Standard – Kortrijk 3:1 (kon.) | Oostende – Club Brugge 2:3 (kon.) | Antverpy – Waregem 3:0 (kon.)
Royal Antverpy
3:0 (2:0)
SV Zulte-Waregem
Neděle 15.10.2017, 20:00 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Belgická liga • 10. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost, na shledanou. (21:54:26)

Domácí dokráčeli ve druhém poločase do přesvědčivého vítězství. To bylo ulehčeno v 58. minutě, kdy Heylen v pokutovém území fauloval unikajícího Rodriguese a viděl druhou žlutou kartu v zápase. Pokutový kop následně domácí proměnili a ve zbytku zápasu již neměli větší problémy si daný výsledek pohlídat. Hostům se nedá upřít snaha do posledních minut, kdy se snažili dát branku. Bohužel dnes jim ani ta nebyla dopřána.

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:5.

90+2

90+1
    Ten dopadl úplně stejně jako ten před malou chvíli a domácí se ubránili. Rozhodčí nastavuje dvě minuty.

90
    Gertjan De Mets půjde ještě zahrávat rohový kop.

89
    Ale nyní se Leali vyznamenal, když vyrazil střelu z pravé strany.

88
    ...ten však zahráli tak, že se domácí dostali do rychlého protiútoku, z kterého pro váhal střelu Owusu.

87
    Hosté se pokusí o čestný zásah z rohového kopu...

86
    Zápas se už jen prakticky dohrává a nevidíme ani u jednoho z týmů nasazení do boje. Spíše mají míč domácí. Hosté se snaží bojovat, ale ví, že dnes na žádné body nedosáhnou.

84
    N´Diaye byl faulován u pomezní čáry a celkem zbytečně a nevybíravě. Ten si to nenechal následně líbit a srazil svého soka na zem. Bohužel za tohle neudržení nervů dostává žlutou kartu.

83
    Domácí zahrávali standardní situaci, z které nic nevytěžili.

82
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Geoffry Hairemans, přichází Buta.

81
    Zbývá nám necelých deset minut zápasu a domácí chystají další střídání.

80
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Onur Kaya, přichází Gertjan De Mets.

79
    Centr ze standardní situace chytil Bolat do svých rukavic.

78
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Obbi Oularé, přichází William Owusu Acheampong.

77
    Nakonec to faul nebyl, Damme šel do toho skluzu dle rozhodčího čistě. A přichází střídání domácího celku.

76
    Střídání v týmu SV Zulte-Waregem: ze hřiště odchází Nill De Pauw, přichází Alessandro Cordaro.