Ústí n/L – Kadaň | 9:2 (kon.) | | | Třebíč – Frýdek-M. | 4:0 (kon.) | | | K. Vary – Prostějov | 6:3 (kon.) |
Kladno – Motor ČB | 4:2 (kon.) | | | Přerov – Havířov | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Litoměřice – Slavia | 4:3 (po pr.) |
NY Rangers – St. Louis | 1:3 (kon.) | | | Carolina – Columbus | 1:2 (po pr.) | | | Montreal – Chicago | 1:3 (kon.) |
Nashville – Philadelphia | 6:5 (kon.) | | | Dallas – Detroit | 4:2 (kon.) | | | Vegas – Arizona | 5:2 (kon.) |
Vancouver – Ottawa | 2:3 (1:2 po s.n.) |
Čerepovec – Spartak Moskva | 3:2 (po pr.) | | | Nižněkamsk – Jaroslavl | 1:3 (kon.) | | | N.Novgorod – Riga | 3:1 (kon.) |
Minsk – Ufa | 2:4 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Kazaň | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Petrohrad – Soči | 2:3 (po pr.) |
Česko – Sparta | 4:2 (kon.) |
Děčín – Vrchlabí | 6:3 (kon.) | | | Řisuty – Kobra | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | Dvůr Králové n. L. – Most | 7:2 (kon.) |
Sokolov – Letňany | 3:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – SHK Hodonín | 5:4 (2:0 po s.n.) | | | Kopřivnice – Opava | 4:2 (kon.) |
Nový Jičín – Val. Meziříčí | 6:4 (kon.) | | | Bílina – Jablonec n/N | 6:3 (kon.) |
Banská Bystrica – Tappara | 5:2 (kon.) | | | Stavanger – Kuopio | 4:6 (kon.) | | | Växjö – Cardiff | 3:2 (kon.) |
Salzburg – Wolfsburg | 4:3 (kon.) | | | Davos – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Zürich – EC-KAC | 3:0 (kon.) |
Trnava – Skalica | 2:3 (kon.) | | | Michalovce – Osmos Bratislava | 4:1 (kon.) | | | Dubnica – Nové Zámky B | 2:3 (kon.) |
Prešov – Topoľčany | 1:0 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Spišská N. Ves | 4:0 (kon.) |
Ledeč n. S. – Litomyšl | 7:6 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Choceň | 2:5 (kon.) | | | Hlinsko – Polička | 3:1 (kon.) |
Chrudim – Světlá nS | 6:4 (kon.) | | | Česká Třebová – Moravská Třebová | 2:4 (kon.) |
Švédsko – Slovensko | 1:2 (po pr.) | | | Německo – Česko | 1:5 (kon.) |
po s.n. (1:0)
HC Řisuty
6:5
(2:1, 1:1, 2:3 - 0:0)
HC Kobra Praha
59:40
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Lukáš Tuma – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
57:01
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (David Skočovský – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).
|
|
53:33
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Lukáš Kužel – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
51:47
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Dominik Šteiner – 2 min., podražení).
|
|
49:10
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Tomáš Vildumetz – 2 min., držení protihráče).
|
|
48:16
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Ondřej Krpata – 2 min., napadení).
|
|
48:01
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Luboš Vacek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
36:40
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Dominik Novák – 2 min., napadení).
|
|
36:02
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Filip Hlinka – 2 min., krosček).
|
|
28:37
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Šimon Náprstek – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
15:53
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Matěj Kos – 2 min., sekání).
|
|
05:11
|
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Lukáš Tuma – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
3. Janeček (Vildumetz), 5. Keszi (Vildumetz), 25. Krpata (Náprstek, Kos), 51. Janeček (Fortelka), 57. Fortelka, rozh. náj. Bláha – 14. Hlinka (Jedlička), 28. Šteiner (Novák, Tuma), 41. Tuma (Novák), 50. Kellner (Verbík R.), 58. Novák
Rozhodčí: Hornáček – Štětina, Šimánek
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:0 Petr Janeček (RIS)
0:0 Martin Čurda (KOB)
2. série:
1:0 Štěpán Bláha (RIS)
1:0 Filip Hlinka (KOB)
3. série:
1:0 Jiří Dostál (RIS)
1:0 Dominik Šteiner (KOB)
4. série:
1:0 Vincent Keszi (RIS)
1:0 Dominik Novák (KOB)
5. série:
1:0 Šimon Náprstek (RIS)
1:0 David Kellner (KOB)
HC Řisuty:
Ilašenko (Chabr) – Babický (A), Dostál – Petržílka, Bílek F. – Keller, Havelka – Kužel – Kos (C), Náprstek, Fortelka – Janeček, Hampl, Bláha – Záleský, Vildumetz, Kail – Krpata, Keszi, Choc – Kalla
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha: Bílek P. (Mouček) – Semrád, Skočovský – Vokurka, Ryzák – Verbík J., Verbík R. – Vacek – Antončík (C), Jedlička, Hlinka – Novák, Šteiner (A), Tuma – Matějček, Čurda, Kellner – Jindra, Slanina
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha: Bílek P. (Mouček) – Semrád, Skočovský – Vokurka, Ryzák – Verbík J., Verbík R. – Vacek – Antončík (C), Jedlička, Hlinka – Novák, Šteiner (A), Tuma – Matějček, Čurda, Kellner – Jindra, Slanina
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hornáček – Štětina, Šimánek
Diváci:
David Klier