Minnesota – Colorado 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 5:1 (kon.) | Washington – Carolina 1:4 (kon.)
Ottawa – Montreal 5:1 (kon.) | Buffalo – Toronto 1:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 2:1 (kon.)
St. Louis – Dallas 0:4 (kon.) | Chicago – Columbus 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 4:5 (1:2 po s.n.)
Edmonton – Winnipeg 6:2 (kon.) | Columbus – Nashville 3:5 (kon.) | Tampa – Florida 2:4 (kon.)
po s.n. (1:2)
Arizona Coyotes
4:5 (3:2, 1:2, 0:0 - 0:0)
San Jose Sharks
Neděle 24.09.2017, 03:00 • Gila River Arena, Glendale • Příprava NHL

Po první třetině kdy padlo celkem pět branek jsme viděli ve zbylých dvou třetinách tři branky. Po třech třetinách byl stav zápasu 4:4 a tak utkání dospělo až do samostatných nájezdů, které v páté sérii rozhodl Tim Heed. San Jose tak vítězí i ve svém třetím přípravném zápase. To je ode mě vše a u dalších přenosů NHL na shledanou ! (06:00:05)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým San Jose Sharks.

64:43
    Dvorak zablokoval střelecký pokus Meiera.

63:53
    Domácí brankář zastavuje hru.

63:30
    I když se hraje prodloužení stylem 3 na 3 tak jsme zatím nějakou větší šanci neviděli.

62:10
    Labanc si na Langhamera nepřišel a ani na druhé straně nepřekonal Grosenicka Christian Dvorak.

61:25
    Střídání za hry v podání obou celků.

60:40
    Marek Langhamer zasahuje proti střele Coutura.

60:30
    Domácí jsou u kotouče a snaží se něco vymyslet.

60:01

Ve třetí třetině žádná branka nepadla, a tak se dočkáme prodloužení !

60:00

58:44
    Keller minul branku a Grosenick se potom vrhl po kotouči a přerušil hru.

58:16
    Max Domi vystřelil na branku a hostující brankář si připisuje další úspěšný zásah.

58:03
    Ofsajd zastavil hru.

57:30
    Do konce základní hrací doby už příliš času nezbývá a ani jeden z týmů nemá nějaký větší tlak. Dočkáme se prodloužení ?

56:59
    Boedker prověřil Langhamera. Ten stále v dnešním utkání neinkasoval.

56:53

56:33
    Oddechový čas pro hosty.

56:03
    Tierney i Labanc si na Laghamera nepřišli. Stále tak platí nerozhodný stav.

55:48
    Ve vlastním oslabení prověřil Grosenicka Derek Stepan.

55:30
    Heedova střela by tečována mimo tři tyče.

54:58

54:53
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Christian Dvorak – 2 min., vysoká hůl).

54:40
    Hjalmarsson pálil od modré a Grosenick musel zasahovat.

53:58
    Minuta přesilovky pryč a domácí se ještě nedostali ke střele.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:58
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Joonas Donskoi.

52:52
    Chris Tierney minul branku.

52:06
    Komerční přestávka.

52:00
    Marek Lagnhamer musel zasahovat po střele Carpentera a přerušil hru.

51:15
    Derek Stepan poslal další střelecký pokus na hostujícího brankáře.

50:35
    Kevin Connauton tvrdou střelou prověřil Grosenicka. Ten má ve třetí třetině hodně práce.

49:51
    Kellerova střela letěla těsně mimo tři tyče.

48:15
    Garland z pravého kruhu střílel na Grosenicka a ten si připisuje další zásah.

47:50
    Ve třetí třetině se zatím hraje spíše ve středním pásmu.

47:01
    Ryan zablokoval střelu Stroma.

45:57
    Mikkel Boedker trefil chrániče Connautona.

45:45
    Langhamer zastavil střelu DeSimoneho.

45:23
    Dvorak a Goligoski prověřili Grosenicka. Ten zatím drží nerozhodný stav.

44:51

43:32
    Ekman-Larsson se pokusil ohrozit od modré čáry Grosenicka, ale ten jeho střelu dobře viděl.

42:51
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Dylan DeMelo – 2 min., krosček).

42:10
    Bollig dvakrát střílel ve svém střídání, ale ani jednou netrefil branku.

41:02
    Marek Langhamer si připisuje první zákrok po střele Joakima Ryana.

40:35

40:13
    Zdá se, že domácí další přesilovou hru hostů ustojí bez inkasované branky.

40:01
    Střídání v týmu Arizona Coyotes: ze hřiště odchází Raanta, přichází Langhamer.

