Plzeň – Bohemians 1905 2:1 (kon.) | Jablonec – Mladá Boleslav 3:1 (kon.) | Ostrava – Zlín 2:2 (kon.)
Jihlava – Olomouc 0:1 (kon.) | Slavia – Brno 2:0 (kon.)
SK Slavia Praha
2:0 (1:0)
FC Zbrojovka Brno
Neděle 01.10.2017, 18:00 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • HET liga • 9. kolo

Z mé strany je to pro dnešní večer vše. Loučím se s vámi a zase někdy na shledanou. (19:53:08)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 11:1.
    Střely mimo: 7:2.
    Rohy: 7:2.

Utkání je u konce. Pražané ve druhé půli žádné drama nepřipustili. Šancí si sice už tolik nevytvořili, zápas ale dokázali kontrolovat a díky druhé trefě Tomáše Necida také navýšit své vedení. Brněnští toho v Edenu příliš nepředvedli, vynikal pouze brankář Halouska, který svůj celek zejména v první půli několikrát podržel.

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty.

90
    Běží poslední minuta z nařízených devadesáti. Zatím to na žádný zvrat v závěru nevypadá. Pražané kombinují kolem poloviny hřiště.

89
    Ngadeu číhal na přihrávku na levé křídlo, pas dostal ovšem příliš dlouhý a míč se dokutálel až do autu.

88
    Polák zůstal ležet na trávníku a nakonec po krátkém ošetření odchází za postranní čáru.

87
    Do vápna Slavie přiletěl balon, který měl nalézt Přichystala, před ním však dokázala obrana sešívaných odklidit míč do bezpečí.

86
    Dnešní utkání sleduje 11 467 diváků.

85
    Chico nenechal Stocha odcentrovat – uvidíme roh.

84
    Van Buren zabojoval a ve sprintu dokázal získat míč. Příliš si ho však předkopl, a tak stačil vyběhnout a míč pokrýt Halouska.

83
    Juhar si narazil míč s Přichystalem a následně se pokoušel projít individuálně do šestnáctky Slavie. Úspěšný nebyl.

82
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Danny, přichází Tomáš Souček.
    Střídání v týmu FC Zbrojovka Brno: ze hřiště odchází Alvin Fortes, přichází Jakub Přichystal.

81
    Fortes vedl rychlou protiakci a pokoušel se uvolnit na pravém křídle, po jeho sraženém pokusu se míč vznesl hodně vysoko a nakonec si pro něj došel brankář Laštůvka, který ho bezchybně ukryl do svých rukavic.

80
    Van Buren natáhl ke střele ze střední vzdálenosti, míč však skončil jen na bloku soupeře.

79
    Červenobílí kombinují kolem poloviny hřiště, zatím se nikam neženou.

78
    Teď už si troufnu napsat, že se utkání skutečně pouze dohrává. Slávisté duel kontrolují.