Dánsko – Bělorusko | 3:2 (4:2 po s.n.) | | | Švédsko – USA | 4:2 (kon.) |
Benátky n/J – Frýdek-M. | 1:3 (kon.) | | | Vsetín – Kadaň | 11:0 (kon.) | | | Třebíč – Prostějov | 4:2 (kon.) |
K. Vary – Havířov | 3:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 1:4 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 7:2 (kon.) |
Přerov – Litoměřice | 8:3 (kon.) |
Detroit – Ottawa | 2:1 (po pr.) | | | NY Rangers – Chicago | 2:5 (kon.) |
N.Novgorod – Kazaň | 3:7 (kon.) | | | Soči – Čerepovec | 4:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Ufa | 3:2 (kon.) |
Riga – Nižněkamsk | 2:1 (kon.) |
Letňany – Dvůr Králové n. L. | 6:4 (kon.) |
Česko – Švédsko | 3:1 (kon.) |
Zlín – Pardubice | 1:4 (kon.) |
Mountfield HK – Salzburg | 1:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 1:3 (kon.) |
Žďár n/S – Pardubice | 3:2 (po pr.) | | | Warriors Brno – Třinec | 5:6 (po pr.) |
Hlinsko – Moravská Třebová | 0:0 (odl.) | | | Poruba "B" – Orlová | 4:5 (kon.) |
konec
Berani Zlín
1:4
(1:1, 0:1, 0:2)
HC Dynamo Pardubice
56:47
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Zídek – 2 min., podražení).
|
|
51:22
|
Padrnos se řítil na bránu, Žouželka ho ale zastavil jen za cenu podražení. Přesilovka pro Berany.
|
|
34:02
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Ševčík – 2 min., hákování).
|
|
32:45
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Dluhoš – 2 min., vysoká hůl + 2 min., vysoká hůl).
|
|
32:32
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Gazda – 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Chalupa.
|
|
31:31
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Veverka – 2 min., napadení).
|
|
21:51
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Kubišta – 2 min., podražení).
|
|
10:45
|
Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Dvořáček – 2 min., krosček).
|
|
04:36
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Dominik Dušek – 2 min., podražení).
|
Branky a nahrávky:
1. Padrnos (Dobiáš, Kočica) – 17. Pochobradský (Matýs, Zídek), 35. Matýs (Zídek), 42. Hoskovec (Dušek), 60. Pochobradský (Matýs, Veverka)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Berani Zlín:
Šimonů (Huf) – Augustin, Gába, Dluhoš, Budil, Jenáček, Padrnos, Gazda – Marek, Ševčík, Dvořáček, Peška, Kočica, Mikulec, Chalupa, Sedláček, Kotek, Dobiáš, Dlabaja
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Jánský (Kulich) – Jelínek, Pražák, Faltys, Žouželka, Zukal, Mert – Hoskovec, Antoníček, Pochobradský, Petrus, Dušek, Veverka, Syrovec, Kubišta, Matýs, Žídek, Černý
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dynamo Pardubice: Jánský (Kulich) – Jelínek, Pražák, Faltys, Žouželka, Zukal, Mert – Hoskovec, Antoníček, Pochobradský, Petrus, Dušek, Veverka, Syrovec, Kubišta, Matýs, Žídek, Černý
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Jakub Kudláč