konec
Muži - 1. a 2. jízdy

Sobota 10.02.2018, 11:10 • Olympic Sliding Centre • Zimní olympijské hry - Saně
     
    To je z mé strany již vše, příště na počtenou! (14:58:37)
     
    Výsledky 2. jízdy:

    1. Felix Loch (GER) 47.63
    2. Chris Mazdzer (USA) +0.08
    3. Roman Repilov (OAR) +0.12
    4. Sam Edney (CAN) +0.13
    5. Kevin Fischnaller (ITA) +0.16
    6. Kristers Aparjods (LAT) +0.21
    7. David Gleirscher (AUT) +0.21
    8. Andy Langenhan (GER) +0.23
    9. Wolfgang Kindl (AUT) +0.23
    10. Reid Watts (CAN) +0.27
    11. Reinhard Egger (AUT) +0.27
    12. Semjon Pavličenko (OAR) +0.30
    13. Stepan Fjodorov (OAR) +0.31
    14. Johannes Ludwig (GER) +0.32
    15. Tucker West (USA) +0.32
    16. Dominik Fischnaller (ITA) +0.34
    17. Emanuel Rieder (ITA) +0.41
    18. Mitchel Malyk (CAN) +0.43
    19. Mateusz Sochowicz (POL) +0.58
    20. Ondřej Hyman (CZE) +0.65
    21. Anton Dukač (UKR) +0.68
    22. Inars Kivlenieks (LAT) +0.75
    23. Adam Rosen (GBR) +0.79
    24. Maciej Kurowski (POL) +0.84
    25. Andrij Mandzij (UKR) +0.84
    26. Andrei Turea (ROU) +0.86
    27. Alex Ferlazzo (AUS) +0.96
    28. Namkju Lim (KOR) +0.97
    29. Arturs Darzinieks (LAT) +1.05
    30. Jakub Šimoňák (SVK) +1.07
    31. Šiva Kešavan (IND) +1.09
    32. Taylor Morris (USA) +1.17
    33. Valentin Cretu (AUT) +1.46
    34. Giorgi Sogoiani (GEO) +1.53
    35. Rupert Staudinger (GBR) +1.63
    36. Pavel Angelov (BUL) +1.82
    37. Jozef Ninis (SVK) +2.39
    38. Nikita Kopyrenko (KAZ) +2.70
    39. Te-An Lien (TPE) +3.85
    40. Tilen Sirse (SLO) +11.15
     
    Před námi jsou ještě třetí a čtvrté jízdy, už po dnešku ale známe okruh kandidátů na medaile. Roli hlavního favorita potvrdil Němec Felix Loch, který v první jízdě těsně zaostal za Rakušanem Gleirscherem, v té druhé ale svůj čas vylepšil a dostal se do průběžného vedení. Kromě zmiňovaných Locha a Gleirschera budou na medaili určitě pomýšlet i Johannes Ludwig, Roman Repilov nebo Chris Mazdzer.

    Slovák Jozef Ninis zajel v první jízdě skvělé sedmé místo, ta druhá se mu ale vůbec nepovedla. Český reprezentant Ondřej Hyman byl po první jízdě třiadvacátý, po druhé dvacátý.
     
    2. jízda je u konce.
     
    37
    V cíli už je i poslední závodník, Ind Šiva Kešavan. Sáňkař startující už na své páté olympiádě si ve druhé jízdě vyjel slušné 31. místo ze 40!
     
    38
    Reprezentant Tchajwanu, oficiálně Čínské republiky, Te-An Lien byl ještě pomalejší než Kazach Kopyrenko, zajel totiž čas 51,472 sekundy.
     
    39
    Rumun Andrei Turea si vyjel průběžné 26. místo.
     
    40
    Nikita Kopyrenko zajel čas přesahující 50 sekund, kazašský reprezentant předvedl druhou nejpomalejší jízdu ze všech druhých pokusů.
     
    27
    Australan Alex Ferlazzo, který byl po prvním kole na slušném šestnáctém místě, svůj výkon nevylepšil, na vedoucího Locha, který je zároveň obhájcem zlata ze Soči, nyní ztrácí 962 setin.
     
    28
    Pavel Angelov zůstane i po druhé jízdě hluboko v poli poražených, bulharský reprezentant je momentálně až třiatřicátý.
     
    29
    Namkju Lim svůj čas z první jízdy dokázal téměř o půl sekundy vylepšit, z času 48,591 má domácí závodník očividně radost.
     
    30
    Ninis už není nejpomalejším jezdcem druhého kola, ještě pomalejší jízdu nyní předvedl Slovinec Tilen Sirse.
     
    31
    Adam Rosen ztratil na vedoucího Locha 785 setin sekundy, a byl tak rychlejší než jeho reprezentační kolega Rupert Staudinger.
    Z exotických závodníků na startu nechybí ani indický veterán Šiva Kešavan, který bojuje už na své páté olympiádě.

