PZ Kladno – Třemošná 1:3 (kon.) | Chomutov – HC Litvínov 4:1 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 2:5 (kon.)
Liberec – Žďár n/S 4:3 (kon.) | Přerov – Vítkovice 1:3 (kon.) | Warriors Brno – Technika Brno 3:2 (po pr.)
Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod 5:4 (2:1 po s.n.) | Poruba – Zlín 0:7 (kon.) | Kladno – Slavia 3:1 (kon.)
K. Vary – HC Plzeň 3:2 (po pr.) | Vsetín – Havířov 2:3 (kon.) | Letňany – Jihlava 2:3 (po pr.)
HC RT TORAX Poruba
0:7 (0:1, 0:1, 0:5)
Berani Zlín
Sobota 25.11.2017, 13:30 • RT TORAX ARENA • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 17. kolo

Kvůli technickým potížím se s Vámi loučím se zpožděním.
    Přeji krásný zbytek dne a někdy na počtenou u dalších zápasů z Poruby. (16:48:44)

Po čtyřicet minut bylo utkání, když pomineme skóre 0:2 pro Zlín, herně vyrovnané.
    Rozhodujícím faktorem pro další deklasující výsledek pro Porubu byla první minuta, kdy inkasovala z trestného střílení Danem Handlem a o několik vteřin později z hole Jakuba Kráčalíka. Pak už bylo jen na hráčích Zlína, kolik kousků do Slížovy klece pošlou. Díky proměněným třem přesilovkám stanovili konečný stav na 7:0 a zaslluženě si z RT TORAX ARENY vezou tři body.

59:46
    pokus Barčáka končí odražený gólmanem Šarmanem.

56:54
    Zlín právě vstřelil branku!
    KRYŠTOF BEDNAŘÍK má hattrick, když protlačil puk přes ležícího gólmana, který se snažil lapačkou utěsnit prostor u pravé tyče. Berani využívají další početní výhodu. Asistence: Dan Handl a Matěj Mikulík.

56:38

56:29
    Dvě střely od modré v podání Mikulíka. Jedna letěla vpravo, druhá vlevo porubské branky. Obě rozburácely zadní mantinel.

56:10
    Icing Poruby.

56:00
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Hlaváč – 2 min., sekání). 38 vteřin se bude hrát ve čtyřech.

55:10
    Hosté se dostali s forčekingem až za porubskou branku. Domácí tak ztrácí šanci na skórování.

54:38
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Kráčalík – 2 min., hrubost).

54:26

53:17
    Hosté se připravují o útočné pásmo. Domácí je vytlačují až k jejich brance a tím posouvají čas v oslabení mimo svou třetinu.

52:26
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Macias Kacper – 2 min., nedovolené bránění).

51:14
    Tuto přesilovku využívají Berani rychleji než tu předchozí. MICHAL FORMAN střílel z dálky a ani gólman nevěděl, že mu kotouč prošel nad ramenem do branky. Asistence: Šimon Frömel a Adam Bachánek.

50:59
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba (Macias Krysztof – 2 min., hákování).

50:30
    Porubští jsou už pořádně zatlačeni do defenzívy a hosté je sotva nechají vystřídat.

48:16
    ANTONÍN PROKEŠ se u mantinelu napřáhl a prostřelil, dvě vteřiny před příchodem vyloučeného Chovance, vše před sebou. Možná se puku před gólmanem dokl bránící hráč a změnil směr trajektorie. Kotouč prošel Slížovi kolem ruky. Asistence: Michal Kopčil

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 5. Bednařík (Mikulík, Hrazdíra), 36. Bednařík (Hrazdíra, Mikulík), 41. Handl (TS), 41. Kráčalík (Prokeš, Bachánek), 49. Prokeš (Kopčil), 52. Forman (Frömel, Bachánek), 57. Bednařík (Handl, Mikulík)

HC RT TORAX Poruba: Slíž (Hurčík) – Elbl, Gelnar, Hlaváč, Macias Kac., Becher O., Bechný, Dobeš, Macias Krz. – Foldyna, Bukovjan, Boguaj, Fojtík, Halata, Chovanec, Barčák, Pavlík, Moškoř, Krčmarský K.
    Berani Zlín: Šarman (Lekeš) – Šindelek, Hoferek, Mikulík, Riedl, Forman, Prokeš – Kopčil, Frömel, Chludil, Bednařík, Kráčalík, Handl, Dluhoš, Hrazdíra, Martinec, Bachánek, Macík

Rozhodčí: Pelc – Barteček, Rychlý