Motor ČB – Přerov 3:0 (kon.) | Prostějov – Kladno 3:2 (po pr.) | Kadaň – K. Vary 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Ústí n/L 6:5 (po s.n.) | Slavia – Benátky n/J 3:0 (kon.) | Havířov – Litoměřice 2:1 (po pr.)
Vsetín – Třebíč 1:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
HC ZUBR Přerov
Sobota 14.10.2017, 17:00 • Budvar aréna • Chance liga • 13. kolo

34:24
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Budějovice vyžívají přesilovou hru! Jihočeši měli obrovský tlak v útočné třetině v posledních minutách a bylo jen otázkou času, kdy padne branka do přerovské sítě. Kutlák vystřelil od modré a do jeho střely šáhl TIMOTHY CROWDER, jenž poslal puk nechytatelně za záda Klimeše!
    Asistence: Zdeněk Kutlák

21:39
    A Jihočeši vedou již o dvě branky! Vlčka stihl ještě Klimeš vychytat hokejkou, ale jelikož se přesouval a puk se dostal na ZDEŇKA KUTLÁKA, neměl přerovský brankář šanci jeho střelu do odkryté brány chytit.
    Asistence: Filip Vlček

03:22
    A máme zde první zásah v utkání! Ten přišel i velmi brzy, již ve čtvrté minutě! Špatné vyhození jednoho z Přerovských zachytil ŽIGA PAVLIN, jenž vystřelil z úhlu a Klimešovi prošel puk až do branky!