Zlín – Kometa Brno | 2:4 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 2:1 (po pr.) |
Los Angeles – San Jose | 1:4 (kon.) | | | Montreal – NY Islanders | 4:5 (po pr.) |
Omsk – Magnitogorsk | 3:4 (po pr.) | | | Jekatěrinburg – Novosibirsk | 1:4 (kon.) | | | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk | 0:4 (kon.) |
Toljatti – Barys | 4:3 (po pr.) | | | Čerepovec – N.Novgorod | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Jaroslavl – Vladivostok | 1:3 (kon.) |
Minsk – Chabarovsk | 0:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Kunlun | 5:2 (kon.) | | | Petrohrad – Spartak Moskva | 4:1 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Chomutov | 1:2 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 5:1 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 3:1 (kon.) |
Třinec – JYP | 4:3 (0:2 po s.n.) | | | Växjö – Liberec | 6:1 (kon.) |
Žďár n/S – Kometa Brno | 1:4 (kon.) |
H. Benešov – Studénka | 3:6 (kon.) |
VUT Cavaliers Brno – KTH Krynica | 7:6 (po pr.) |
konec
HC Dinamo Minsk
0:2
(0:2, 0:0, 0:0)
Amur Chabarovsk
48:41
|
Hodně přísné vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Bujnickij – 2 min., hákování).
|
|
46:01
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Alexandre Picard – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
05:08
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Děnisov – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
02:19
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Jegor Šarangovič – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
Branky a nahrávky:
6. T. Zohorna (O. Li), 19. O. Li (Chabarov, Aťušov)
Rozhodčí: Kulakov, Gusev – Majtak, Strelcov.
Diváci: 10234
Neproměněná penalta:
HC Dinamo Minsk:
Enroth (M. Karnauchov) – Gragnani, Děnisov, Korobov, D. Osipov, Lisovec, Chenkel, Šinkevič, A. Volkov – Q. Howden, Fontaine, Skille – Kovyršin, Bujnickij, Kitarov – Šarangovič, Linglet, Ambrožejčik – Pavlovič, Drozd, An. Stěpanov.
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Jordán, Averin, Aťušov, Chabarov, Karmaškov, Kamalov – Byvalcev, Potěchin, O. Li – T. Zohorna, Litovčenko, Gorškov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Klopov – Beljakov, Frolov, Picard.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – J. Kolář, Kondratěv, Jordán, Averin, Aťušov, Chabarov, Karmaškov, Kamalov – Byvalcev, Potěchin, O. Li – T. Zohorna, Litovčenko, Gorškov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Klopov – Beljakov, Frolov, Picard.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kulakov, Gusev – Majtak, Strelcov.
Diváci: 10234
Tomáš Suchánek
@SuchanekTomas