Chomutov – Zlín | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Mountfield HK | 0:2 (kon.) | | | Vítkovice – Litvínov | 7:3 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 5:1 (kon.) | | | Pardubice – Třinec | 2:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Olomouc | 5:0 (kon.) |
Sparta – Mladá Boleslav | 3:2 (kon.) |
Tampa – Pittsburgh | 5:4 (kon.) | | | Florida – St. Louis | 5:2 (kon.) | | | Nashville – Dallas | 4:1 (kon.) |
Chicago – Minnesota | 2:5 (kon.) | | | Vancouver – Winnipeg | 2:4 (kon.) | | | Arizona – Detroit | 2:4 (kon.) |
San Jose – Buffalo | 3:2 (kon.) |
Čerepovec – Riga | 3:1 (kon.) | | | Jaroslavl – Kazaň | 6:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Spartak Moskva | 1:0 (kon.) |
Minsk – Nižněkamsk | 3:1 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Soči | 4:3 (2:1 po s.n.) | | | Petrohrad – Ufa | 4:2 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:1 (kon.) |
Kometa Brno – Jihlava | 2:4 (kon.) | | | Zlín – Vsetín | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 7:5 (kon.) |
Salzburg – Warriors Brno | 8:0 (kon.) | | | Vítkovice – Havířov | 0:3 (kon.) | | | Sparta – Letňany | 4:1 (kon.) |
Slavia – Mladá Boleslav | 4:1 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Lipt. Mikuláš – Košice | 5:3 (kon.) | | | Trenčín – Poprad | 3:2 (po pr.) | | | Zvolen – Nitra | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Nové Zámky – Detva | 3:1 (kon.) |
Spišská N. Ves – Nové Zámky B | 2:5 (kon.) | | | Trnava – Dubnica | 2:3 (kon.) | | | Michalovce – Topoľčany | 5:0 (kon.) |
Pov. Bystrica – Osmos Bratislava | 3:5 (kon.) | | | Prešov – Skalica | 5:1 (kon.) |
Nový Jičín B – Studénka | 1:7 (kon.) |
Švédsko – Česko | 3:4 (kon.) | | | Japonsko – Slovensko | 4:2 (kon.) |
konec
Torpedo Nižnij Novgorod
1:0
(1:0, 0:0, 0:0)
Spartak Moskva
59:38
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Gennadij Stoljarov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:53
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Aljajev – 2 min., hákování).
|
|
30:01
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jurij Sergijenko – 2 min., podražení).
|
|
29:22
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Viktor Bobrov – 2 min., hákování).
|
|
16:45
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Danil Verjajev – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
12:47
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kirill Urakov – 2 min., držení hole).
|
|
10:47
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Viktor Komarov – 2 min., držení protihráče).
|
|
0:18
|
Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Arťom Podšendjalov – 2 min., nedovolené bránění).
|
Branky a nahrávky:
5. Daugavinš (Žukov, Dugin)
Rozhodčí: : Sergej Kulakov, Denis Naumov Konstantin Gordenko, Viktor Tomilov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Torpedo Nižnij Novgorod:
Lisutin (Molkov) – Grigorev, Sergijenko, Kundrátek, Kurbatov, P. Medveděv, Barancev, Fatkullin – A. Potapov, Daugavinš (A), Dugin – Žukov, Stoljarov (C), Gračov – Paršin, Urakov, Verjajev – Tičar, S. Kosticyn, Smolin – Mozer.
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Kalinin (C), Judin, V. Lajunen, Pepeljajev, V. Sorokin, Kulik, Aljajev – Bobrov, Maxwell, Radil – Podšendjalov, Děrgačov, Chochlačov – V. Komarov, Nikoncev, Truňov – A. Voronin (A), Žolobov, Leščenko – Cyplakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Spartak Moskva: Bespalov (Svensson) – Kalinin (C), Judin, V. Lajunen, Pepeljajev, V. Sorokin, Kulik, Aljajev – Bobrov, Maxwell, Radil – Podšendjalov, Děrgačov, Chochlačov – V. Komarov, Nikoncev, Truňov – A. Voronin (A), Žolobov, Leščenko – Cyplakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: : Sergej Kulakov, Denis Naumov Konstantin Gordenko, Viktor Tomilov
Diváci:
Ondřej Klos