Most – Řisuty 5:3 (kon.) | Jablonec – Děčín 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 6:2 (kon.)
Šumperk – Val.Meziříčí 4:0 (kon.) | Hodonín – Opava 5:1 (kon.) | Kobra – Trutnov 5:2 (kon.)
Sokolov – Dvůr Králové n. L. 4:1 (kon.)
konec
SHK Hodonín
5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
HK Opava
Středa 15.11.2017, 18:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 20. kolo
Předzápasové kurzy: 1.18 7.5 7.67
Partner:
     
    57:56
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Vítek – 2 min., podražení).
     
    51:42
    Vyloučení v týmu HK Opava (Vaněk R. – 2 min., držení protihráče).
     
    50:34
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Sedlák – 2 min., držení hole).
     
    47:35
    Vyloučení v týmu HK Opava (Seidler – 2 min., sekání).
     
    43:18
    Vyloučení v týmu HK Opava (Tichý – 2 min., držení protihráče).
     
    40:52
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Sedlák – 2 min., podražení).
     
    39:22
    Vyloučení v týmu HK Opava (Chalupa – 2 min., hákování).
     
    30:15
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Peslar – 2 min., držení protihráče).
     
    26:11
    Vyloučení v týmu HK Opava (Slavík – 2 min., hákování).
     
    16:08
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Sajdl – 2 min., podražení).
     
    15:27
    Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Kadlec – 2 min., držení protihráče).
     
    12:47
    Vyloučení v týmu HK Opava (Vaněk R. – 2 min., krosček).
     
    11:22
    Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., hákování).
     
    05:50
    Vyloučení v týmu HK Opava (Slavík – 2 min., nedovolené bránění).

    Josef Můčka

    Branky a nahrávky: 2. Charvát (Kadlec, Žabčík), 6. Matula (Sajdl, Peš), 23. Žabčík (Kadlec), 25. Vaněk D. (Romančík, Vrána), 32. Sedlák (Sajdl) – 17. Tichý (Šindelář, Wolf)


    SHK Hodonín: Haloda O., (Štěpanovský) – Sedlák, Kužílek, Peslar, Mojžíš (A), Haloda M, Žabčík, Hladiš, Miklík – Charvát, Romančík, Vrána, Venclík, Peš (C), Sajdl (A), Matula, Černohous, Kadlec, Vaněk D.
    Trenér: Roman Čechmánek

    HK Opava: Šafránek (31. Wanecki) – Kiss, Šindelář, Rudl, Tichý, Štindl, Chalupa, Slavík – Bjurkland, Rousek, Vítek, Horváth, Vaněk R., Maxner, Wolf, Hartmann, Seidler, Černý, Malina
    Trenér: Marek Harazim

    Rozhodčí: Michal Antonín – David Urubčík, Bc. Jan Kleprlík