Mountfield HK – Kladno 2:3 (kon.) | Jihlava – Chomutov 4:5 (2:4 po s.n.) | Olomouc – Sparta 2:5 (kon.)
Třinec – Liberec 7:4 (kon.) | Kometa Brno – HC Litvínov 4:2 (kon.) | Zlín – Slavia 3:7 (kon.)
Vítkovice – Mladá Boleslav 1:6 (kon.) | Pardubice – K. Vary 5:0 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:6 (0:1, 0:4, 1:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 25.11.2017, 13:00 • Ostravar aréna • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

Z Ostravy je to pro dnešek vše, mějte příjemný zbytek soboty a já se budu těšit zase někdy na počtenou. (15:16:40)

Dnešní utkání je u konce. Vítkovickým se nepodařilo najít recept na pozorného Kroftu, i když to tak v třiapadesáté minutě už vypadalo. Domácí gól nabudil, ale Krofta použil mocnější kouzla, kterými branku znovu uzavřel. Mladá Boleslav byla lepším týmem, snadno se dostávala do pásma a vytvářela si šance.

60:00
    S poslední sirénou zápasu se bude ještě vylučovat na straně Mladé Boleslavi, za hákování jsou uděleny dvě minuty Maršounovi.

59:45
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Tato třetina skončí nerozhodně, hosté nepolevili ani v úplném závěru a díky JANU GRIMOVI zvyšují své skóre – 1:6. Asistence: Kryštof Linhart, David Chujac.

59:24
    Vítkovičtí se ještě stále snaží probít do Kroftovy klece, ale ani teď se to nepodařilo.

59:02
    Tóth s Grimem se zjevili před Daňou, ale ten stál na správném místě.

58:42
    Vítkovičtí v pásmu, Gřesík míjí Kroftovu klec.

58:17
    Hosté se drží v pásmu, vítkovičtí se snaží dostat puk pod kontrolu.

57:43
    Mladoboleslavští se rozjeli do pásma, Krejčíkovi střela zleva nesedla.

57:10

56:57
    Krofta sveřepě hlídá svou branku, nechce ustoupit ani o píď.

56:38
    Toman ujížděl na branku, ale byl vytěsněn za branku.

56:08
    Puk ve středním pásmu.

55:59
    Fridrich ani Konečný puk do branky nedostali, domácí však stále atakují hostující klec.

55:28
    Domácí se vrhli do přesilovky s velkou vervou, Krofta má plné ruce práce.

55:10
    Za vyhození puku mimo hrací plochu je vyloučen hostující Hrachovec.

54:34
    Druhý ofsajd v krátkém sledu pro mladoboleslavské.

Monika Baloghová

Branky a nahrávky: 53. Toman (Štěpánek, Baláž) – 9. Grim (Tóth, Maršoun), 23. Krejčík (Pawliczek, Dvořák), 31. Maršoun (Tóth), 36. Dvořák (Horský), 39. Chujac (Tóth, Maršoun), 60. Grim (Linhart, Chujac)

HC Vítkovice Ridera: Daňa (Juránek) – Kunc, Ficek, Kaláb, Zdeněk, Štěpánek – Gřesík, Blaško, Peterka, Baláž (A), Konečný, Klíma, Raška (C), Beránek, Malát, Dang, Fridrich, Toman (A)
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Marek) – Linhart, Uřidil (A), Chujac, Jirásek, Horský, Nepokoj, Mlčoch (A) – Foerster, Kerda, Hrachovec, Dvořák, Tóth, Grim, Krejčík (C), Křížek,Jindra, Pawliczek, Maršoun

Rozhodčí: V. Fiala – V. Lederer, M. Konvička