33:28 (16:13)
HCB Karviná
Neděle 17.09.2017, 10:30Chance Extraliga mužů • 2. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, mějte se fajn. (12:21:52)

Je dobojováno! Hranice ve druhém poločase přišly i o zbytek svého pětibrankového vedení. Karviná na chvíli dokonce skóre otočila, nicméně závěr zápasu už opět patřil domácím, kteří porazili slezského soupeře 33:28 a připsali si do tabulky první body v sezoně.

Konec zápasu. (33:28)
    60
    A v samotném závěru ještě jeden zásah Hranic, které vítězí 33:28! (33:28)

60
    Podstřel Michala Brůny minul Kučerkovu bránu. Hranice už dohrají zápas s míčem ve vlastní moci. (32:28)
    59
    Asi rozhodující branka zápasu! Prosadil se Pernička a zvýšil vedení svého celku na rozdíl čtyř gólů. (32:28)

59
    Už se opět hraje, míč mají v držení domácí, kteří hájí svůj náskok. (31:28)

59
    Čas na poradu pro oba celky. Jeden z trenérů si minutu a půl před koncem vyžádal oddechový čas. (31:28)
    59
    Po vyražené střele Hranic se Karviná rychle přestěhovala na útočnou polovinu a podstřelem pokořila Kučerku. (31:28)
    58
    Předchozí zmínka už zase neplatí, Karvinští se prosadili z bleskového protiútoku. (31:27)
    57
    Tomáš Mičkal se nemýlil a opět je to o pět branek! (31:26)

57
    Domácí dostávají výhodu sedmimetrového hodu, který je může výrazně přiblížit prvním bodům. (30:26)
    57
    Mičkal roztáhl hostující akci doleva a Kučerka byl na rychlou střelu z křídla krátký – 30:26. (30:26)

56
    Sražené zakončení Brůny skončilo v rukou domácích hráčů, kteří nikam nemusí spěchat. (30:26)
    56
    Karvinští se ale ještě nevzdávají a prakticky okamžitě snížili svou ztrátu. (30:26)
    55
    Pernička a jeho hezký prohoz. Cement vede už o pět branek a má nakročeno k první výhře v sezóně. (30:25)

55
    Hranice balón vybojovaly a nyní můžou pošetřit cenné sekundy útočnou kombinací na polovině soupeře. (29:25)

54
    Útok Karviné zakončil Michal Brůna střelou nad branku. Hráči v zeleném ale ještě zůstanou u míče. (29:25)
    54
    Domácí zůstali u míče po faulu na Tůmu, toho přesnou střelou využil Šmíd. (29:25)