SHK Mustangové – HC Sparta Praha Sledge 4:1 (kon.) | Karlovy Vary – Studénka Sledge 4:3 (2:1 po s.n.) | Litvínov – Zlín sledge 0:7 (kon.)
SOHO Olomouc – Č.Budějovice 3:0 (kon.)
SOHO Olomoučtí Kohouti
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Motor sledge České Budějovice
Sobota 23.09.2017, 19:15 • Zimní stadion Olomouc • Česká para hokejová liga • 1. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Loučím se s Vámi a děkuji za pozornost. (20:47:36)

Nejlepší hráči:
    Motor sledge České Budějovice – Michael Ossimitz
    SOHO Olomoučtí Kohouti – David Korman

Také poslední třetina se nesla v duchu převahy olomouckých hráčů, kteří v závěru potvrdili své vítězství třetím gólem. Symbolicky se o něj postaral kapitán domácího týmu Martin Novák.

44:52
    Budějovice vyhazují do útočného pásma, kde ale hrají domácí. Skóre už se zdá se měnit nebude.

44:38
    Budějovické vyhození zastavil na modré Jedlička, který ihned posílá puk na Ossimitze. Ten je pozorný.

44:13
    Ofsajd domácích.

44:00
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Domácí také v třetí třetině přidávají branku minutu před koncem třetiny, puk se odrazil před branku k MARTINU NOVÁKOVI, který přesnou střelou zvýšil na 3:0. Asistence: Robert Pabst.

43:37
    Nahození olomouckých končí v náručí Ossimitze.

42:33
    Korman drží puk ve středním pásmu a šetří vteřiny z Ferenčíkova trestu.

42:19
    Puk končí na střídačce hostů, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

42:10
    Večeřek zachytil puk až za modrou čárou a píská se ofsajd.

41:33
    Zakázané uvolnění hostů.

41:24
    Olomouc hned na úvod vyvezla puk do útočného pásma, ale tam o něj přišla.

41:07
    Hosté mají asi poslední šanci se zápasem něco udělat. Dvě minuty za napadení si odsedí Slávo Ferenčík (OLO).