Hr. Králové – Kert Park Praha 3:7 (kon.) | Ústí n/L – Plzeň 4:1 (kon.)
Elba DDM Ústí nad Labem
4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
HBC Plzeň
Sobota 25.11.2017, 14:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 13. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a těším se u dalších přenosů z CROSSDOCK extraligy hokejbalu, která bude pokračovat po zimní přestávce. (15:47:00)

Zápas je u konce a domácí tým zejména díky skvělé první třetině získává další tři body a potvrzuje výbornou formu. Hrdinou zápasu se stal jednoznačně Lukáš Soukup, který sám dal hattrick a jeden gól navrch připravil. Domácí Elba DDM přezimuje na třetím místě extraligové tabulky, Plzni atak na vyšší příčky nevyšel, i když působila od druhé třetiny aktivněji, jenže bez většího gólového efektu. Střely na branku v zápase 19:19.

44:38
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Definitivní pojistka pro domácí tým. Po pohledné kombinaci uklízel do prázdné branky míček JAN ŠTĚPÁNEK a dává poslední hřebíček do plzeňské rakve. Asistence: Jan Langthaler, Lukáš Soukup.

44:20
    Soukup drží míček na hokejce v obranném pásmu a zdá se, že Elba už zápas zvládne.

43:56
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Pejchar – 2 min., sekání).

43:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny, míček mají na hokejkách domácí hráči, navíc v signalizované výhodě.

42:37
    Červinka vybojoval zdánlivě ztracený míček a ušetřil další čas pro domácí tým, za což sklidil potlesk zdejších tribun.

42:11
    Haken pod tlakem vyhazuje opět jen na zakázané uvolnění.

41:02
    Plzeň byla v menším tlaku, poté, co Sedláček ztratil v souboji hokejku, ale nakonec vše vyřešil obranný lob Kváše.

40:34
    Nyní však zakázané uvolnění i na druhé straně.

40:16
    Nepřesná rozehrávka hostů končí na zakázaném uvolnění a Elba může šetřit cenné vteřinky.

39:35
    Štěpánek mohl přidat definitivní pojistku, ale střela mu nesedla tak, jak by si představoval.

39:24
    Střela Kváše vyražená mimo hřiště, Elba bude ještě dohrávat poslední vteřinky přesilovky.

38:52

37:52
    Malý se dokázal natlačit do koncovky, Banda se dobře přesunoval a míček podržel.

Týmy se domluvily na změně stran v polovině třetiny a budeme pokračovat 4 na 4.

37:30
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Benedikt J. – 2 min., krosček).

36:52
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Pilař – 2 min., zdržování hry).

Jan Melicher

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Soukup (Štěpánek), 9. Soukup (Růžička, Červinka), 10. Soukup (Štěpánek, Červinka), 45. Štěpánek (Langthaler, Soukup) – 34. Benedikt J. (Vodrážka, Pejchar)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Brhel) – Bím, Červinka, Gruss, Haken, Jirava, Kváš, Langthaler, Michajličenko, Pilař, Poulíček, Růžička, Sedláček, Smolík, Soukup, Šilínek, Štěpánek, Uhlíř, Vacek, Wágner
    HBC Plzeň: Kráčina (Hrubý) – Pokorný, Vodrážka, Benedikt O., Švarc, Pauer, Benedikt J., Kavalír, Vlasák, Ulč, Pejchar, Hanuš, Šmucer, Kunzmann, Gřonka, Malý

Rozhodčí: Koskuba, Šulo