Královské Vinohrady – Židenice 5:4 (kon.) | Panthers – Tatran 4:6 (kon.) | Vítkovice – Bohemians 12:4 (kon.)
Chodov – Ne 7:2 (kon.) | Jičín – Olomouc 7:5 (kon.) | Ostrava – Liberec 8:5 (kon.)
Finance Novák FBK Jičín
7:5 (4:1, 2:1, 1:3)
FBS Olomouc
Pátek 17.11.2017, 19:30ČEZ Extraliga žen • 11. kolo

Jičín prakticky utkání rozhodl v první třetině, kdy si vytvořil solidní náskok, který pak držel po zbytek zápasu. V závěru třetí třetiny se zranila hostující brankářka, která byla odvezena na podrobnější vyšetření do nemocnice. Utkání se pak jen dohrávalo, kdy Olomouc v šesti hráčkách ještě snížila na konečných 7:5. (22:09:59)

Celkem na střely: 26:28!

59:24
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Kosmetickou úpravu skóre upravila MARTINA PODROUŽKOVÁ. Bez asistence.

58:31
    Sražená střela ze střední vzdálenosti mimo branku, Olomouc drží Jičín v jejich pásmu. Avšak jde vidět, že se hra jen dohrává, zvlášť z pohledu Jičína.

56:20
    Olomouc dohrává utkání v šesti hráčkách v poli bez brankářky.

56:00
    Franková byla odvezena na nosítkách na další ošetření do nemocnice a za malou chvíli se bude pokračovat ve hře.

56:00
    Stále se nehraje a brankářka Olomouce je stále v péči zdravotníků.

56:00
    Jedna z hráček Jičína se nechtěně střetla s hostující brankářkou. Probíhá ošetřování.

54:30
    Domácí celek je nyní pod menším tlakem, kdy nedokáže v klidu rozehrát.

53:52
    Olomouc bojuje a snižuje svou čtvrtou brankou, bude to ještě k něčemu: Uvidíme. Střelcem branky je TEREZA REIMEROVÁ. Asistence: Alice Pavlíková.

50:40
    Hostující hráčky se v oslabení ocitly v šanci, ale míček po střele přešel po brankové čáře a vyletěl ven!

50:00
    Kristýna Bachmaierová vystřelila, brankářka hostů v pozoru a připravená.

48:50
    Vyloučení v týmu FBS Olomouc (Barbora Lichnová – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

48:50
    Oddechový čas pro hosty.

46:07
    Jičín právě vstřelil branku! Autorem branky je MARKÉTA KOSOVÁ, která záhy utíná naději soupeře na nějaký bodový zisk. Asistence: Lucie Florianová.

46:03
    Floriánová si zaslouží potlesk z tribun, kdy zabránila samostatnému úniku ze strany Olomouce.

45:00
    Hosté jsou nyní aktivnějším mužstvem a snaží se o další trefu a tím ke dramatizování koncovky zápasu.

43:33
    Olomouc snižuje další trefou, na které se podílela JITKA OHÁŇKOVÁ. Asistence: Alice Pavlíková.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 2. Mikolášková (Chlumská), 3. Kůželová, 12. Pařízková (vla.), 13. Exnarová (Landgrafová), 30. Kosová, 31. Bachmaierová (Žůrková), 47. Kosová (Florianová) – 6. Reimerová (Pařízková), 31. Mandátová (Horáčková), 44. Oháňková (Pavlíková), 54. Reimerová (Pavlíková), 60. Podroužková

Finance Novák FBK Jičín: Samková (Kůčová) – Chlumská, N. Mrázková, Florianová, Bachmaierová – Kůželová, Kloutvorová, Žůrková – T. Mrázková, Svobodová, Exnarová – Landgrafová, Kosová, Mikolášková.
    FBS Olomouc: Franková – Mandátová, Podroužková, Peterková, Mikulová – Pavlíková, Suchánková, Lichnová – Tomanová, Pařízková, Oháňková – Horáčková, Šablaturová, Reimerová – Cholinská, Kylarová.

Rozhodčí: Michal Taufmann a Nguyen Duc Trung