Jakubčovice nad Odrou – Ž. Vlci Brno 5:2 (kon.) | Uherské Hradiště – VŠB-TU Ostrava 3:6 (kon.) | Hodonín – Atraps-Hombres Brno 2:2 (kon.)
FC Tango Hodonín
2:2 (1:1)
FC Atraps-Hombres Brno
Pátek 10.11.2017, 20:30 • TEZA Hodonín • 2. Futsal liga východ • 5. kolo

Oba celky si dokázaly vytvořit v druhém poločase několik šancí. Hlavně Hodonín pokračoval ve výkonu z prvního poločasu, zvlášť v závěrečných minutách byla převaha více než značná.
    S konstatováním, že tento zápas navštívilo cca 100 diváků se s Vámi pro dnešek loučím. (22:25:25)

39:20
    Oddechový čas pro hosty.

38:58
    Dvakrát za sebou mohl Hodonín skórovat! Tlak domácího týmu vyústil do několika vyloženě gólových situací!

38:15
    Po kombinaci domácích se dostal k zakončení Buršík, ten svou střelou trefil pouze Večeřu.

36:23
    Faul Hodonína.

35:39
    Žlutou kartu dostává Večeřa (FC Atraps-Hombres Brno).

35:39
    Další faul brněnského celku! Tentokrát bude následovat standartka z nebezpečné vzdálenosti.

35:15
    Celkově třetí faul hostů.

34:28
    Brno (Atraps-Hombres) právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Prokeš našel TOMÁŠE DA, který svoji střelou nedal Dvořákovi šanci, Asistence: Prokeš

32:59
    Dvořákův vysoký nákop skončil pouze v zámezí.

31:42
    Z voleje zakončoval Mareš, který pálil vysoko nad.

31:40
    Roh pro Tango.

30:39
    Další faul domácích.

29:12
    Hodonín právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovku! Mareš poslal přihrávku DIMOSTENISOVI CHADZIDISOVI, který nekompromisně zakončil. Asistence: Mareš

Oddechový čas pro domácí.

28:33
    Červenou kartu dostává Balušek (FC Atraps-Hombres Brno).

27:50
    Do dokázal udělat kličku domácímu obránci, následující střelou však bránu netrefil.

26:30
    Mareš zůstal po srážce s Večeřou ležet na palubovce. Rozhodčí tento zákrok jako faul neposoudil.