Zenit – Ural 2:1 (kon.) | Dynamo – Rostov 2:0 (kon.) | Lok. Moskva – Kazaň 1:0 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
1:0 (0:0)
FC Rubin Kazaň
Sobota 02.12.2017, 14:30 • Stadion Lokomotiv, Moskva • Ruská Premier Liga • 19. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 1:1. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:13. (16:28:14)

Domácí celek vyhrává tento hodně nezáživný zápas 1:0, o výhře svého týmu rozhodl Jefferson Farfán, který po centru Lysova uklidil míč do brány.

90+5

90+5
    Jeden z domácích hráčů minul branku střelou z velké dálky.

90+4
    Žlutou kartu dostává Magomed Ozdojev (FC Rubin Kazaň).

90+4
    Probíhá poslední minuta nastaveného času.

90+3
    Mnoho šancí nastavený čas nepřináší.

90+1
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Elmir Nabiullin, přichází Rifat Žemaletdinov.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Hosté budou rozehrávat volný kop. Mijo Caktaš minul branku, gólman raději míč ale vyrazil na autové vhazování.

89
    Žlutou kartu dostává (FK Lokomotiv Moskva).

89
    Domácí celek se proti oslabenému soupeři prosadil, díky čemuž vede o gól.
    87. Jefferson FARFÁN - 1:0

87
    Lokomotiv právě vstřelil branku!
    GÓL! Čekaná na první branku je u konce, prosazuje se po výborném centru Lysova JEFFERSON FARFÁN, který hlavou posla míč do tyče, a pak do branky! Asistence: Michail Lysov.

86
    Jefferson Farfán se propracoval do střelecké pozice. Nejprve hledal spoluhráče, a pak vypálil sám.Gólman kryje.

85
    Domácí celek se usadil na útočné polovině, Nemanja Pejčinović se pokoušel něco vymyslet, ale neuspěl.

84
    Mnoho času do konce zápasu už nezbývá, zápas přinesl naprosté minimum šancí.

83
    Střídání v týmu FC Rubin Kazaň: ze hřiště odchází Sardar Azmoun, přichází Jegor Sorokin.
    80. Červená karta po 2. žluté

80
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává César Navas (FC Rubin Kazaň).

79
    Sardar Azmoun se dostal k hlavičce, jeho zakončení ale končí mimo branku.

78
    Sledujeme klidnou pasáž hry, hraje se zejména na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

75
    Soslan Džanajev bude vykopávat od své brány.

74
    Maxim Kanunnikov hlavou zakončoval bleskovou akci Rubinu, domácí brankář kryje míč.

73
    Lokomotiv vybojoval autové vhazování.

72
    Domácí celek kombinuje na útočné polovině, pokouší se něco vymyslet, ale přes dobře bránící obranu to není zrovna dvakrát snadné.

71
    Ruslan Kambolov zdá se, bude v zápase pokračovat.

71
    Ruslan Kambolov zůstává ležet na hrací ploše.

69
    Rohový kop rozehrávali hosté, následně se domácí dostali do rychlé protiakce, ale Éder hlavičkoval příliš vysoko.
    66. Domácí měli velkou šanci.

66
    Manuel Fernandes měl obrovskou šanci, mohl prostřelit brankáře, ale rána na vzdálenější tyč byla nepřesná. Nechybělo mnoho a Lokomotiv se dostal do vedení.

65
    Maxim Kanunnikov si vypracoval velkou šanci. První jeho pokus zablokoval Sardar Azmoun, a pak druhá střela byla výrazně nepřesná.

65
    Útočného faulu se dopustil Jefferson Farfán.

64
    Rohový kop pro domácí celek. Centr do předbrankového prostoru dokázala obrana Rubinu poměrně snadno zablokovat.

62
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznější šance.

60
    Šedesát minut hry je pryč, stále platí bezbrankový stav a na výraznější šanci čekáme. Pro fanoušky toto není příliš atraktivní fotbalová podívaná.

