Kladno – Slavia | 2:0 (kon.) | | | Benátky n/J – Frýdek-M. | 2:3 (po pr.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 2:0 (kon.) |
Přerov – Litoměřice | 0:2 (kon.) | | | Vsetín – Kadaň | 2:1 (kon.) | | | Třebíč – Prostějov | 1:3 (kon.) |
Havířov – K. Vary | 0:1 (1:3 po s.n.) |
Columbus – NY Islanders | 5:0 (kon.) | | | Tampa – Florida | 5:3 (kon.) | | | Dallas – Vegas | 1:2 (kon.) |
New Jersey – Colorado | 4:1 (kon.) |
CSKA Moskva – Spartak Moskva | 3:1 (kon.) | | | Viťaz – Čerepovec | 1:2 (po pr.) | | | HC Slovan – Riga | 2:3 (po pr.) |
Nymburk – Havlíčkův Brod | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Opava – Nový Jičín | 1:3 (kon.) | | | SHK Hodonín – Kopřivnice | 8:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Šumperk | 9:5 (kon.) | | | Kolín – Mor. Budějovice | 2:3 (kon.) | | | Klatovy – David Servis | 6:5 (po pr.) |
Žďár n/S – Tábor | 2:4 (kon.) | | | Most – Bílina | 4:3 (3:1 po s.n.) | | | Pelhřimov – Písek | 2:5 (kon.) |
Kobra – Děčín | 7:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Trutnov | 3:4 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 6:1 (kon.) |
Letňany – Dvůr Králové n. L. | 4:7 (kon.) |
Česko – Norsko | 4:0 (kon.) |
Slavia – K. Vary | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Mountfield HK | 4:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – HC Plzeň | 4:1 (kon.) |
Vítkovice – Pardubice | 2:6 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 8:1 (kon.) | | | Olomouc – Jihlava | 2:4 (kon.) |
Zlín – Kometa Brno | 9:3 (kon.) |
Warriors Brno – Jihlava | 2:3 (kon.) | | | Olomouc – Salzburg | 3:5 (kon.) | | | Chomutov – Kladno | 0:4 (kon.) |
Liberec – Letňany | 4:0 (kon.) | | | HC Plzeň – HC Litvínov | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 4:0 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 7:3 (kon.) | | | Pardubice – Žďár n/S | 4:2 (kon.) |
Třinec – Vsetín | 5:4 (kon.) |
Přerov – Třinec | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 11:4 (kon.) | | | Kometa Brno – Žďár n/S | 2:1 (kon.) |
Pardubice – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Letňany – Mladá Boleslav | 2:5 (kon.) | | | Kladno – HC Litvínov | 2:6 (kon.) |
Vsetín – Vítkovice | 1:5 (kon.) | | | Ústí n/L – PZ Kladno | 3:2 (po pr.) | | | Poruba – Warriors Brno | 4:3 (kon.) |
Havířov – Technika Brno | 3:1 (kon.) | | | Zlín – HK MD Šumperk | 2:1 (po pr.) | | | Slavia – Třemošná | 0:3 (kon.) |
K. Vary – Sparta | 2:5 (kon.) | | | Chomutov – HC Plzeň | 4:5 (0:3 po s.n.) |
Tábor B – Telč | 6:4 (kon.) | | | Nový Jičín B – H. Benešov | 2:4 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 20:2 (kon.) |
Lev Benešov – Příbram | 8:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Králův Dvůr | 6:2 (kon.) | | | Poděbrady – Mělník | 0:6 (kon.) |
Humpolec – Hluboká n.V. | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Nejdek – TJ Sušice | 8:0 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 5:6 (kon.) |
HC Turnov – Č. Lípa | 4:3 (kon.) | | | Kroměříž – Velká Bíteš | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Uničov – Břeclav | 3:7 (kon.) |
Uh.Brod – Uh. Hradiště | 4:2 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Studénka | 4:8 (kon.) | | | Orlová – Wolves Č. Těšín | 11:5 (kon.) |
Frýdek-M. "B" – Krnov | 4:1 (kon.) | | | Radomyšl – HC Vajgar | 6:4 (kon.) | | | Vlašim – Černošice | 1:8 (kon.) |
Kutná Hora – Slaný | 5:2 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Blansko | 11:1 (kon.) | | | V.Popovice – Rakovník | 3:0 (kon.) |
Mar.Lázně – Trstěnice | 10:1 (kon.) | | | Hvězda Praha – Zbraslav | 9:4 (kon.) | | | Kaznějov – HC Domažlice | 3:7 (kon.) |
Chotíkov – Tachov | 4:2 (kon.) | | | Kobra Praha B – Hvězda B | 0:5 (kon.) |
Diplomats Pressburg – HC MUNI | 4:3 (po pr.) |
Roudnice – Litoměřice B | 1:4 (kon.) | | | – Louny | 8:5 (kon.) |
po prodl.
HC Slovan Bratislava
2:3
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:1)
Dinamo Riga
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
15. Viedenský (T. Voráček, Smoleňák), 39. Després – 20. Žerděv (Skvorcovs, Galvinš), 38. Stollery (Salmela, Kristo), 65. Žerděv
Rozhodčí: Gašilov, Bělov – Kučava, Novikov
Diváci: 7 950
Neproměněná penalta:
HC Slovan Bratislava:
Mazanec (Kožiak) – Després, Ebert, Barker, Meszároš (C), Švarný (A), T. Voráček, Bačík – Kašpar (A), Co. Genoway, Řepík – Smoleňák, Viedenský, Buchtele – Hrnka, J. Mikúš, Skalický – M. Hlinka, Sádecký, Šerbatov.
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Galvinš, K. Redlihs, Zile, Ališauskas, Stollery, Salmela, Pujacs – Indrašis (C), Jelisejevs, Lipsbergs – Žerděv, Pavlovs, Skvorcovs – Razgals, McMillan, Kristo – M. Redlihs (C), Batna, E. Kulda – Gegeris.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dinamo Riga: Kalninš (Armalis) – Galvinš, K. Redlihs, Zile, Ališauskas, Stollery, Salmela, Pujacs – Indrašis (C), Jelisejevs, Lipsbergs – Žerděv, Pavlovs, Skvorcovs – Razgals, McMillan, Kristo – M. Redlihs (C), Batna, E. Kulda – Gegeris.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov, Bělov – Kučava, Novikov
Diváci: 7 950
Tomáš Voráček (SBA) 0+1, 3 střely, čas na ledě 15:23
Jan Buchtele (SBA) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:58
Michal Řepík (SBA) 0+0, 4 střely, čas na ledě 19:23
Radek Smoleňák (SBA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 15:09
Lukáš Kašpar (SBA) 0+1, 1 střela, čas na ledě 20:46
Marek Mazanec (SBA) 60 minut, 26 zákroků, 3 góly, 89,76 %
Tomáš Kundrátek (NNO) 0+0, 2 střely, čas na ledě 23:03
Střely na branku: 52 – 29
Zásahy brankářů: 26 – 50
Vyloučení: 3 – 3
Bodyčeky: 26 – 16
Vyhrané buly: 39 – 29
Využití: 0 – 1
Oslabení: 0 – 0
Hosté rozhodují toto utkání a připisují si bod navíc. Domácí propadli v obranném pásmu a poté dostal do jízdy kotouč NIKOLAJ ŽERDĚV, který s ním nabruslil až do blízkosti Marka Mazance a svou střelou ho dokázal prostřelit – 2:3. Bez asistence.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.