Nový Jičín B – Orlová 1:9 (kon.) | Radomyšl – Milevsko 4:1 (kon.) | Čerti Ostrov – Trstěnice 7:4 (kon.)
Č. Lípa – Slavoj Liberec 6:3 (kon.) | Černošice – Rakovník 2:3 (kon.) | Stadion Cheb – Mar.Lázně 6:9 (kon.)
HC Turnov – Lomnice n/P 4:1 (kon.) | Frýdlant – HC Varnsdorf 3:5 (kon.) | Kroměříž – Uh.Ostroh 4:5 (po pr.)
Boskovice – Velká Bíteš 5:4 (kon.) | Uničov – Rosice 12:3 (kon.) | Krnov – Rožnov A 5:3 (kon.)
H. Benešov – Poruba "B" 2:6 (kon.) | Žižkov Praha – Zbraslav 3:2 (kon.) | Kobra B – Hvězda Praha 6:6 (kon.)
Ml. Boleslav B – Žabonosy 2:0 (kon.) | Poděbrady – Lev Benešov 1:2 (kon.) | Soběslav – SK Telč 3:2 (kon.)
Nejdek – HC Rokycany 6:4 (kon.) | Vel.Meziříčí – Břeclav 10:3 (kon.) | Bohumín – HC Wolves Český Těšín 5:7 (kon.)
Vlašim – Kutná Hora 1:7 (kon.) | Mělník – Králův Dvůr 3:4 (po pr.) | Blansko – Uh. Hradiště 5:3 (kon.)
Klatovy B – HC Domažlice 1:7 (kon.) | Hvězda B – HC TNP Praha 3:5 (kon.) | Neratovice – Příbram 1:3 (kon.)
Chotíkov – TJ Sušice 8:3 (kon.)
konec
OLH Spartak Soběslav
3:2 (3:1, 0:1, 0:0)
SK Telč
Sobota 21.10.2017, 17:00Krajská liga: Jihočeský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (23:43:55)
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:00
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DANIEL ŠEBESTA. Asistence: Josef Berka.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    13:00
    Soběslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je OLIVER PÁNEK. Asistence: Jan Píha.
     
    9:00
    Soběslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARTIN KUČERA. Asistence: Lukáš Karpíšek.
     
    6:00
    SK Telč právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DAVID SMEJKAL.
     
    4:00
    Soběslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MARTIN KUČERA. Asistence: Oliver Pánek.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 4. Kučera (Pánek), 9. Kučera (Karpíšek), 13. Pánek (Píha) – 6. Smejkal, 37. Šebesta (Berka)


    OLH Spartak Soběslav:
    SK Telč: