Vienna Capitals – Znojmo 2:3 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:1)
spusu Vienna Capitals
2:3 (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 05.01.2018, 19:15 • Albert Schultz Eishalle • bet-at-home ICE Hockey League • 37. kolo

Ode mne je to dnes vše, děkuji za pozornost. (21:49:50)

Už v neděli se Orli střetnou na ledě Innsbrucku.

Skvěle! Orli zdolali první tým tabulky a připisují si velmi důležitou výhru! Dnes hrál celý tým velmi obětavě a zodpovědně a domácí hokejisty k nějakému tlaku nepustil.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Orli Znojmo.

0:0
    Yellow Horn pálil mezi betony, ale netrefil se.

1. série
    0:0
    Holzapfel mířil pod lapačku, ale netrefil se.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nerozhodlo, na řadu tak přichází samostatné nájezdy! V prodloužení byli aktivnější domácí, kteří si také vypracovali největší šanci. Velmi dobrou příležitost měl také Mrázek.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:22
    Tessier se zjevil úplně sám před Halászem, ten si ale skvěle vyjel a nedal útočníkovi prostor zakončit ideálně! Gólman Halász si ho krásně vybruslil.

63:55
    Oba týmy střídají.

62:50
    McKiernan střílel od mantinelu, ale netrefil se mezi tři tyče.

62:25
    Zblokovaný Špačkův pokus se dostal do ochranné sítě. Bude se vhazovat.

61:57
    Orli jeli v přečíslení dva na jednoho, ale zakončující Mrázek netrefil branku!

61:40
    Vause se rozjel a nabral rychlost, ale Halász opět předvedl skvělý zákrok a zneškodnil jeho pokus!

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 33. Nödl (Rotter), 40. Pollastrone (Schneider, Rotter) – 8. Špaček (Lattner), 36. Biro (Němec), rozh. náj. Plutnar