Girona – Getafe 1:0 (kon.) | Celta Vigo – Villarreal 0:1 (kon.) | Las Palmas – Espanyol 2:2 (kon.)
Barcelona – La Coruňa 4:0 (kon.)
Celta de Vigo
0:1 (0:1)
Villarreal CF
Neděle 17.12.2017, 16:15 • Municipal de Balaídos (Vigo) • Španělská LaLiga • 16. kolo

Fauly: 11:19 (18:12:14)

Dramatické utkání mezi Celtou Vigo a Villarrealem je u konce. Nakonec ho rozhodl jediný gól hostů z prvního poločasu. Ve 34. minutě se prosadil Pablo Fornals a pak se už hosté mohli soustředit na obranu a případné protiútoky. Z jednoho z nich málem rozhodl zápas definitivně Bacca. Domácí byli dvakrát velmi blízko vyrovnání. Nejprve střílel Mor a Asejno vyrazil míč na tyčku. Potom ještě v poslední minutě nastavění mohl srovnal Sergi Gómez, ale netrefil odkrytou bránu. Villarreal se z výhry raduje po třech prohrách v řadě, Celta prohrála podruhé po sobě.

90+4
    90+4. V závěru mohl vyrovnat Sergi Gómez, ale branku netrefil.

90+4
    Wass vrátil míč hlavou před bránu. Asenjo ho posunul jen k Sergimu Gómezovi, ten ale nabídnutou příležitost na vyrovnání nevyužil. Netrefil poloprázdnou bránu.

90+4
    Celta získala míč a znovu se přiblížila vápnu Villarrealu.

90+3
    Villarreal si vybojoval autové vhazování v blízkosti pokutového území Celty. S rozehrávkou rozhodně nespěchá.

90+2
    Z pravé strany střílel z těžkého úhlu švédský útočník John Guidetti. S jeho pokusem ale neměl Asenjo žádný problém.

90+2
    Centr ve vápně sklepl Guidetti, ale nikdo z jeho spoluhráčů se ke střele nedostal.

90+1
    Mario González dostal míč na pravém křídle do běhu. Viděl ale, že obráncům Celty neuteče, tak si to raději namířil k rohovému praporku.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty

90
    Sergi Gómez předvedl lacinou ztrátu míče uprostřed hřiště a celý týmy Celty se teď kvůli němu musí vracet.

89
    Asenjo předvedl vynikající čtení hry. Vyběhl daleko ze své brány a sebral míč z hlavy Maximiliana Gómeze.

88
    Po Wassově přihrávce z pravé strany se ke střele z hranice velkého vápna dostal Pablo Hernández, ale těžký kop mu nevyšel. Míč zamířil vedle.