Opava – Kopřivnice 5:7 (kon.) | Nymburk – David Servis 6:1 (kon.) | Řisuty – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 2:6 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 2:0 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 5:6 (kon.)
Žďár n/S – Písek 6:2 (kon.) | Klatovy – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Tábor – Mor. Budějovice 6:3 (kon.)
Děčín – Sokolov 3:6 (kon.) | Trutnov – Letňany 3:2 (kon.) | Vrchlabí – Most 7:3 (kon.)
Kobra – Jablonec n/N 1:3 (kon.)
HC Kobra Praha
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 04.11.2017, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 15. kolo

59:21
    Jakub Verbík dostává dvě minuty za krosček.

55:43
    Vacek vyhodil puk mimo led a dostává dvě minuty.

51:46
    Čurda dostává 2+10. Nejprve srazil jednoho ze soupeřů a rozhodčí to posoudil jako nedovolené bránění. Čurdovi se tento verdikt nelíbil a šel se "hádat", rozhodčí tak přidal osobní trest. Dvě minuty odpyká Skočovský.

49:54
    Antončík projel po levém mantinelu až před Hosnedla. Jen těsně se netrefil do brány, pouze do Hosnedla. Poté se na něj sesypali hráči soupeře.

48:13
    Opět se vylučuje, Homolka dostává trest za vysokou hůl. Kobra si zahraje přesilovku.

47:00
    Vlci právě vstřelili branku!
    Jablonec bleskově využívá. Chvíli po buly vypálil JAN VÍŠEK a jeho střela šla vnitřkem branky od tyče pod břevno k druhé tyči.
    Asistence: Michal Pavlů, Vojtěch Havlas.

46:54
    Šteiner dostává dvě minuty za držení, další přesilovka pro Jablonec.

42:04
    Martin Tondr se provinil hákováním, Kobra si zahraje přesilovku.

39:18
    Opět se vylučuje, Antončík dostává dvě minuty za vysokou hůl. Jablonec hrál cca půl minuty ve výhodě, jejich postup do útoku byl zastaven ofsajdem.

37:40
    Kobra kombinuje, Hosnedl je bez hole!

36:26
    Poměr sil se vyrovná, Pavlů dostává dvě minuty za sekání.

32:34
    Roman Verbík trefil Mulače za brankou, který zůstal dlouho ležet na ledě. Dostává trest ve hře, pětiminutový trest odpyká Čurda. Verbík odešel do šaten.

Čurda udělal kličku do protipohybu Hosnedla, ten ale nechal beton přiražený u tyčky a kotouč nepustil.

31:04
    Čurda jel na bránu, ale Brokeš ho fauloval. Uvidíme další trestné střílení!

29:39
    Jablonec si nyní naprosto rozebral domácí obranu. Bříška z levého křídla při přečíslení 3 na 2 nahrál na pravé Lukáši Tondrovi, který vrátil puk před branku na JIŘÍHO MORAVCE, který se trefil do protipohybu roztaženého Moučka.
    Asistence: Lukáš Tondr, Kamil Bříška.

19:58
    Doležal dostává trest za sekání, Jablonec čeká další přesilovka.

17:20
    Hlinka dostává trest za hákování, přesilovku si tak zahraje i Jablonec.

12:21
    Kobra právě vstřelila branku!
    Ryzák vypálil od modré čáry a trefil Hosnedla. Puk se od něj vyrazil před bránu, kde backhandem bez problémů doklepl DOMINIK NOVÁK.
    Asistence: Marek Ryzák.

11:35
    Hlinka trefuje spojnici branky!

11:21
    I tak ale hosté dávají gól! Po kombinaci se prosazuje TOMÁŠ BROKEŠ, který dostal puk před bránu od Mulače.
    Asistence: Vojtěch Mulač.

Havlas jel pomalu, zkoušel krátkou kličku, ale Mouček sklapl své betony a chytá!

11:05
    Pojede se trestné střílení! Novák fauloval Havlase při úniku.

04:05
    Babec je vyloučen za držení, Kobru čeká další přesilovka.

01:41
    Do samostatného úniku se dostal Novák a zakončoval, pronásledován sekajícím Pavlů. Hosnedl jeho pokus likviduje. Pavlů dostává trest za svůj prohřešek.

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 13. Novák (Ryzák) – 12. Brokeš (Mulač), 30. Moravec (Tondr L., Bříška), 47. Víšek (Pavlů, Havlas)

HC Kobra Praha: Mouček (Bílek) – Kolařík, Skočovský, Šteiner (A), Verbík J., Verbík R., Vacek, Ryzák – Doležal, Jedlička, Hlinka, Novák, Antončík (C), Tuma, Matějček, Čurda, Kellner.
    Trenér: Šeba Miloslav

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Hosnedl (Petruželka) – Moravec, Žalud, Čechura, Pavlů, Tondr M., Pilař, Zeman – Homolka, Bříška (A), Tondr L. (A), Víšek (C), Havlas, Nevyhoštěný, Mulač, Brokeš, Babec, Gecko, Frk.
    Trenér: Demel Tomáš

Rozhodčí: Nepomucký – Marek, Ovsík