Benátky n/J – Havířov 1:2 (kon.) | Motor ČB – Slavia 4:2 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 3:1 (kon.)
Kadaň – Přerov 1:2 (kon.) | Frýdek-M. – Kladno 1:2 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (kon.)
Třebíč – Ústí n/L 4:3 (2:1 po s.n.)
VHK ROBE Vsetín
3:2 (2:1, 0:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Sobota 02.12.2017, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga • 28. kolo

59:56
    Balán vzápětí v souboji před brankou fauloval Frola, a tak je rozhodnuto. Vhazuje se totiž v útočném pásmu domácích, kteří už mohou slavit.

55:07
    Gól z toho nakonec nebyl, a proto míří Stloukal na trestnou lavici za hákování.

47:09
    Krenželok se dopustil školácké chyby. V obranném pásmu sevřel kotouč do dlaně, a poté jej vyhodil pryč. U rozhodčího to neprošlo a vsetínský obránce putuje na trestnou lavici.

39:45
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Jiří Karafiát – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Jan Tomeček – 2 min., hrubost).

38:34
    Vsetín může spřádat plány na třetí branku. Flek měl sice velmi dobrou šanci, o chvíli později však hrál vysokou holí a budé hned čtyři minuty na trestné lavici.

26:46
    Z útočného snažení domácí však pramení přesilová hra. Matic Podlipnik vyhodil kotouč až mezi diváky a putuje na trestnou lavici za zdržování hry.

14:43
    Přesilovka však netrvala příliš dlouho, protože hosté se provinili hrou v šesti hráčích na ledě, trest odpyká Stanislav Balán.

13:50
    Hosté si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Za podražení míří na trestnou lavici Jiří Karafiát.

02:00
    O chvíli později se však Skuhravý provinil útočným faulem, když podrazil soupeře a vyfasoval za to dvě trestné minuty. Domácí začali aktivně a nyní mají k dispozici přesilovkou.

Tomáš Kopecký

Branky a nahrávky: 11. Frolo (Šilhavý), 13. Vávra (Podešva, Janáček), 59. Markovič (Kopta, Březina) – 11. Kohout (Kverka, Stloukal), 54. Balán (T. Rachůnek, Šafář)

VHK ROBE Vsetín: Horčička (Šurý) – Teper, D. Krenželok, Ostrčil, Frolo, Janáček, Dundáček – Markovič, Kopta, Březina – Slováček, Podešva, Vávra – Pokorný, Kucharczyk, P. Beránek – Hořanský, Karafiát, Šilhavý.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Sičák, Krejčí, Podlipnik, M. Rohan, Kovačevič, J. Tomeček, Šafář – Gorčík, Balán, T. Rachůnek – Kohout, Kverka, Stloukal – Flek, Skuhravý, Rezek – Davídek, M. Zadražil.

Rozhodčí: Zbořil, Přikryl – Adamec, Zedník