40:01

Ve druhé třetině domácí odskočili do dvoubrankového vedení, které jim moc dlouho nevydrželo. Během minuty a půl dostali domácí dvě branky a stav zápasu byl rázem 4:4 a tento stav platí i po druhé třetině. San Jose bude mít v úvodu třetí třetiny zbytek přesilové hry (35 vteřin) a může se tak dostat do vedení.

38:56
    Boedkerova střela skončila na chráničích Schenna.

38:35
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jalen Smereck – 2 min., držení protihráče).

38:10
    Max Domi se pokoušel z bezprostřední blízkosti překonat bekhendem Grosenicka, ale ten jeho pokus ukryl pod své tělo.

37:26
    Timo Meier střelou zápěstí z mezikruží vyzkoušel Raantu. Ten je však pozorný a střelu chytá.

36:59
    Perlini v další střelecké pozici opět minul branku. Teď ji vysoce přestřelil.

36:22

35:34
    Perlini z velkého úhlu minul branku.

35:16
    Až teď to vzal na sebe Ekman-Larsson, ale jeho střelu Grosenick kryje.

35:10
    Domácí se zatím nemůžou dostat do koncovky.

34:28
    Hosté vyhráli vhazování a ihned vyhodili kotouč.

34:22
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Marcus Sorensen – 2 min., držení protihráče).

34:07
    Grosenick si počtvrté ve druhé třetině sáhl pro puk. Tohle je pro brankáře hodně těžká pozice, když není v provozní teplotě.

33:24
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Michael Latta – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Brandon Bollig – 5 min., bitka).

33:15
    Donskoi střílel z mezikruží a Raanta předvedl další dobrý zákrok.

32:40
    Joonas Donskoi přestřelil branku z vrcholku pravého kruhu.

32:15
    Žraloci jsou opět v pásmu a snaží se ujmout vedení.

31:58
    Přihrávka rukou zastavuje časomíru.

31:53
    Max Domi po dlouhé době prověřil pozornost Grosenicka.
    Dostane se Toronto do problémů?

31:26
    Zakázané uvolnění domácích.

30:57

30:20
    Radim Šimek nahazoval od modré a Raanta raději přerušil hru.

29:56
    Mikkel Boedker mohl vstřelit hattrick, jenže z blízka nepřekonal Raantu!

28:57
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Luke Schenn – 2 min., nedovolené bránění).

28:45
    Joakim střílel od modré čáry a Raanta musel opět zasahovat. San Jose teď drtí svého soupeře.

28:35
    Radim Šimek dorážel v brankovišti, ale Raanta nedovolil kotouči projít za jeho záda.

27:44
    San Jose právě vstřelilo branku!
    A máme vyrovnáno! Autorem branky je KEVIN LABANC. Asistence: Tierney a Meier.

27:34
    Další dva pokusy musel likvidovat Raanta. Nejprve pálil Donskoi a hned po něm Couture.

26:20
    Žraloci svírali svého soupeře a nakonec se přece jen prosadil RYAN CARPENTER, který opět snižuje na rozdíl jediné branky. Asistence: Sorensen a Goodrow.

26:01
    Rodovu střelu chytil Raanta a přerušil hru.

25:56
    DeSimone zkoušel vystřelit od modré, ale jeho střeli zablokoval Perlini.

25:14
    Radim Šimek nejprve pálil z kruhu a Raanta musel zasahovat. O chvíli později se k českému obránci opět dostal puk, ale druhá střela letěla mimo.

24:34
    Timo Meier pálil na Raantu, ale ten jeho pokus dobře viděl.

24:18
    Po delší pasáži, kdy se hra odehrávala ve středním pásmu, přichází další zakázané uvolnění domácího celku.

23:22

23:00
    San Jose sice vstoupilo do třetiny aktivněji, ale jako první inkasuje. Arizona jde zpět do pohodlnějšího vedení. Hosté se to snaží měnit a střílí ze všech pozic.

21:38
    Arizona právě vstřelila branku!
    Autorem branky je NICK COUSINS. Asistence: Dvorak a Fischer.

21:30
    San Jose je velmi aktivní a od začátku tlačí Arizonu. O další střelu se pokusil Heed, ale minul branku.

20:55
    Jonas Donskoi prověřil, zda je Raanta i ve druhé třetině připraven.

20:05
    Úvodní vhazování druhé třetiny vyhrál Derek Stepan nad Couturem.

20:01

Máme za sebou velmi zajímavou první třetinu, ve které padlo pět branek. V první polovině první třetiny byli lepší domácí hráči, kteří si vytvořili třígólové vedení, ale Mikkel Boedker poté vstřelil dvě branky a snížil tak stav zápasu na 3:2.
    Střely na branku 8:12
    Hity 9:6

20:00

18:49
    Autorem branky je MIKKEL BOEDKER. Další branka dánského útočníka přiblížila hostující celek na dostřel. Asistence: Donskoi.

