Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 1:2 (kon.) | Vladivostok – Omsk 5:4 (kon.) | Kunlun – Novosibirsk 7:4 (kon.)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 5:2 (kon.) | Toljatti – Petrohrad 0:5 (kon.) | Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:1 (po pr.)
Jokerit – Magnitogorsk 1:2 (po pr.) | HC Slovan – CSKA Moskva 0:3 (kon.)
Red Star Kunlun
7:4 (1:1, 2:2, 4:1)
HC Sibir Novosibirsk
Neděle 07.01.2018, 10:30 • LeSports Center • KHL

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezké odpoledne. (13:04:12)

Salák se dostal do branky v průběhu třetí třetiny! Nicméně i on musel lovit jednou puk ze své branky.

Statistiky zápasu
    Celkem střely: 59:65
    Střely na branku: 42:35
    Vhazování: 42:32
    Blokované střely: 16:7

Konec! Novosibirsk bohužel nenaváže na svou pěti zápasovou vítěznou šňůru a dnes musí skousnout porážku. Třetí třetina nám nabídla asi nejlepší pasáž hry celého zápasu. Kunlun ji začal dvěma brankami a již to vypadalo, že si dokráčí pro vítězství. Hosté však snížili a snažili se vzdorovat. Nicméně další branka v jejich síti pohřbila již jejich ambice na úspěch. Vítězství pak Kunlun pečetil brankou do prázdné brány.

59:12 Gilbert BRULÉ - 7:4

59:12
    Red Star Kunlun právě vstřelil branku
    Hosté to ještě zkusili v šesti hráčích v poli, ale nedokázali udržet útočné pásmo a GILBERT BRULÉ z obranného pásma poslal puk přesně do prázdné branky.Bez asistence.

58:22
    Kunlun již ví, že vítězství má s největší pravděpodobností v kapse a daří se mu držet svého soupeře daleko od své branky. Hodně jim teď pomohlo nedávné vyloučení hostů.

58:13

56:55
    Střela od modré, Salák ji zkrotil ve své výstroji a ihned rozehrává na stojícího hráče u něj, aby se nemuselo vhazovat.

56:13
    Vyloučení v týmu HK Sibir Novosibirsk (Stěpan Sannikov – 2 min., podražení).

56:00
    Hosté se však nevzdávají a pobídka Šarova před branku nebyla vůbec špatná.

55:23
    No, Novosibirsk to již bude mít těžké, Kunlun je pořádně k ničemu nepouští.

Rozhodčí právě ukázal směrem ke středovému kruhu pro vhazování a to platí, že branka je nakonec platná.

Ale pozor! Rozhodčí se ještě radí s videem! Přiznám se, že přesně nevím o co by mělo jít. Že by nějaké nesrovnalosti s přechodem modré čáry?

54:04
    Oddechový čas pro hosty.
    54:04 Lucas LESSIO - 6:4

54:04
    Tak to byla velká paráda od LUCASE LESSIA. Ten si vyměnil puk na modré se svým spoluhráčem a rozjel se po pravé straně k brance. Jeho technicky dobře povedená střela skončila v u vzdálenější levé tyčky! Asistence: Kyle Chipchura a Jaakko Rissanen.

53:22
    Hosté dokázali vyhrát buly, ale vzápětí musí u útočné třetiny ven, neboť soupeři se podařilo vyhodit puk pryč.

Adam Dořák

Branky a nahrávky: 4. A. Kosticyn (Kane, Schaus), 31. Yip (O'Donnell, Lockhart), 35. Brulé (Beck, DeFazio), 43. A. Kulda (Beck, Brulé), 44. Kane (Yip, Schaus), 55. Lessio (Chipchura, Rissanen), 60. Brulé – 16. Šarov (Tičar), 22. Sannikov (Tičar, Naumov), 22. Sannikov (K. Alexejev), 52. Enlund (Bergström, Zackrisson)

Red Star Kunlun: Hellberg (22. Skrynik) – Pereťagin, Schaus, Ibragimov, A. Kulda, Graborenko, Järvinen, Vorobej – Brulé (A), DeFazio, Beck – Yip (A), A. Kosticyn, Kane – Chipchura, Lessio, Rissanen – O'Donnell, Lockhart, Jaw.
    HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (44. Salák) – K. Vorobjov, Ignatovič, Demidov, Naumov, K. Alexejev (A), Jermakov, Vereščagin – Zackrisson (A), Bergström, Enlund – Tičar, Sannikov, Šarov – J. Bodrov, Pervušin, Levickij – Arťomov, S. Ivanov, Koňkov (C).

Rozhodčí: Sergei Kulakov, Denis Naumov – Viktor Tomilov, Yakov Palei