic), Knasmüllner, Lackner, Sax (86. Maier) – Grozurek.
Náhradníci: Kuttin – Holzmann, P. Posch, Maranda, Maier, Kalajdzic. Jakoliš
Trenér:
SK Sturm Graz: Siebenhandl – Potzmann, Lykogiannis, Maresic, Koch – Jeggo, Röcher – Hierländer, Zulj, Huspek (81. Schoissengeyr) – Alar (75. Zulechner).
Náhradníci: Gratzei – Schoissengeyr, Lovric, Zulechner, Schulz, Puchegger, Friday.
Trenér:
Náhradníci: Kuttin – Holzmann, P. Posch, Maranda, Maier, Kalajdzic. Jakoliš
Trenér:
SK Sturm Graz: Siebenhandl – Potzmann, Lykogiannis, Maresic, Koch – Jeggo, Röcher – Hierländer, Zulj, Huspek (81. Schoissengeyr) – Alar (75. Zulechner).
Náhradníci: Gratzei – Schoissengeyr, Lovric, Zulechner, Schulz, Puchegger, Friday.
Trenér:
Rozhodčí: G. Grobelnik – S. Gruber, P. Orlet – M. Schüttengruber
Diváci:
Veronika Loudová