18:23
    Po delší době musel zasahovat i Grosenick, který zneškodnil střelu Fischera.

18:06

17:26
    Domácím se zatím přesilová hra nedaří a naopak hosté ve vlastním oslabení útočí. O další střelu se postaral Joakim Ryan.

16:06
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Joonas Donskoi – 2 min., podražení).

16:00
    Donskoi od mantinelu minul branku a poté se dostal i k další střele a opět minul prostor mezi třemi tyčemi.

15:38
    DeSimone pálil od modré a Raanta kryje.

15:01
    Další střelu musel likvidova tdomácí brankář, tentokrát střílel bekhendem Noah Rod.

14:50
    Carpenter ani nadvakrát nepřekonal Raantu.

13:48

13:02
    Heedova střela už prošla až na Raantu a ten s ní neměl žádné větší problémy.

12:45
    Mikkel Boedker trefuje tyč domácí banky !

12:28
    San Jose se pokouší využít i svou druhou přesilovou hru, zatím se však domácí dobře brání.

11:48
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Max Domi – 2 min., sekání).

10:32
    Jako bych to přivolal. Nakonec se žralokům přece jen povedla využít přesilová hra a snižují tak skóre na 1:3. Autorem branky je MIKKEL BOEDKER. Asistence: Ryan a Heed.

10:12
    Žralokům se nedaří ani přesilovka. Arizona dobře brání.

09:26

09:15
    Autorem branky je LUKE SCHENN. Asistence: Stepan a Keller.

09:01
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Alex Goligoski – 2 min., hákování).

08:46
    Hjalmarsson vyzkoušel pozornost Troye Grosenicka a ten jeho střelu chytil lapačkou.

07:26
    Vyloučení v týmu San Jose Sharks (Kevin Labanc – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

07:26
    Autorem branky je DEREK STEPAN. Asistence: Keller a Smereck.

06:45
    Dillon prověřil pozornost Raanty.

06:33
    Další zakázané uvolnění.

06:10
    Po šesti minutách hry zaznamenali i hosté svou první střelu. Ryan Carpenter tečoval nahození těsně před Raantou.

05:16
    Zakázané uvolnění zastavuje hru.

05:03
    Bollig se pokusil srovnat stav zápasu, ale minul branku.

04:12
    Cousins si počkal na Carpentera s udělil mu pěkný hit.

03:03
    Connauton minul z levého kruhu branku.

02:32
    Puk skončil na střídačkách a tak musela být hra přerušena.

01:32
    Domácí jsou zatím aktivnější a pohybují se v útočném pásmu.

00:30
    Autorem branky je NICK COUSINS. Asistence: Golikoski a Dvorak.

00:25
    První střelu na branku poslal Derek Stepan.

Arizona 3:2pp Sharks

Na domácí hráče čeká takzvaný back-to-back zápas, tedy druhý zápas za 24 hodin. Ve včerejším utkání Arizona padla na ledě Calgary 4:2. Domácí odehráli ještě jedno přípravné utkání a to na ledě Anaheimu, kde zvítězili 5:1. Arizona tak dnes poprvé zavítá před domácí publikum a bude čelit zatím slušně rozjetým žralokům.

Hostující celek má na svém kontě dvě vítězství, o kterých vždy rozhodl ve druhé třetině. V prvním utkání se žraloci utkali s kačery, kteří ve žraločí nádrži schytaly "debakl" 5:0. Tenhle zápas odehráli hráči z farem doplnění o pár zkušených borců. V druhém zápase se San Jose utkalo s nováčkem soutěže Las Vegas a žraloci z tohoto střetnutí vyšli opět vítězně. Tentokrát poměrem 5:2. Do zápasu už zasáhly hvězdy San Jose jako například Joe Pavelski, Tomáš Hertl a Brent Burns. Do tohoto zápasu naskočil i Radim Šimek ! Celkově tedy mají hosté skóre 10:2 ze dvou zápasů což je velmi slušné a navíc jim fungují i přesilové hry. Dokážou žraloci vyhrát i své třetí přípravné utkání ?

Ještě jednou vítám všechny fanoušky ledního hokeje u přenosu ze zámořské NHL. Příprava je v plném proudu a týmy zkoušejí mladé naděje i stálé hvězdy. V dnešním utkání se potkají kojoti z Arizony a žraloci ze San Jose. Oba týmy před sebou mají třetí přípravný zápas.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 1. Cousins (Golikoski, Dvorak), 8. Stepan (Keller, Smereck), 10. Schenn (Stepan, Keller), 22. Cousins (Dvorak, Fischer) – 11. Boedker (Ryan, Heed), 19. Boedker (Donskoi), 27. Carpenter (Sorensen, Goodrow), 28. Labanc (Tierney, Meier), rozh. náj. Heed