Spal – AC Milán 0:4 (kon.) | Crotone – Atalanta BC 1:1 (kon.) | Neapol – Lazio 4:1 (kon.)
FC Crotone
1:1 (0:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 10.02.2018, 18:00 • Stadio Ezio Scida, Crotone • Italská Serie A • 24. kolo

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:46)

Je konec. Dnešní lopotné utkání na podmáčeném hřišti končí spravedlivou remízou. Oba týmy si po bodu zaslouží, navíc Atalanta se i nadále může pyšnit s tímto soupeřem sérií bez prohry, byť to dnes zachraňovala gólem až v 88. minutě. Hosté ale byli celý druhý poločas lepší, ovšem paradoxně poprvé skórovali domácí. Nicméně těm se nakonec vedení udržet nepodařilo a tak se dnes musí spokojit s bodem.

90+4

90+3
    Žlutou kartu dostává Andrea Nalini (FC Crotone).

90+3
    Hosté rozehráli roh, ale byl odpískán útočný faul, je po šanci.

90+2
    A v posledních minutách zápasu se ještě musí domácí bát o výsledek!

90+1
    S rohovým kopem si domácí dokázali poradit, ale Atalanta je zpět s míčem na polovině domácího týmu.

90
    I když nyní se ještě hosté snaží útočit, po zákroku Ceccheriniho mají hosté roh z levé strany.

89
    Určitě je tento stav více vypovídající o tom, co je k vidění na hřišti.
    88. José PALOMINO - 1:1

88
    Bergamo právě vstřelilo branku!
    Tak přece jenom hosté dokázal zúročit svůj tlak ve druhé půli a opět šlo o odražený míč, který dokázal JOSÉ PALOMINO poslat do odkryté branky, po neúspěšném zákroku domácího gólmana.

87
    Diváci pískají, hosté se totiž znovu drží na útočné polovině.

86
    Střídání v týmu FC Crotone: ze hřiště odchází Ante Budimir, přichází Daniel Pavlović.

86
    Žlutou kartu dostává Rafael Tolói (Atalanta Bergamasca Calcio).

85
    Poslední pětiminutovka tohoto utkání, domácí hájí těsný náskok.

84
    Střídání v týmu Atalanta Bergamasca Calcio: ze hřiště odchází Hans Hateboer, přichází Musa Barrow.

83
    Žlutou kartu dostává Marco Davide Faraoni (FC Crotone).

83
    Za pískotu diváků se hosté dostávají do blízkosti vápna Crotone.

Martin Dvořák

Branky: 80. Mandragora – 88. Palomino

Karty:   52. M. Capuano (COE), 76. Budimir (COE), 83. Faraoni (COE), 90+3. Nalini (COE) – 35. Palomino (ABC), 86. Tolói (ABC)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:12.
    FC Crotone: Cordaz – Faraoni, Ceccherini, M. Capuano, Martella – Barberis (69. Ar. Ajeti), Mandragora, Benali – Trotta (76. F. Ricci), Budimir (86. Pavlović), Nalini.
    Náhradníci: Festa, Viscovo – Stoian, Rohdén, Izco, Pavlović, Simic, Crociata, Ar. Ajeti, Tochukwu Nwankwo, F. Ricci.

Atalanta Bergamo: Beriša – Tolói, Palomino, A. Masiello – Hateboer (84. Barrow), de Roon, Cristante, Spinazzola – Cornelius, Iličić – Petagna (55. Freuler).
    Náhradníci: F. Rossi, Gollini – Gosens, Castagne, Melegoni, Haas, Schmidt, Bastoni, Barrow, Freuler, Mancini.

Rozhodčí: Massa – Giallatini, Preti