Atalanta BC – Neapol 0:1 (kon.) | Bologna – Benevento 3:0 (kon.) | Lazio – Chievo 5:1 (kon.)
Hellas Verona – Crotone 0:3 (kon.) | Sampdoria – Fiorentina 3:1 (kon.) | Udinese – Spal 1:1 (kon.)
Sassuolo – Turín 1:1 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:2 (kon.) | Inter – AS Řím 1:1 (kon.)
US Sassuolo Calcio
1:1 (0:1)
Turín FC
Neděle 21.01.2018, 15:00 • Stadio Citta Del Tricolore • Italská Serie A • 21. kolo

Je dobojováno! Ve druhém poločase byli jednoznačně lepším celkem domácí, kterým se také podařilo zásluhou Domenica Berardiho vyrovnat. Poté měli další slibné možnosti, blízko branky byli především Matri či Pelusi, který orazítkoval tyč. Navzdory tomu se již skóre nezměnilo. Sassuolo se tak s Turínem rozešlo smírně 1:1. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:4 (16:56:49)

90+3

90+3
    Kop od rohového praporku žádné vážnější nebezpečí nepřinesl, přesto Turín pokračuje v ofenzivním snažení.

90+3
    Prudký centr se snesl na hlavu domácího obránce, který jej prodloužil na rohový kop.

90+2
    Hosté budou mít k dispozici volný kop, a to po nedovoleném zákroku Goldanigy (SAS). Domácí stoper navíc dostává karetní trest. Z tohoto volného kopu se již dá zakončit.

90+1
    Matri si udělal prostor na levé straně velkého vápna, ale rána mu vůbec nesedla. Sirigu přízemní pokus bez potíží eliminoval..

90
    K základní hrací době zápasu budou nastaveny 3 minuty.

90
    Politano byl středobodem bleskové kombinace na jeden dotek, leč bohužel pro domácí ji také zmařil, když poslal příliš prudký pas nabíhajícímu Matrimu. Ten ale přesto spoluhráči sportovně zatleskal.

89
    Sassuolo je lepším celkem, avšak nyní se mu rychlá kombinace nevydařila, U míče jsou opět hosté, kteří se snaží projít kupředu.

88
    Turínský protiútok zastavili domácí pouze za cenu drobného taktického faulu. Hosté budou rozehrávat na vlastní polovině. Utkání se chýlí do svých závěrečných minut.

87
    Missiroli centroval z levé strany, ovšem jeho pas pozorná obrana Turína odvrátila.

86
    Poslední možnost střídání využívají také domácí fotbalisté. Místo aktivního Duncana zasáhne do zbytku utkání Mazzitelli.

85
    A Falqué měl opět nabito, tentokráte na hranici velkého vápna. Rána mu však nesedla, levou nohou zamířil zhruba metr vedle brankové konstrukce. Consigli bude rozehrávat.

84
    Falqué zkoušel vypálit ze střední vzdálenosti, ovšem rána byla zblokována pozornou defenzivou, konkrétně se o to přičinil Goldaniga.

83
    To vše ale až po střídání, Nianga nahradí v poli Boyé. Pozvedne tato změna turínský celek?

83
    Politano si při svém individuálním průniku počínal odvážně, ovšem nakonec byl zastaven. Posléze míč doskákal do zámezí, Sassuolo bude vhazovat.

82
    Volný kop se domácí družině příliš nepovedl, nakrátko rozehraná akce končí mimo hrací plochy. Turínská družina bude vhazovat. Hosté navíc chystají další výměnu sil.

81
    Sassuolo bude rozehrávat volný kop, neboť se Baselli (TUI) provinil podražením. Za tento přečin proti pravidlům dostává žlutou kartu.

80
    Do konce základní hrací doby zbývá deset minut. Utkání nabírá takříkajíc grády, následující minuty budou ještě honě zajímavé.

Libor Kucza

Branky: 54. D. Berardi (Duncan) – 26. Obi

Karty:   39. Duncan (SAS), 65. Acerbi (SAS), 70. Matri (SAS), 90+2. Goldaniga (SAS) – 47. Rincón (TUI), 81. Baselli (TUI)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 10:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 16:15.
    US Sassuolo Calcio: Consigli – Peluso, Acerbi, Goldaniga, Lirola – Duncan (86. L. Mazzitelli), Magnanelli, Missiroli – Ragusa (53. Matri), Falcinelli (73. Politano), D. Berardi.
    Náhradníci: Pegolo – Adjapong, Cassata, Biondini, Dell'Orco, Matri, L. Mazzitelli, Rogério, Pierini, Politano, Scamacca, Sensi.

Turín FC: Sirigu – De Silvestri, N'Koulou, Burdisso, Molinaro – Baselli, Rincón, Obi (73. Ansaldi) – Falqué, Niang (83. Boyé), Berenguer (62. Moretti).
    Náhradníci: Ichazo, V. Milinković-Savić – Acquah, Ansaldi, A. Barreca, Bonifazi, Boyé, Samuel Gustafsson, Ljajić, Sadiq, Valdifiori, Moretti.

Rozhodčí: Fabri – Di Lorio, Longo