Mountfield HK – Kladno 0:0 (12:00) | Jihlava – Chomutov 0:0 (12:00) | Olomouc – Sparta 0:0 (12:00)
Třinec – Liberec 0:0 (12:00) | Kometa Brno – HC Litvínov 0:0 (12:30) | Zlín – Slavia 0:0 (13:00)
Vítkovice – Mladá Boleslav 0:0 (13:00) | Pardubice – K. Vary 0:0 (16:00)
před zápasem
HC Vítkovice Ridera
0:0 (-:-, -:-, -:-)
BK Mladá Boleslav
Sobota 25.11.2017, 13:00 • Ostravar aréna • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo
Vsaďte si: 2.3 4.1 2.3

Kanadské bodování mladoboleslavských vede s dvaceti body útočník Dominik Pawliczek (11+9), nejlepším nahrávačem je s dvanácti přihrávkami Patrik Straka (6+12). S dvanácti body je nejlepším obráncem František Uřídil (4+8). Pětatřicet trestných minut má na svém kontě obránce David Jirásek. Z trojice gólmanů je nejvytíženější Michal Krofta s průměrem obdržených branek na zápas 2,85 a úspěšností 91,97 %. (04:25:08)

Lídrem vítkovického týmu je s pětadvaceti body útočník Radim Toman (12+13), nejlepším obráncem je Radim Štěpánek s deseti body (4+6). Ten je s dvaadvaceti trestnými minutami nejtrestanějším hráčem týmu. Na Matyáše Daňu vsázejí trenéři častěji, jeho průměr je 3,51 branky na zápas a úspěšnost 90,15 %.

Vítkovice se po včerejší výhře nad Libercem (3:1) posunuly na 16. místo tabulky, s bilancí 6-0-1-11 a pasivním skóre 58:70 mají 19 bodů. Tým Mladé Boleslavi má oproti domácím jeden zápas k dobru, bilance 6-3-6-4 a aktivní skóre 63:57 mu vynesla 30 bodů a pěkné 4. místo,

Další kolo neúprosně klepe na dveře sobotního popoledne, vítkovičtí se o body poperou s Mladou Boleslaví.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00.