Benevento – AS Řím 0:4 (kon.) | Atalanta BC – Crotone 5:1 (kon.) | Cagliari – Sassuolo 0:1 (kon.)
Janov – Chievo 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sampdoria 0:0 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
Lazio – Neapol 1:4 (kon.) | AC Milán – Spal 2:0 (kon.) | Udinese – Turín 2:3 (kon.)
Udinese Calcio
2:3 (0:2)
Turín FC
Středa 20.09.2017, 20:45 • Stadio Friuli, Udine • Italská Serie A • 5. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Děkuji za pozornost, přeji dobrou noc a těším se na další společné sledování sportovních klání, na počtenou! (22:46:47)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 6:8. Střely mimo: 6:4. Rohy: 12:1. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 17:13.

Je dobojováno a Turínští potvrdili lepší formu, když přehráli Udine a zpět domů pojedou se všemi body. V poločase hosté vedli o dvě branky, hned po pauze ale proměnil penaltu De Paul a namotivoval své spoluhráče k velkému výkonu. Dvoubrankové vedení poté vrátil hostům Ljajić, na jehož trefu po teči De Paulovy rány odpověděl Lasagna. Nic víc už se v 90 minutách nestalo a byť mohly oba týmy ještě nějaký ten gól vstřelit, nestalo se tak.

Slušný výkon podali i oba Češi v sestavě Udine – Antonín Barák měl prsty v přípravě druhé trefy Bianconery, střídající Jakub Jankto potom svým aktivním výkonem ve druhé půli podpořil hru svého týmu a navíc právě po faulu na něj se pískala ona penalta.

90+4

90+4
    Ještě jeda dobrá šance pro domácí! De Paul pláchl obránci a nahrál do vápna, kde sice López proběhl nahrávku, k míči se ale ještě dostal Jankto, jehož bombu zablokoval jeden ze zadáků.

90+4
    De Paul pláchl po pravém křídle a odcentroval, do ostrého stříleného pasu ale sáhl Sirigu a vytlačil míč pryč z vápna.

90+3
    Jakub Jankto se tlačil do vápna, v souboji s Ansaldim ale neuspěl a ztratil jak balon, tak i rovnováhu.

90+2
    Exekutorem standardní situace byl Adem Ljajić, jeho rána přes zeď ale končí mimo.

90+1
    Belotti vybojoval pro svůj tým přímý kop z palebné pozice těsně za vápnem.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou nastaveny čtyři minuty.

89
    V posledních minutách utkání se probrali i fanoušci na tribunách a ženou teď domácí tým k mocnému závěru.

88
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Lucas Boyé.

87
    Po ráně Iaga Falquého propadl míč Scuffetovi mezi nohama a poskakoval na čáře, domácí gólman se ale bleskově zorientoval a včas jej dokázal lapit.

86
    Ali Adnan pálil levačkou přes zeď k pravé tyči, jen o chloupek minul! Nutno ale dodat, že Sirigu přesně k té tyči skákal a balon by dost možná dokázal polapit.

85
    Lyanco fauloval za vápnem Maxiho Lópeze, bude z toho poměrně slibná pozice pro rozehrávku volného kopu.

84
    Seko Fofana si za vápnem chystal míč ke střele, byl ale zavčasu zastaven obranným zákrokem jednoho z hostujících hráčů.

83
    Álex Berenguer tentokrát vybojoval faul na svou osobu. Hosté mohou hrát na středu pole.

82
    Vysoký centr ze středu pole sklepl Molinaro hrudí pro Sirigua.

80
    A svůj předchozí prohřešek vůči pravidlům neopomněl nový muž na trávníku nepatřičně okomentovat, hned po třech minutách na trávníku tak vyfasoval žlutou kartu.

Michal Konvalina

Branky: 48. de Paul (pen.), 75. Lasagna – 9. Belotti, 30. Hallfredsson (vla.), 67. Ljajić

Karty:   32. Hallfredsson (UDI) – 7. Baselli (TUI), 27. Ansaldi (TUI), 47. Ljajić (TUI), 54. Rincón (TUI), 80. Berenguer (TUI)

Udinese Calcio: Scuffet – Stryger Larsen, Danilo (C) (46. Angella), Nuytinck, Gi. Pezzella (70. Adnan) – Hallfredsson (46. Jankto) – de Paul, Fofana, Barák, Lasagna – Maxi López.
    Náhradníci: Bizzarri, Borsellini – Angella, Balić, Matos, Bajić, Ingelsson, Jankto, Adnan, Behrami, Ewandro.

Turín FC: Sirigu – Ansaldi, N'Koulou, Lyanco, Molinaro – Rincón, Baselli – Falqué (88. Boyé), Ljajić, Niang (76. Berenguer) – Belotti (C).
    Náhradníci: V. Milinković-Savić, Ichazo – Valdifiori, Burdisso, Samuel Gustafsson, De Luca, Edera, Berenguer, Moretti, De Silvestri, Boyé, Sadiq.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi – Luca Mondin, Riccardo Di Fiore