Minnesota – Colorado 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 5:1 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 5:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 1:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 2:1 (kon.)
St. Louis – Dallas 0:4 (kon.) | Chicago – Columbus 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 4:5 (1:2 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.) | Columbus – Nashville 3:5 (kon.) | Tampa – Florida 2:4 (kon.)
St. Louis Blues
0:4 (0:2, 0:0, 0:2)
Dallas Stars
Neděle 24.09.2017, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

59:28
    Jamie Oleksiak (DAL) ještě dostává dvě minuty za sekání, a Blues si tak zahrají přesilovku proti třem.

58:09
    Dan Hamhuis (DAL) podrazil jednoho z domácích a zbytek utkání už zřejmě stráví na trestné lavici.

55:50
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars navyšují své vedení, když MATTIAS JANMARK obral jednoho z obránců Blues a ujížděl sám na Allena, kterého překonal a navýšil vedení Dallasu. Bez asistence.

50:54
    Dan Hamhuis (DAL) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

46:38
    Dan Hamhuis (DAL) dostává dvě minuty za držení, a St. Louis si tak zahraje svou 4. přesilovku v utkání.

44:56
    Shore poslal puk na modrou, odkud jej Johns nahodil směrem na bránu Blues a REMI ELIE ještě parádně zasáhl do jeho dráhy letu svou holí, čímž změnil směr, na který už Allen nedokázal zareagovat. Asistence: Stephen Johns, Devin Shore.

41:51
    Tage Thompson (STL) je vyloučen na dvě minuty za hákování a Dallas si zahraje další přesilovou hru.

37:10
    Ritchie měl na své hokejce třetí branku svého mužstva, jenže hostující útočník ve velké příležitosti přestřelil bránu Blues!

24:59
    Remi Elie (DAL) však oslabuje svůj celek na dvě minuty, když je vyloučen za sekání.

17:43
    Colton Parayko (STL) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

15:12
    A tak je tu branka na druhé straně, když Ritchieho střelu z levé strany Allen jen vyrazil před sebe, kde byl pohotový JASON SPEZZA, jenž už uklidil touš za záda domácího brankáře. Asistence: Brett Ritchie, Dan Hamhuis.

12:09
    Na ledě se strhla další bitka, do které se tentokrát pustili Klim Kostlin a Devin Shore. Útočník Dallasu však dostává krom pěti minut další dvě za hrubost, a tak si St. Louis zahraje přesilovou hru.

07:46
    Dan Hamhuis (DAL) zahákoval Sobotku, a tak si hostující obránce odsedí dvě minuty na trestné lavici.

02:09
    Stars využívají přesilovou hru! Tak tohle hosté sehráli velice dobře. Hintz nahrál Shorovi puk na brankovou čáru, kde poté hostující útočník viděl najíždějícího DANA HAMHUISE, jehož našel milimetrovou přihrávku a hostující obránce už poslal touš do brány Blues. Asistence: Devin Shore, Roope Hintz.

00:28
    Následně však Tage Thompson (STL) sekl Klingberga, a odsedí si tak dvě minuty na trestné lavici.

00:12
    Utkání nám začíná pěkně ostře, protože se do sebe hned pustili Bortuzzo a Roussel, takže si oba odsedí pět minut na trestné lavici a navíc fauloval i Radek Faksa, a tak si St. Louis zahraje přesilovou hru.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 3. Hamhuis (Shore, Hintz), 16. Spezza (Ritchie, Hamhuis), 45. Elie (Johns, Shore), 56. Janmark

St. Louis Blues: Allen (Husso) – Bortuzzo, Butler, Gunnarsson, Parayko, Vannelli, Walman – Barbašev, Bennett, Blais, Kostin, MacEachern, Musil, Paajarvi, Sobotka, Sundqvist, Thorburn, Thomas, Thompson.
    Dallas Stars: Lehtonen (McKenna) – Methot, Klingberg, Lindell, Oleksiak, Hamhuis, Johns – Janmark, Spezza, Ritchie – Dickinson, Hintz, Shore – Roussel, Faksa, Pitlick – Umberger, Smith, Elie.