Kladno – K. Vary 3:2 (kon.) | HC Litvínov – Chomutov 4:6 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:3 (kon.)
Žďár n/S – Mountfield HK 5:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 1:10 (kon.) | Kometa Brno – Warriors Brno 2:0 (kon.)
Vsetín – Zlín 1:7 (kon.) | Jihlava – Olomouc 3:0 (kon.) | Letňany – Sparta 3:6 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 4:3 (kon.)
HC Kometa Brno
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
HCM Warriors Brno
Sobota 23.09.2017, 14:30 • Hokejové haly dětí a mládeže • Extraliga staršího dorostu • Skupina D

Já se s vámi loučím, přeji hezký zbytek víkendu a u nějakého dalšího zápasu zase někdy na počtenou. (16:52:06)

I podruhé Kometa v brněnském derby poráží Warrior. Tentokrát se gólově zapsali v první třetině Patrik Vašíček a v té třetí Daniel Kavický. K nim se se svým výborným výkonem přidal i brankář Martin Holata a společně se stali strůjci dnešního úspěchu brněnské Komety. Ve třetí třetině měli hokejisté Komety zcela pod svojí taktovkou. Soupeře téměř nepustili k puku a hosté můžou za pouze dvougólový rozdíl vděčit především svému brankáři Kašparovi a notné dávce štěstí, kterou dneska měl. Navzdory třem bodům, které si Kometa vybojovala, zůstává i po dnešním zápase na čtvrtém, předposledním místě v tabulce. Warrior si připisují svoji šestou prohru v řadě a stále bez bodů zůstavají na posledním místě tabulky.

59:10
    Kometa nepolevuje a drží soupeře v obranném pásmu.

57:51
    Kometa právě vstřelila branku!
    Kometa dvě minuty před koncem navyšuje svůj náskok! Mlčákovu střelu z úhlu vyrazil Kašpar pouze před sebe, kde už číhal DANIEL KAVICKÝ a dorazil kotouč za Kašparova záda.
    Asistence: Jan Mlčák.

55:31
    Hubáček šel sám na brankáře, v zakončení mu ale na poslední chvíli zabránil vracející se obránce. Puk ale přeletěl Holatu, který ve snaze ho chytit zůstal ležet na zemi mimo bránu. Karpíšek se pokoušel dorážet, ale bránu zalehl Jan Sedláček a zabránil tak jasnému gólu!

54:20
    Mlčákovu střelu zastavuje Kašpar.

53:45
    Mlčákova střela mířila dobře, ovšem na poslední chvíli se po ní vrhl Kašpar a zabránil tak gólu.

53:05
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Branžovský – 2 min., podražení).

52:44
    Hostující obránce lehl pod rozjetého Minárika a Kometa si zahraje dvojnásobnou přesilovku!

51:31
    Vyloučení v týmu HCM Warrior Brno (Miloš – 2 min., podražení).

51:13
    Kadlicova střela mířila těsně nad soupeřovu bránu!

51:01
    Zakázané uvolnění Komety.

50:10
    Mlčákovo vysoké nahození skončilo až u Kašpara, ten musel zasahvat lapačkou.

47:56
    Opět skvělá akce domácího kapitána! Kadlic si pohrál se soupeřovým brankářem a nahodil puk do brankoviště. Tam se k němu ale přes obránce žádný z domácích útočníků nedostal!