Čeljabinsk – N.Novgorod 1:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Čerepovec 5:0 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 3:2 (kon.)
Toljatti – Riga 3:2 (2:1 po s.n.) | Jaroslavl – Chanty-Mansijsk 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Novosibirsk 6:4 (kon.)
Viťaz – Vladivostok 2:1 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Severstal Čerepovec
Čtvrtek 30.11.2017, 15:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:29:08)

Avtomobilist Jekatěrinburg dnes debaklem 5:0 porazil hosty z Čerepovce.
    V první třetině jsme do dočkali branky už ve 4. minutě, když si najel z pravé strany Jegor Milovzorov a krásnou ránou do levé šibenice poslal Jekatěrinburg do vedení. Poté domácí nevyužili ani jednu ze tří přesilovek, ovšem ve druhé třetině budou hrát ještě dvacet pět vteřin přesilovou hru. Čerepovec nehraje špatný hokej, ale díky třem oslabením se nedostali tolikrát ke střele. Jejich jedna přesilová hra ovšem byla nejbezpečnější ze všech co jsme mohli v první třetině vidět. Stav je ale 1:0 pro domácí.
    Druhá třetina je za námi. Už ve 23. minutě hráli oba týmy 4 na 4, kdy se Dwight King dostal ke střele a prostřelil Hudáčka. V půlce hry předvedl Jakub Kovář skvělý zákrok a stále drží čisté konto. Ve 36. minutě dostal puk od Chripunova Nikita Trjamkin a nádhernou střelou do levé šibenice poslal Jekatěrinburg do tříbrankového vedení.
    Třetí třetina nám nabídla gól už po 52. vteřinách, kdy se trefil Michal Čajkovský. Domácí byli ke konci jasně lepší a nakonec vstřelili minutu před koncem ještě jeden gól, když se do střely opět Nikita Trjamkin a svou druhou brankou ukončil stav zápasu na 5:0.

59:50
    Zblokována střela skončila v ochranné síti.

59:45
    Zakázané uvolnění domácích. Jekatěrinburg dnes absolutně debaklem porazil Čerepovec.
    58:57 Nikita TRJAMKIN - 5:0

58:57
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Paré z levé strany poslal puk NIKITOVI TRJAMKINOVI a ten tvrdou ránou k levé tyči dává svůj druhý gól v zápase a posílá Jekatěrinburg do vedení 5:0! Asistence: Francis Paré, P.A. Parenteau.

58:54

58:02

56:54
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Daniil Vovčenko – 2 min., sekání).

56:02
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Vitalij Višněvskij – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Michal Čajkovský – 2 min., hrubost).

56:02
    Čajkovský se dostal do roztržky s Karlinem, kterého shodil na led a poté se začal přetahovat i s Višněvskijem.

55:44
    Adam Masuhr vypálil střelu, ale Jakub Kovář je dnes skvěle naladěný a opět jí chytil.

55:36

54:48
    Další střela hostů od modré skončila vedle brány Kováře.

53:57
    Jakub Kovář nyní vyrazil střelu do ochranné sítě a zatím stále drží čisté konto.

53:47
    Třetí vyloučení domácích ve třetí třetině, kteří už nehrají na sto procent a Čerepovec toho může využít, alespoň na vstřelení jedné branky.

53:36
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Nikolaj Timašov – 2 min., nedovolené bránění).

53:19
    Další střela domácích skončila vedle brány.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 4. Milovzorov (Kučerjavenko, Čajkovský), 23. King (Parenteau, Trjamkin), 36. Trjamkin (Chripunov), 41. Čajkovský (Torčeňuk, A. Garejev), 59. Trjamkin (Paré, Parenteau)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochatskij) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Čajkovský, Ljamin, Kuljaš, Mišarin (A), Timašov – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – Simakov, Torčeňuk, A. Garejev – Parenteau, Paré, King – Obidin, Chripunov, Česalin (A) – Muravjov.
    Severstal Čerepovec: J. Hudáček (41. Artamkin) – Verjovkin, Jevsejenkov, Masuhr, Kudako, Kalašnikov, Višněvskij, Kornějev – Ugarov, P. Černov, Vovčenko – Stránský, Mereskin, Rybin (A) – Zemčenko, Karlin, Mons – Kazakovcev, Trubačjov (A), Monachov – Geraškin.

Rozhodčí: Eduard Ibatulin, Martin Frano – Evgeny Antonov, Dmitry Shadrin