David Servis – Nymburk 8:1 (kon.) | Pelhřimov – Kolín 2:4 (kon.) | Písek – Žďár n/S 4:7 (kon.)
Mor. Budějovice – Tábor 3:4 (kon.) | Trutnov – Most 4:3 (kon.) | Děčín – Letňany 5:1 (kon.)
Řisuty – Sokolov 3:6 (kon.) | Bílina – Dvůr Králové n. L. 6:10 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 8:0 (kon.)
SHK Hodonín – Opava 4:2 (kon.) | Vrchlabí – Jablonec n/N 4:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Klatovy 10:2 (kon.)
HC Řisuty
3:6 (2:2, 0:2, 1:2)
HC Baník Sokolov
Středa 27.09.2017, 18:00 • Zimní stadion Slaný • 2. liga skupina Západ • 5. kolo

Konec zápasu. (20:19:22)

59:48
    Vyloučení v týmu HC Řisuty (Šimon Náprstek – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Petr Přindiš – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

59:40
    Krpata se dostal s pukem ze středního pásma až před branku, kde mu jej vypíchl Petr Hruška.

59:01
    A zákrok brankáře také na druhé straně, Hruška chytá střelu z levé strany, následuje vhazování před jeho svatyní.

58:27
    Jiří Dostál se zmohl pouze na vyhození puku z třetiny. Pfister se poté dostal ke střele z levé strany, Ilašenko zasahovat nemusel.

57:57
    Baník právě vstřelil branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto. Baník se dostal k puku ve třetině Řisut, střela Kuběny šla ještě mimo, po přihrávce Hrušky z rohu se však střelou z první prosadil TOMÁŠ ROHAN, který dává gól na 3:6.

56:49
    Řisuty pokračují v tlaku, tentokrát střílel znovu od modré čáry Bílek, i tuto střelu pokryl brankář Sokolova.

56:22
    Po přihrávce Krpaty z levé strany střílel od modré čáry Jiří Dostál, Hruška v klidu chytá.

55:28
    Petrželka obdržel puk vedle branky a z téměř nulového úhlu vyzkoušel střelu, trefil pouze boční síť. Poté Babický přihrál na modrou na Náprstka, který napřáhl ke střele, puk však netrefil.

54:50
    Domácí se poté vrhli do útoku, zastavil je však hvizd rozhodčího kvůli ofsajdu.

54:29
    Kuběna vybojoval v obranném pásmu puk a vyvezl ho až do třetiny Buldoků, kde o něj vzápětí přišel.

Ano, zápas bude za malou chvilku pokračovat.

Led se zdá být v pořádku, za malou chvilku by se mohlo pokračovat.

Ledaři přišli na led s ledem, vodou a hasícím přístrojem a pokouší se díru v ledu zadělat...

54:18
    Zatím se nehraje, ve středním pásmu je porušen led...

54:17
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Ondřej Šafář – 2 min., hrubost).

53:44
    Kail měl hodně času na přípravu před brankou, jeho následná střela branku minula.

53:08
    Od modré čáry napřáhl ke střele Bílek, branku netrefil, nyní se o puk bojuje v rohu kluziště.

52:19
    Řisuty se dostaly do šance, k puku se před brankou Hrušky dostal Šimon Náprstek, ten přeloboval ležícího brankáře, puk se odrazil od tyčky zpět do hry!

David Klier

Branky a nahrávky: 4. Bláha (Babický, Petržílka), 19. Krpata (Petržílka), 41. Hampl (Bláha, Záleský) – 3. Čejka (Trapl, Strunz), 19. Rezek (Kašpar), 26. Kuncl (Hruška, Kuběna), 29. Trapl (Kašpar, Šik), 50. Kašpar (Račanský), 58. Rohan (Hruška, Kuběna)

HC Řisuty: Ilašenko (Chabr) – Dostál, Keller – Babický, Bílek – Havelka, Petržílka – Janeček, Kos (C), Krpata – Záleský, Fortelka, Náprstek – Hampl, Kail, Bláha
    HC Baník Sokolov: P. Hruška (Fečo) – Přindiš, Kuncl – Šik (C), Michálek – Hohl, Rulík – Weinhold, Šafář – Kuběna, D. Hruška, Rohan – Čejka, Osmík, Strunz – Rubeš, Kašpar, Trapl – Račanský, Pfister, Rezek

Rozhodčí: Jaroš – Schopf, Horažďovský