     
    32
    Nejpomalejší závodník z první jízdy Andrij Mandzij svůj čas dokázal výrazně vylepšit a povýšil na průběžnou čtyřiadvacátou pozici.
     
    33
    Také Jakub Šimoňák už má za sebou obě dnešní jízdy, v té druhé si vyjel čas 48,690 a pětadvacátou příčku.
     
    34
    Po první jízdě třiatřicátý Rupert Staudinger své naděje na medaili příliš neposílil, Brit jde na průběžné osmadvacáté místo.
     
    35
    Anton Dukač zajel 21. nejrychlejší čas ve druhé jízdě, na vedoucího Locha ztratil 682 tisícin.
     
    36
    Gruzínec Giorgi Sogoiani byl ve druhé jízdě o něco rychlejší než Ninis, šestatřicetiletý Slovák tak má stále nejpomalejší čas ve druhé jízdě. To jej ale nemusí tolik mrzet, v té první si totiž vyjel skvělé sedmé místo.
     
    13
    Svou druhou jízdu má za sebou i Chris Mazdzer, který v té první zajel pátý nejrychlejší čas. Američan svůj výkon nyní ještě vyšperkoval a jde těsně za vedoucího Locha!

    Vojtěch Balon

    Výsledky 2. jízdy:
    1. Felix Loch (GER) 47.63
    2. Chris Mazdzer (USA) +0.08
    3. Roman Repilov (OAR) +0.12
    4. Sam Edney (CAN) +0.13
    5. Kevin Fischnaller (ITA) +0.16
    6. Kristers Aparjods (LAT) +0.21
    7. David Gleirscher (AUT) +0.21
    8. Andy Langenhan (GER) +0.23
    9. Wolfgang Kindl (AUT) +0.23
    10. Reid Watts (CAN) +0.27
    11. Reinhard Egger (AUT) +0.27
    12. Semjon Pavličenko (OAR) +0.30
    13. Stepan Fjodorov (OAR) +0.31
    14. Johannes Ludwig (GER) +0.32
    15. Tucker West (USA) +0.32
    16. Dominik Fischnaller (ITA) +0.34
    17. Emanuel Rieder (ITA) +0.41
    18. Mitchel Malyk (CAN) +0.43
    19. Mateusz Sochowicz (POL) +0.58
    20. Ondřej Hyman (CZE) +0.65
    21. Anton Dukač (UKR) +0.68
    22. Inars Kivlenieks (LAT) +0.75
    23. Adam Rosen (GBR) +0.79
    24. Maciej Kurowski (POL) +0.84
    25. Andrij Mandzij (UKR) +0.84
    26. Andrei Turea (ROU) +0.86
    27. Alex Ferlazzo (AUS) +0.96
    28. Namkju Lim (KOR) +0.97
    29. Arturs Darzinieks (LAT) +1.05
    30. Jakub Šimoňák (SVK) +1.07
    31. Šiva Kešavan (IND) +1.09
    32. Taylor Morris (USA) +1.17
    33. Valentin Cretu (AUT) +1.46
    34. Giorgi Sogoiani (GEO) +1.53
    35. Rupert Staudinger (GBR) +1.63
    36. Pavel Angelov (BUL) +1.82
    37. Jozef Ninis (SVK) +2.39
    38. Nikita Kopyrenko (KAZ) +2.70
    39. Te-An Lien (TPE) +3.85
    40. Tilen Sirse (SLO) +11.15
    Výsledky 1. jízdy:
    1. David Gleirscher (AUT) 47.65
    2. Felix Loch (GER) +0.02
    3. Johannes Ludwig (GER) +0.11
    4. Roman Repilov (OAR) +0.12
    5. Chris Mazdzer (USA) +0.14
    6. Kristers Aparjods (LAT) +0.17
    7. Jozef Ninis (SVK) +0.18
    8. Kevin Fischnaller (ITA) +0.20
    9. Sam Edney (CAN) +0.21
    10. Dominik Fischnaller (ITA) +0.28
    11. Wolfgang Kindl (AUT) +0.30
    12. Reid Watts (CAN) +0.31
    13. Stepan Fjodorov (OAR) +0.38
    14. Emanuel Rieder (ITA) +0.39
    15. Taylor Morris (USA) +0.42
    16. Alex Ferlazzo (AUS) +0.42
    17. Mitchel Malyk (CAN) +0.42
    18. Andy Langenhan (GER) +0.43
    19. Maciej Kurowski (POL) +0.45
    20. Reinhard Egger (AUT) +0.57
    21. Inars Kivlenieks (LAT) +0.62
    22. Arturs Darzinieks (LAT) +0.65
    23. Ondřej Hyman (CZE) +0.67
    24. Semjon Pavličenko (OAR) +0.68
    25. Adam Rosen (GBR) +0.82
    26. Tucker West (USA) +0.83
    27. Anton Dukač (UKR) +1.24
    28. Valentin Cretu (AUT) +1.38
    29. Mateusz Sochowicz (POL) +1.40
    30. Giorgi Sogoiani (GEO) +1.65
    31. Namkju Lim (KOR) +1.81
    32. Andrei Turea (ROU) +1.83
    33. Rupert Staudinger (GBR) +1.97
    34. Tilen Sirse (SLO) +2.24
    35. Nikita Kopyrenko (KAZ) +2.50
    36. Šiva Kešavan (IND) +2.93
    37. Pavel Angelov (BUL) +3.92
    38. Jakub Šimoňák (SVK) +4.07
    39. Te-An Lien (TPE) +4.47
    40. Andrij Mandzij (UKR) +15.28
    Startovní listina 1. jízdy:
    1. Semjon Pavličenko (OAR)
    2. Wolfgang Kindl (AUT)
    3. Johannes Ludwig (GER)
    4. Dominik Fischnaller (ITA)
    5. Felix Loch (GER)
    6. Roman Repilov (OAR)
    7. Reinhard Egger (AUT)
    8. Kristers Aparjods (LAT)
    9. Tucker West (USA)
    10. Andy Langenhan (GER)
    11. David Gleirscher (AUT)
    12. Jozef Ninis (SVK)
    13. Chris Mazdzer (USA)
    14. Kevin Fischnaller (ITA)
    15. Mateusz Sochowicz (POL)
    16. Ondřej Hyman (CZE)
    17. Inars Kivlenieks (LAT)
    18. Valentin Cretu (AUT)
    19. Sam Edney (CAN)
    20. Emanuel Rieder (ITA)
    21. Arturs Darzinieks (LAT)
    22. Stepan Fjodorov (OAR)
    23. Taylor Morris (USA)
    24. Reid Watts (CAN)
    25. Mitchel Malyk (CAN)
    26. Maciej Kurowski (POL)
    27. Alex Ferlazzo (AUS)
    28. Pavel Angelov (BUL)
    29. Namkju Lim (KOR)
    30. Tilen Sirse (SLO)
    31. Adam Rosen (GBR)
    32. Andrij Mandzij (UKR)
    33. Jakub Šimoňák (SVK)
    34. Rupert Staudinger (GBR)
    35. Anton Dukač (UKR)
    36. Giorgi Sogoiani (GEO)
    37. Šiva Kešavan (IND)
    38. Te-An Lien (TPE)
    39. Andrei Turea (ROU)
    40. Nikita Kopyrenko (KAZ)

