Třemošná – K. Vary 1:2 (0:1 po s.n.) | Letňany – Liberec 1:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 7:0 (kon.)
Jihlava – Mountfield HK 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Žďár n/S 4:1 (kon.) | Technika Brno – HK MD Šumperk 6:4 (kon.)
HC Plzeň – HC Litvínov 7:0 (kon.) | Sparta – Slavia 6:1 (kon.) | PZ Kladno – Kladno 1:5 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 3:0 (kon.) | Zlín – Havířov 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 6:5 (po pr.)
BK Havlíčkův Brod
6:5 (1:1, 2:1, 2:3 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 23.09.2017, 16:30 • Zimní stadion Kotlina • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 4. kolo

Dnes je to ode mě vše. Přeji Vám krásný zbytek víkendu a u dalšího textového onlajnu se těším na počtenou. (19:09:01)

Je za námi úchvatné utkání, které nabídlo vše co se hokejové krásy týče. Havlíčkobrodští dorostenci vedli už 2:5, ale paradoxně více ze hry meěly Pardubice. Právě soupeř známý svým výborným perníkem dokázal dokonce zápasu vyrovnat stav. O bodu navíc rozhodl v prodloužení Filip Řehout.

60:37
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Marek Kopic našel FILIPA ŘEHOUTA, který doslova vykoupal Ondřeje Batěka a připisuje svému týmu bod navíc. Asistence: Marek Kopic.

60:30
    Střela Rouhy končí nad brankou domácích.

60:05
    Hledík mohl jet sám nbrusle mu vypověděli službu.a bránu, ale

60:01

Třetí třetina se nesla ve velkém stylu a oba dva týmy se střídaly v brankách. Domácí Bruslaři vedli už 2:5, ale paradoxně tím na koně posadili hráče Pardubic. Ti dokázali tříbrankové manko smazat, a za svůj výkon si minimálně odvezou z Kotliny bod. Domácí ztratili vyhraný zápas a na řadě je pětiminutové prodloužení.

60:00

58:36
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Havlíčkobrodští hokejisté teď propadli a toho využily Pardubice. Střelu Rouhy prošla Královi pod rukou a nejrychleji u kotouče byl TOMÁŠ TOMEK, který jej umístit do odkryté branky!

58:15
    Patrik Vacík to zkoušel z prostřed kruhů, ale přestřelil.

58:07
    Zakázané uvolnění Pardubic.

57:45
    Hraje se nahoru,dolu.

57:27
    Další zákrok Batěka, který drží Pardubice nad vodou.

57:00
    Dan Fiala dostal přihrávku před brankáře. Ačkoli byl blízko tak zkusil zakončit. Vše vyřešil Ondřej Batěk!

56:45
    Pardubice jsou teď lepším týmem.

56:22
    Josef Vyvial vystřeli z prostředka levého kruhu. Jeho střelu si našel Batěk ve výstroji.

55:40
    Šance Hledíka nebyla úspěšná, neboť trefil Krále!

55:20
    Pardubice zakládají útok.

Štěpán Ondráček

Branky a nahrávky: 12. Vyvial (Kopic, Fiala), 30. Pártl (Prýl, P. Vacík), 37. Fiala (Kopic, Matula), 44. Kopic, 46. D. Vacík (Vyvial), 61. Řehout (Kopic) – 17. Kloz (Tomek), 28. Rouha (Odehnal), 53. Rouha, 55. Rouha (Hledík, Šťastný), 59. Tomek (Rouha)

BK Havlíčkův Brod: Král (Vácha) – Zych, Řehout, Horáček, D. Vacík, Matula. Trupl, Kerber, P. Vacík, Kopic, Klofác, Dymák, Rauš, Fiala, Prýl, Dáňa, Vyvial, Pátrl.
    HC Dynamo Pardubice: Batěk (Kraus) – Kaštánek, Vojtěch, Nedelka, Hrádek, Odehnal, Heligr – Paleček, Kubíček, Rouha, Marha, Tomek, Herčík, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík.

Rozhodčí: Jiří Ondráček – Lukáš Rampír, Marek Tichý