Arsenal – Doncaster 1:0 (kon.) | Everton – Sunderland 3:0 (kon.) | Chelsea – Nottingham 5:1 (kon.)
Manchester Utd. – Burton 4:1 (kon.) | West Brom – Manchester City 1:2 (kon.)
Everton FC
3:0 (1:0)
Sunderland AFC
Středa 20.09.2017, 20:45 • Goodison Park, Liverpool • Anglický Ligový pohár • 1/16 finále

Já vám děkuji za pozornost, doufám, že jste se příjemně bavili a já se budu těšit příště. (22:37:06)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:12.

Zápas je u konce, rozhodl ho dvěma góly Dominic Calvert-Lewin, nejprve se prosadil v 37. minutě, poté druhý poločas v minutě 51.
    Zápas poté dokončil Oumar Niasse, který uklidil míč do horního růžku branky.

90+2

90
    Sudí nastavuje 2 minuty nad rámec normální hrací doby.

88
    Everton pokračuje v útočení, rozhodně neslevuje ze své aktivity.

86
    Ethan Robson zažívá svůj debut v dresu Sunderlandu, odehraje posledních pár minut rozhodnutého utkání. Na druhé straně svůj debut v dresu A-týmu hraje Kenny.

85
    Střídání v týmu Sunderland AFC: ze hřiště odchází Vaughan, přichází Robson.

84
    Odpor Sunderlandu je nejspíš definitivně zlomen, dokázal to laxně Vaughan, kdy míč lacině ztratil.

82
    Everton právě vstřelil branku!
    OUMAR NIASSE vstřelil třetí branku dnešního utkání! Krásnou ranou do horního růžku definitivně rozhodl dnešního utkání.

80
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Vlasic, přichází Lennon.

78
    Gibson z volného kopu hledal hlavu Koneho, ten vracel přetažený míč do vápna, kde se ale ke střele nikdo nedostal.

76
    A znovu mezi tři tyče mířil Vaughan, a znovu hlavou! Tentokrát ho našel McManaman parádním centrem, znovu chybělo málo.

74
    A Lookman málem skóruje při svém prvním doteku s míčem, nedal do střely ale dostatek síly, aby překonala Steele.

73
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Ramirez, přichází Lookman.

71
    Williams tentokrát při své přešlapovačce míč ztratil.

68
    Krásný míč do vápna od Love, který našel hlavu Vaughana, ten byl blízko vstřelení branky, Stekelenburg byl ale proti.

67
    Williams se uvedl svým fanouškům několika pěknými centry, adresáta ani jeden nenašel.

65
    Hřiště opouští autor obou branek dnešního utkání Calvert-Lewin. Obrana domácích si tak může oddechnout, na bránění tohoto forwarda opravdu nenašla recept. Na hřiště přichází Niasse.