Kovo Praha – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Rakovník – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Hr. Králové – Plzeň 1:3 (kon.)
Sudoměřice – Pardubice 2:1 (kon.) | Most – Kladno 0:5 (kon.)
HBC Enviform Třinec
5:9 (2:3, 2:3, 1:3)
TSM Šport je cesta Kežmarok
Sobota 11.11.2017, 13:00 • Hřiště U splavu, Třinec • Extraliga (SK)

42:28
    Suszka podrazil Teplického a hosté budou mít ještě jednu možnost přesilové hry.

34:11
    Domácí výhoda jednoho muže navíc bude kratší, neboť Urbaníkova sekera do soupeře je potrestána dvouminutovým trestem.

33:30
    Za vražení na hrazení putuje na trestnou lavici Dominik Korvin. Třineckým se nabízí dvouminutová přesilová hra.

30:00
    Třinec do třetí třetiny vstoupí o jednoho hráče méně. Dvouminutový trest čeká na Patrika Cieslara, který se provinil hákováním.

28:56
    Přesilovka čeká na hráče Kežmarku. Daniel Lotko už sedí na trestné lavici za to, že svého protihráče zahákoval. Pokud gól nepadne, vydrží tam dvě minuty rozdělené přestávkou.

25:49
    Domácí dostávají od soupeře šanci na vyrovnání v podobě přesilové hry. Za hákování je na dvě minuty vyloučen Dominik Glevaňák.

21:59
    Teplický u mantinelu zasáhl holí do obličeje Suszku a čeká ho dvouminutový trest za vysokou hůl.

19:26
    Třinec bude hrát ve čtyřech. Na dvě minuty za nedovolené bránění putuje na trestnou lavici Tomáš Suszka.

13:41
    Přesilovka Kežmarku končí rychle. Dominik Korvin fauloval Tomise a za nedovolené bránění putuje mezi střídačky k třineckému Pailovi.

13:36
    Dalibor Pail vložil hůl mezi nohy Olejníka, ten upadl a třinecký hráč jde na lavici hanby. 2 minuty – podražení.

10:44
    Další šance na zvýšení náskoku pro Kežmarok. Na trestnou lavici míří domácí matador Patrik Cieslar na dvě minuty za podražení.

09:06
    Třinečtí budou hrát ve čtyřech. Za držení si jde sednout na lavici hříšníků Ondřej Rucki. Výše trestu: 2 minuty.

06:59
    Po faulu na Konvičku budou mít domácí přesilovou hru. Dvě minuty čekají pro Dominika Glevaňáka za držení.

06:53
    Třinec si zahraje přesilovou hru. Po faulu na Tomise odchází na trestnou lavici Denis Kundla za podražení.

Igor Mainka

Hledáme zpravodaje pro tým HBC Enviform Třinec. Pište na info@onlajny.com. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Pail (Konvička, Tomis), 14. Lotko (Tomis, Klimek), 24. Pail (Konvička), 27. Dittman (Suszka), 41. Konderla (Tomis) – 2. Gajan, 9. Teplický (L. Olejník, Bednár), 11. Kundľa (Korvin, Teplický), 21. Teplický, 27. Kantorek (Svitana), 30. Teplický (Bednár), 34. Reľovský (Ugray), 43. Bednár (Teplický, Korvin), 44. Teplický (M. Glevaňák)

HBC Enviform Třinec: Gabriel (O. Holeksa) – Baló, Cieslar, Dittman, Habčák, R. Holeksa, Kisza, Klimek, Konderla, Konvička, Lotko, Mražik, Pail, Perkovič, Rucki, Strapáč, Suszka, Šmiček, Tomis, Urbaník, Wojnar.
    TSM Šport je cesta Kežmarok: M. Glevaňák (Sudor) – Barč, Bednár, Gajan, D. Glevaňák, Jurský, Kantorek, Korvin, Kundľa, L. Olejník, Reľovský, Svitana, Teplický, Kramár, Pavlikovič, Ugray, Garan.

Rozhodčí: Urbanec, Hozala