Boston – Buffalo 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Montreal – Nashville 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – New Jersey 6:1 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (kon.) | Carolina – Colorado 3:1 (kon.)
Arizona – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 4:5 (po pr.)

Česká stopa v utkání

Tomáš Plekanec (MTL) 0+0, 2 střely, TOI 17:02 (04:26:02)

Hvězdy utkání

1. Ryan Ellis (NSH) 0+0
    2. Pekka Rinne (NSH) 47 zák., 2 góly, 95,9%
    3. Brendan Gallagher (MTL) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 49-32; Zablokované střely: 23-22; Vhazování: 46%-54%; Hity: 35-22; Přesilové hry: 0/3-0/3; Trestné minuty: 8-8.

Brendan Gallagher poslal Montreal v polovině zápasu do vedení, jenže před druhou přestávkou vyrovnal Scott Hartnell a ve třetí části utkání dokonal obrat Predators svým 18. gólem v sezóně Kevin Fiala. Jonathan Drouin sice při hře bez brankáře vyrovnal, bonusový bod ale nicméně získali Predators, když se jako jediný prosadil v samostatných nájezdech Ryan Ellis. Konečný výsledek v Bell Centre. Montreal Canadiens 2 Nashville Predators 3 po nájezdech.

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je RYAN ELLIS.

3. série
    0:1
    Max Pacioretty zvolil stejný způsob zakončení, jenže ani on Pekku Rinneho nepřekonal. Nashville vítězí!

2. série
    0:1
    Filip Forsberg chtěl prostřelit Careyho Price mezi betony, jenže se svým zakončením neuspěl.

2. série
    0:1
    Jonathan Drouin zvolil bekhendový blafák, jenže v blízkosti pravé tyče ztroskotal na Pekkovi Rinnem.

1. série
    0:1
    Ryan Ellis si z levé strany sjel do mezikruží a krásnou střelou zápěstím vymetl pravý horní roh brány!

1. série
    0:0
    Paul Byron se rozhodl pro prudkou střelu zápěstím, která minula levý horní roh brány Pekky Rinneho.

Samostatné nájezdy začínají.

Pětašedesát minut velice atraktivního zápasu rozhodnutí nepřineslo. Skóre po prodloužení. Kdo dnes vyhraje? Montreal Canadiens 2 Nashville Predators 2.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:37
    Nashville pálil v blízkosti levé tyče, jenže Carey Price u ní ucpal prostor a vyrazil puk za bránu.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta poté, co Habs opět z blízkosti nepřekonali Pekku Rinneho!

63:40
    Predators na levém křídle vystřelili od modré čáry a Carey Price puk vyrazil ramenem do rohu ledové plochy.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 29. Gallagher (Lehkonen), 59. Drouin (Petry, Lehkonen) – 37. Hartnell (Bonino), 53. Fiala (Johansen, Arvidsson), rozh. náj. Ellis