Carolina – Tampa 1:5 (kon.) | Pittsburgh – Edmonton 2:1 (po pr.) | NY Islanders – Arizona 5:3 (kon.)
Philadelphia – Anaheim 2:6 (kon.) | Buffalo – Detroit 1:0 (kon.) | Montreal – Florida 5:1 (kon.)
Ottawa – Los Angeles 2:3 (0:2 po s.n.) | Nashville – Calgary 2:3 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Vancouver 0:1 (kon.)
Colorado – Dallas 5:3 (kon.) | Vegas – Chicago 4:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Nashville Predators
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Calgary Flames
Středa 25.10.2017, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL
    Matthew TKACHUK - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Calgary Flames.
    Autorem vítězné branky je MATTHEW TKACHUK.
    52:55 Micheal FERLAND - 2:2

52:55
    Calgary právě vstřelilo branku!
    Sedm minut před koncem třetiny hosté vyrovnávají skóre na 2:2! Johnny Gaudreau potáhl kotouč přes střední pásmo a z pravé strany přihrál na osu hřiště MICHEALU FERLANDOVI, který nezazmatkoval a parádním bekhendovým blafákem poslal kotouč nad levou ruku domácího gólmana. Asistence: Johnny Gaudreau, Dougie Hamilton.
    50:35 Matthew TKACHUK - 2:1

50:35
    Hosté konečně protrhli střeleckou smůlu a vrací se do hry o body! Mikael Backlund vyhrál vhazování na modrou čáru. Díky přihrávce od Dougieho Hamiltona se k puku dostal MATTHEW TKACHUK a najel si do pravého kruhu, odkud vystřelil do míst vedle lapačky poprvé kapitulujícího Rinneho. Asistence: Dougie Hamilton, Mikael Backlund.
    07:43 Roman JOSI - 2:0

07:43
    Nashville právě vstřelil branku!
    I druhá přesilovka je domácím týmem využitá a Predátoři rychle vedou dvoubrankovým náskokem! Hráči ve žlutém obehráli celé útočné pásmo. Přes Johansena a Subbana se puk dostal na vrcholek pravého kruhu, kde parádně napřáhl ROMAN JOSI a ranou z první zakončil pár centimetrů pod horní tyč. Asistence: P. K. Subban, Ryan Johansen.
    06:29 Filip FORSBERG - 1:0

06:29
    Domácí využívají přesilovou hru a v sedmé minutě se ujímají vedení! Hartnell čelil několika atakům od obránců, ale kotouč udržel a zezadu ho poslal k brankovišti, kde byl nejdůraznější FILIP FORSBERG a uklidil puk za Smithova záda. Asistence: Roman Josi, Scott Hartnell.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 7. F. Forsberg (Josi, Hartnell), 8. Josi (P. K. Subban, Johansen) – 51. Tkachuk (D. Hamilton, Backlund), 53. Ferland (J. Gaudreau, D. Hamilton), rozh. náj. Tkachuk