Opava – Poruba 2011 4:6 (kon.) | Havlíčkův Brod – Pelhřimov 14:3 (kon.) | Mor. Budějovice – Nymburk 4:8 (kon.)
Val.Meziříčí – Kopřivnice 3:2 (po pr.) | Hodonín – Šumperk 4:5 (po pr.) | Klatovy – Žďár n/S 5:3 (kon.)
Most – Sokolov 4:1 (kon.) | David Servis – Písek 3:4 (0:1 po s.n.) | Tábor – Kolín 2:3 (po pr.)
Kobra – Bílina 4:6 (kon.) | Vrchlabí – Řisuty 5:3 (kon.) | Trutnov – Děčín 6:4 (kon.)
Jablonec – Dvůr Králové n. L. 6:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
HC David Servis Č. Budějovice
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:0)
IHC Písek
Sobota 14.10.2017, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 8. kolo
Předzápasové kurzy: 1.6 4.8 3.6
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:31:10)
     
    65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým IHC Písek.
    Autorem vítězného nájezdu je Jan Sýbek!
     
    6. série
    0:1
    Trummer neproměňuje.
     
    6. série
    0:1
    Sýbek proměňuje.
     
    5. série
    0:0
    Ani Hřebíček nedává, nájezdy pokračují
     
    5. série
    0:0
    Sumerauer neproměňuje.
     
    4. série
    0:0
    Koupal neproměňuje.
     
    4. série
    0:0
    Dančišin neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Sýbek neproměňuje.
     
    3. série
    0:0
    Šulčík neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Medek neproměňuje.
     
    2. série
    0:0
    Trummer neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Pašek neproměňuje.
     
    1. série
    0:0
    Rousek neproměňuje.
     
    Samostatné nájezdy začínají.
     
    65:00
    Prodloužení skončilo.
     
    64:43
    Parýzek ujel do dvojnásobného přečíslení, vzal ho na sebe, ale jeho střelu dokázal mimo tři tyče svou lapačkou vytěsnit Dudáček!
     
    64:00
    Hraje se poslední minuta prodloužení!

    Adam Pavlíček

    Branky a nahrávky: 2. Vylíčil (Trummer, Radoš), 7. Sumerauer (Káník), 58. Ferebauer (Škopek, Zayml) – 18. Sýbek (Pašek, Parýzek), 31. Ciboch (Vlk, Suda), 41. Polata (Sýbek), rozh. náj. Sýbek

    Samostatné nájezdy:

    1. série:
    0:0   Rousek (DAS)
    0:0   Pašek (PIS)
    2. série:
    0:0   Trummer (DAS)
    0:0   Medek (PIS)
    3. série:
    0:0   Šulčík (DAS)
    0:0   Sýbek (PIS)
    4. série:
    0:0   Dančišin (DAS)
    0:0   Koupal (PIS)
    5. série:
    0:0   Sumerauer (DAS)
    0:0   Hřebíček (PIS)
    6. série:
    0:1   Sýbek (PIS)
    0:1   Trummer (DAS)


    HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Spáčil) – Michal, Farka, Babčuk, Macháček, Radoš, Škopek, Kříž – Stodolovský, Káník, Šulčík, Rousek, Dančišin, Ferebauer, Zayml, Trummer, Vylíčil, Volf, Sumerauer
    IHC Písek: Štekr (Kříž) – Polata, Parýzek, Suda, Hanus, Červinský, Hřebíček, Pavlíček, Turek – Sýbek, Novák, Vlk, Koupal, Ciboch, Medek, Drda, Pouch, Strnad, Rod, Pašek