    Startovní listina 2. jízdy:
    1. Jozef Ninis (SVK)
    2. David Gleirscher (AUT)
    3. Andy Langenhan (GER)
    4. Tucker West (USA)
    5. Kristers Aparjods (LAT)
    6. Reinhard Egger (AUT)
    7. Roman Repilov (OAR)
    8. Felix Loch (GER)
    9. Dominik Fischnaller (ITA)
    10. Johannes Ludwig (GER)
    11. Wolfgang Kindl (AUT)
    12. Semjon Pavličenko (OAR)
    13. Maciej Kurowski (POL)
    14. Mitchel Malyk (CAN)
    15. Reid Watts (CAN)
    16. Taylor Morris (USA)
    17. Stepan Fjodorov (OAR)
    18. Arturs Darzinieks (LAT)
    19. Emanuel Rieder (ITA)
    20. Sam Edney (CAN)
    21. Valentin Cretu (AUT)
    22. Inars Kivlenieks (LAT)
    23. Ondřej Hyman (CZE)
    24. Mateusz Sochowicz (POL)
    25. Kevin Fischnaller (ITA)
    26. Chris Mazdzer (USA)
    27. Giorgi Sogoiani (GEO)
    28. Anton Dukač (UKR)
    29. Rupert Staudinger (GBR)
    30. Jakub Šimoňák (SVK)
    31. Andrij Mandzij (UKR)
    32. Adam Rosen (GBR)
    33. Tilen Sirse (SLO)
    34. Namkju Lim (KOR)
    35. Pavel Angelov (BUL)
    36. Alex Ferlazzo (AUS)
    37. Nikita Kopyrenko (KAZ)
    38. Andrei Turea (ROU)
    39. Te-An Lien (TPE)
    40. Šiva Kešavan (IND)