60
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Taras Michalik, přichází Dmitrij Tarasov.

59
    Taras Michalik absolvoval hodně tvrdý souboj, zůstává ležet na hrací ploše a míří k němu lékaři. Vypadá to, že domácí celek bude muset střídat.

57
    Elmir Nabiullin má k dispozici vhazování na útočné polovině.

56
    Éder nedokázal z předbrankové pozice přesněji zakončit. Jeho pokus postrádal přesnost. Následovat bude rohový kop, protože balon byl jemně tečovaný obráncem.

55
    César Navas si pomohl faulem, musí dávat pozor, jednu žlutou už má.

54
    Lokomotiv se propracoval na útočnou polovinu, Alexej Mirančuk nepřesně zakončoval bleskový výpad.

52
    Hraje se na polovině hrací plochy, domácí se pokouší rychle založit útočnou akci.

51
    Anton Kočenkov vykopává od své branky, hostující celek má více ze hry, ale nemůže se propracovat do střelecké pozice.

50
    Igor Denisov se pokoušel probojovat do střelecké pozice, jeho pokus o kolmou přihrávku na volného spoluhráče byl zablokovaný.

49
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

46
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Anton Mirančuk, přichází Éder.

46
    Střídání v týmu FK Lokomotiv Moskva: ze hřiště odchází Vitalij Denisov, přichází Michail Lysov.

46
    Žlutou kartu dostává César Navas (FC Rubin Kazaň).

46

Po prvním poločase platí nerozhodný stav, ani jeden celek nevystřelil na branku.

45+2

45+2
    Už se nic nestane.

45+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec prvního poločasu.

45
    Probíhá poslední minuta hry v prvním poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

43
    Hostující celek má míč pod kontrolou na útočné polovině, ale nemůže se probojovat do střelecké pozice. Moskevská obrana hraje výborně.

42
    Dostáváme se do finální fáze prvního poločasu, optickou převahu mají hosté, ale nemohou se střelecky prosadit.

41
    Sardar Azmoun hlavičkoval z předbrankového prostoru. Jeho zakončení však končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.

39
    Kazaň kombinuje na útočné polovině, ale nemůže se dostat do zakončení.

37
    Maxim Kanunnikov centroval před branku, ale jeho pokus dokázala obrana zastavit.

35
    Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, mnoho střel opravdu k vidění není. Sledujeme takticky vedenou fotbalovou bitvu.

34
    Igor Denisov se pokoušel něco vymyslet na útočné polovině, ale jeho přihrávka na volného spoluhráče. Rozehrávat tak budou hostující fotbalisté.

33
    Anton Kočenkov bude vykopávat od své branky.

32
    Hostující Elmir Nabiullin centroval před branku, následně se dostal Sardar Azmoun do kontaktu s brankářem Lokomotivu. Oba hráči jsou otřesení.

30
    Půl hodiny hry je minulostí. Zatím jsme ještě přímou střelu na branku neviděli.

28
    Mnoho šancí momentálně k vi dění není, sledujeme nepříliš atraktivní fotbal.

27
    Soslan Džanajev vykopává od své branky, rozhodl se pro postupnou rozehrávku.

26
    Dobrá rána hostujícího hráče končí mimo branku. Maxim Kanunnikov nedokázal přesněji zakončit. Myslel to dobře, ale provedení bylo nepovedené.

25
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže probojovat do stabilnější střelecké pozice.

23
    Jefferson Farfán. který pomohl Peru k postupu na MS do Ruska v baráži před Nový Zéland, se nyní dostal do zakončení. Jeho rána však končí výrazně mimo branku.

21
    Mijo Caktaš se probojoval do střelecké pozice. Jeho rána z velké dálky končí mimo branku. Gólman ani zasahovat nemusel.

20
    Hostující Yann M'Vila nedokázal míč odehrát na hrací ploše, přihrávka od spoluhráče byla příliš dlouhá. Vykopávat tak bude gólman.

