Čeljabinsk – Soči 3:5 (kon.) | Nižněkamsk – Riga 2:0 (kon.) | HC Slovan – Kazaň 3:6 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
Dinamo Riga
Středa 20.09.2017, 18:30 • Neftěchim Arena • KHL

Já děkuji za pozornost, loučím se s Vámi a u příštích zápasů na počtenou! Mějte pěkný večer. (20:55:26)

Československá stopa

Robin Hanzl – Nižněkamsk, čas na ledě 18:32, 4 trestné minuty, 12 vyhraných buly ze 16, 1 bodyček, 0 vyslaných střel na branku.

Andrej Nestrašil – Nižněkamsk, čas na ledě 15:18, 2 střely na branku, 10 vyhraných buly ze 17, 2 zblokované střely, 0 trestných minut

Statistiky utkání:

Střely na branku: 27:25

Trestné minuty: 10:6

Vyhraná buly: 31:22

Zblokované střely: 14:7

Bodyčeky: 14:23

Ve třetí třetině už jsme branku neviděli, ale dobře organizovaná hra Neftěchimiku vedla k jeho vítězství fotbalovým výsledkem 2:0. První branku dal Kulikov, druhou zařídil Zdunov. To bylo vše, ale Nižněkamsku to stačilo na vítězství 2:0.

59:56
    Ještě střela na prázdnou branku Dinama. Těsně vedle. Domácí vítězí 2:0.

59:36
    Nižněkamsk ale drží hosty dál od své branky.

59:06
    Oddechový čas pro hosty.

58:34
    Hosté opět v šesti hráčích v poli.

58:24
    Boj za brankou Ježova. Dinamo už nemá moc času.

58:04
    Peters zpátky v brance.

57:34
    Hosté v šesti hráčích v poli.

57:34
    Oddechový čas pro domácí. Domácí trenér chce zadat svým hráčům poslední pokyny.

57:10
    Dinamo už hraje vabank a tak vznikají mezery v defenzívě, nyní se Neftěchimik dostal do portiútoku. K ničemu nebezpečnějšímu však ne.

55:51

55:50
    Riga hraje přesilovku velmi dobře, je to velký rozdíl od předchozích počteních výhod. Nyní pořdně dalo vědět soupeři, že se ještě nevzdává.