Rusko – Česko | 5:2 (kon.) | | | Finsko – Kanada | 4:3 (kon.) |
Boston – Toronto | 1:4 (kon.) | | | Detroit – Columbus | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | New Jersey – Florida | 2:1 (kon.) |
Philadelphia – Minnesota | 0:1 (kon.) | | | Carolina – Chicago | 3:4 (po pr.) | | | Montreal – Buffalo | 2:1 (po pr.) |
St. Louis – NY Islanders | 2:5 (kon.) | | | Nashville – Pittsburgh | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | San Jose – Vancouver | 5:0 (kon.) |
Arizona – Winnipeg | 1:4 (kon.) |
Česko – Finsko | 6:5 (kon.) |
Německo U20 – Slovensko U20 | 6:3 (kon.) |
Česko – USA | 0:3 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 3:4 (kon.) |
Česko – Německo | 4:2 (kon.) |
HK MD Šumperk – Poruba | 10:0 (kon.) |
Ruský olympijský tím – Slovensko | 4:2 (kon.) |
Osmos Bratislava – Pov. Bystrica | 5:2 (kon.) | | | Skalica – Prešov | 4:1 (kon.) | | | Nové Zámky B – Spišská N. Ves | 6:3 (kon.) |
Dubnica – Trnava | 5:2 (kon.) |
Čerti Ostrov – Cheb | 5:10 (kon.) | | | Nový Jičín B – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Slaný | 6:3 (kon.) |
Břeclav – Kroměříž | 3:2 (po pr.) | | | Boskovice – Uničov | 5:4 (po pr.) | | | H. Benešov – Wolves Č. Těšín | 4:6 (kon.) |
Kutná Hora – Neratovice | 3:5 (kon.) | | | V.Popovice – Černošice | 5:2 (kon.) | | | Trstěnice – Mar.Lázně | 5:4 (kon.) |
HC TNP Praha – Žižkov Praha | 6:3 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Lomnice n/P | 0:6 (kon.) | | | Žabonosy – Mělník | 3:6 (kon.) |
Zbraslav – Hvězda Praha | 0:13 (kon.) | | | Čáslav – Králův Dvůr | 4:5 (po pr.) | | | Pelhřimov B – HC Vimperk | 5:10 (kon.) |
Soběslav – Humpolec | 4:6 (kon.) | | | HC Vajgar – Hluboká n.V. | 3:2 (po pr.) | | | Náchod – HC Jičín | 6:4 (kon.) |
Nová Paka – Opočno | 10:3 (kon.) | | | Jaroměř – Nový Bydžov | 7:5 (kon.) | | | Hronov – Třebechovice p. O. | 2:1 (kon.) |
Ledeč n. S. – Choceň | 0:10 (kon.) | | | Chotěboř – Litomyšl | 7:1 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Hlinsko | 2:5 (kon.) |
Moravská Třebová – Polička | 5:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 3:0 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Uh.Brod | 2:5 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Frýdlant | 11:5 (kon.) | | | Radomyšl – Č. Krumlov | 4:6 (kon.) |
Mountfield HK – Polsko U20 | 4:0 (kon.) |
Marsy Klatovy – Tomahawk | 2:6 (kon.) | | | Tango Klatovy – Poběžovice | 4:1 (kon.) | | | HC 2009 Nýrsko – HC Čápi | 5:5 (kon.) |
HC Lovosice – Roudnice | 0:0 (*19:00) | | | Kadaň – Louny | 6:4 (kon.) |
konec
Česko
6:5
(3:3, 1:1, 2:1)
Finsko
Monika Baloghová
Branky a nahrávky:
4. Eret (Fryšara, Rousek), 18. Veber (Padrnos), 19. Toman (Zelingr, Klouček), 34. Eret (Havelka, Gaspar), 52. Havelka (Dvořák, Padrnos), 60. Fryšara (Novák, Zelingr) – 7. Laaksonen (Haapanen, Seppälä), 11. Luusuaniemi, 13. Luusuaniemi (Koskenkorva), 31. Laaksonen (Ikonen, Seppälä), 55. Ikonen (Viitasalo)
Rozhodčí: Fiala, Kika – Hanzlík, Lederer
Diváci:
Neproměněná penalta:
Česko:
Klouček (Wolf) – Padrnos (C), Veber, Váňa, Gaspar (A), Kunst, Zelingr, Mareš, Muška – Flynn, Chrtek, Novák – Václavek, Rousek, Jirásek – Eret, Fryšara, Toman – Kalus, Havelka (A), Dvořák
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Heikkinen (Lehtinen) – Allén (C), Laaksonen, Kaskinen, Isiguzo, Latvala, Laitinen, Palojärvi, Viitasalo – Haapanen, Seppälä, Ikonen (A) – Päkkilä, Koskenkorva (A), Halme – Engberg, Aalto, Luusuaniemi – Rantinen
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Finsko: Heikkinen (Lehtinen) – Allén (C), Laaksonen, Kaskinen, Isiguzo, Latvala, Laitinen, Palojärvi, Viitasalo – Haapanen, Seppälä, Ikonen (A) – Päkkilä, Koskenkorva (A), Halme – Engberg, Aalto, Luusuaniemi – Rantinen
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fiala, Kika – Hanzlík, Lederer
Diváci:
Česko – PETR ERET
Finsko – OSKARI LAAKSONEN
Od kruhu vystřelil Novák, Heikkinen jen vyrazil puk před sebe, ŠTĚPÁN FRYŠARA pak dorážel do branky – 6:5. Asistence: Matěj Novák, Matyáš Zelingr.
Je znovu vyrovnáno!!! Viitasalo vyslal do šance JOONA IKONENA, který sám tváří v tvář Kločka překonal – 5:5. Asistence: Nuuti Viitasalo.