18
    Rubin se probojoval na útočnou polovinu, pokouší se něco vymyslet, ale Solomon Kvěrkvelija špatně nahrál, a tak akce končí.

16
    Anton Kočenkov rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu.

15
    Čtvrthodiny hry je minulostí. Domácí hráč byl faulovaný, a tak bude Lokomotiv rozehrávat na útočné polovině.

14
    Sledujeme aktivní hru z obou stran, více ze hry mají opticky domácí, ale nemohou se stabilněji propracovat na útočnou polovinu.

13
    Maxim Kanunnikov se po centru před branku dostal k hlavičce, ale jeho pokus končí mimo branku, navíc byl útočícímu hráči pískán ofsajd.

13
    Solomon Kvěrkvelija vybojoval pro své spoluhráče volný kop.

12
    Anton Kočenkov má míč ve své moci, domácí totiž nedokázali míč odehrát od své branky.

11
    Manuel Fernandes se nyní pokoušel probojovat do zakončení, ale jeho pokus byl zablokovaný.

10
    Deset minut hry je pryč, zatím ještě ani jeden brankář nemusel proti střele zasahovat.

9
    Sardar Azmoun je poněkud otřesený po osobním souboji. Ve hře bude pokračovat, ale evidentně ho to bolelo.

8
    Igor Denisov odrazil míč do autu, rohový kop pro Moskvu. Centr mířil před branku, gólman vyboxoval míč.

7
    Soslan Džanajev podporuje rozehrávkou práci obránců. Na výraznější šanci čekáme.

6
    Rohový kop budou rozehrávat hostující fotbalisté. Ti vstoupili do zápasu aktivně. Centr před branku ale výraznějším nebezpečím nebyl. Obrana si dokázala poradit.

5
    Po nepřesné akci Kazaně se míč dostal k domácímu brankáři.

4
    Sledujeme rychlý fotbal, více ze hry má nyní hostující celek a pokouší se něco vymyslet na útočné polovině.

3
    Maxim Kanunnikov se probojoval do střelecké pozice, jeho pokus končí mimo branku.

2
    Hraje se na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene.

1
    Domácí celek hraje v bílém, hosté pak v červeném.

1

FK Lokomotiv Moskva: Kočenkov – Pejčinović, S. Kvěrkvelija, Michalik, Vitalij Denisov – Kolomejcev, Igor Denisov – Manuel Fernandes, Alexej Mirančuk, Anton Mirančuk – Farfán.
    Náhradníci: Medveděv – Margasov, Rotenberg, Barinov, Kulikov, Tarasov, Kasajev, A. Natcho, Éder, Tugarev, Lysov.

FC Rubin Kazaň: Džanajev – Nabiullin, Navas, Caktaš – Kudrjašov, Kambolov, M'Vila, Bauer – Ozdojev, Azmoun, Kanunnikov.
    Náhradníci: Ryžikov, Akmurzin – R. Sigurdsson, Burlak, Sorokin, Rochina, I. Achmetov, G. Karadeniz, Lestienne, Žemaletdinov..

FK Lokomotiv Moskva z posledních pěti zápasů vyhrál tři a jednou remizoval a prohrál. Poradil si s Anži Machačkalou 1:0, Kodaní 2:1 a Chabarovskem 2:1. Remizoval s CSKA Moskvou 2:2 a nestačil na Tiraspol 1:2. V tabulce ligy je po osmnácti zápasech na prvním místě (12-3-3; 39 bodů).

FC Rubin Kazaň z posledních pěti zápasů prohrál tři a dvakrát remizoval. Nestačil na Samaru a Ufu 1:2 a CSKA Moskvu 0:1. Remizoval s Petrohradem a Arsenalem Tulu 0:0. V tabulce ligy je po osmnácti zápasech na dvanácté pozici (5-5-8; 20 bodů)

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Ruské Premier Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí FK Lokomotiv Moskva a FC Rubin Kazaň

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.