konec
Ženy - Slalom (1. kolo)

Vítěz: W. Holdenerová (SUI)

(2. F. Hansdotterová (SWE), 3. An Swennová-Larssonová (SWE))

Pátek 16.02.2018, 02:00 • Alpské centrum Čongson • Zimní olympijské hry - Alpské lyžování
     
    Konečné pořadí po 1. kole slalomu

    1. Wendy Holdenerová (SUI) 48.89
    2. Frida Hansdotterová (SWE) +0.20
    3. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0.40
    4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.48
    5. Nina Haver-Løsethová (NOR) +0.86
    6. Emelie Wikströmová (SWE) +0.87
    7. Chiara Costazzová (ITA) +0.94
    8. Bernadette Schildová (AUT) +1.00
    9. Katharina Gallhuberová (AUT) +1.23
    10. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.54
    11. Laurence St. Germainová (CAN) +2.05
    12. Marina Wallnerová (GER) +2.23
    13. Petra Vlhová (SVK) +2.23
    14. Irene Curtoniová (ITA) +2.26
    15. Maruša Ferková (SLO) +2.40
    16. Estelle Alphandová (SWE) +2.45
    17. Manuela Mölggová (ITA) +2.51
    18. Michelle Gisinová (SUI) +2.54
    19. Christina Geigerová (GER) +2.55
    20. Maren Skjøldová (NOR) +2.55
    21. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) +2.57
    22. Erin Mielzynská (CAN) +2.94
    23. Nastasia Noensová (FRA) +2.95
    24. Meta Hrovatová (SLO) +3.04
    25. Denise Feierabendová (SUI) +3.04
    26. Ana Buciková (SLO) +3.20
    27. Nevena Ignjatovićová (SRB) +3.21
    28. Kristin Lysdahlová (NOR) +3.23
    29. Roni Remmeová (CAN) +3.54
    30. Marija Škanovová (BLR) +3.61
    31. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3.76
    32. Martina Dubovská (CZE) +4.01
    33. Gabriela Capová (CZE) +4.07
    34. Mireia Gutiérrezová (AND) +4.33
    35. Jekatěrina Tkačenková (OAR) +4.33
    36. Andrea Komšićová (CRO) +4.52
    37. Ida Štimacová (CRO) +5.25
    38. Megan McJamesová (USA) +5.33
    39. Lelde Gasūnová (LAT) +5.61
    40. Barbara Kantorová (SVK) +5.73
    41. Marija Kirkovová (BUL) +5.98
    42. Charlie Guestová (GBR) +6.55
    43. Nino Ciklauriová (GEO) +6.99
    44. Kim Vanreuselová (BEL) +7.01
    45. Marjolein Decroixová (BEL) +7.02
    46. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL) +7.60
    47. Ieva Januškevičiuteová (LTU) +8.41
    48. Sophia Ralliová (GRE) +9.06
    49. Alice Merryweatherová (USA) +9.79
    50. Olha Knyšová (UKR) +10.18
    51. Tess Arbezová (IRL) +10.58
    52. Anna Lotta Jogevová (EST) +12.01
    53. Mialitiana Clercová (MAD) +12.35
    54. Marija Grigorovová (KAZ) +13.60
    55. Forough Abbasiová (IRN) +13.67
    56. Élise Pellegrinová (MLT) +16.29
    57. Natacha Mohbatová (LIB) +17.84
    58. Mariann Mimi Marotyová (HUN) +21.06
    59. Rjon-Hjang Kim (PRK) +29.28
    60. Lena Dürrová (GER) DNF
    61. Ozlem Carikciogluová (TUR) DNF
    62. Jelena Vujičićová (MNE) DNF
    63. Suela Mehilliová (ALB) DNF
    64. Arabella Caroline Yili Ng (HKG) DNF
    65. Fan-jing Kchung (CHN) DNF
    66. Alice Robinsonová (NZL) DNF
    67. Elvedina Muzaferijaová (BIH) DNF
    68. Marta Bassinová (ITA) DNF
    69. Nicol Gastaldiová (ARG) DNF
    70. Soňa Moravčíková (SVK) DNF
    71. Sohuj Gim (KOR) DNF
    72. Jong-so Kang (KOR) DNF
    73. Alexandra Tilleyová (GBR) DNF
    74. Asa Andová (JPN) DNF
    75. Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
    76. Resi Stieglerová (USA) DNF
    77. Alexia Arisarah Schenkelová (THA) DNF (06:28:03)
     
    První kolo olympijského slalomu právě skončilo.
     
    78
    Její čas po prvním kole je 1:18.17 a je suverénně poslední.
     
    78
    Rjon-Hjang Kim z KLDR je poslední závodnicí na trati prvního kola olympijského slalomu.
     
    70
    Závěr prvního kola se blíží. nyní jedou závodnice z exotických zemí jako je Írán, jejichž výsledné časy jsou i přes minutu.
     
    58
    Ještě dvacet závodnic čeká start. Poté bude první kolo ukončeno.
     
    54
    O zajímavá jména ale není stále nouze. Italka Marta Bassinová s číslem 54 měla dobře rozjetý slalom a atakovala postavení v elitiní třicítce. V závěrečné pasáži ale chybovala a olympijský slalom nedokončila.
     
    51
    Barbara Kantorová zajela čtyřicátý nejrychlejší čas. Moravčíková naopak vypadla v průběhu trati a závod pro ní končí.
     
    51
    Na trati už jsou i další dvě Slovenky. barbara Kántorová a Soňa Moravčíková.
     
    43
    Kristin Lysdahlová byla zřejmě poslední, která změnila pořadí v elitní třicítce, protože ostatní závodnice už atakují časy kolem čtyřicátého místa.
     
    41
    O třicáté místo je veliký boj. Nyní se zařadila na 28. pozici Kristin Lysdahlová z Norska.
     
    40
    Už i Dubovská je mimo třicáté místo, ze kterého ho vystrnadila Běloruska Škanovová, která se posunula na 29. místo.
     
    38
    Elitní třicítka těsně unikla i Gabriele Capové, která zaostala za Dubovskou pouze o šest setin. Její krajanka momentálně drží třicáté místo.
     
    36
    Mezitím už nedokončily první kolo další dvě závodnice. Gutierrezová z Andorry zatím uzavírá elitní třicítku.
     
    34
    Martině Dubovské se vzhledem k vyššímu startovnímu číslu slalom povedl a dostala se na 29. místo. Pokud už jí žádná ze soupeřek neporazí, bude mít čistou trať na začátku druhého kola slalomu, kdy by měla startovat jako druhá.
     
    32
    Ruska ale zajela doposud nejhorší čas a je poslední.
     
    32
    Olympijská sportovkyně z Ruska Jekatěrina Tkačenková je další na startu.
     
    31
    Srbka zajela parádně a dostává se do nejlepší třicítky. Momentálně je 26. se ztrátou 3,21 sekundy.
     
    31
    Jako další se vydává na trať Nevena Ignjatovičová ze Srbska.

    Ondřej Jícha

    Konečné pořadí po 1. kole slalomu
    1. Wendy Holdenerová (SUI) 48.89
    2. Frida Hansdotterová (SWE) +0.20
    3. Anna Swenn-Larssonová (SWE) +0.40
    4. Mikaela Shiffrinová (USA) +0.48
    5. Nina Haver-Løsethová (NOR) +0.86
    6. Emelie Wikströmová (SWE) +0.87
    7. Chiara Costazzová (ITA) +0.94
    8. Bernadette Schildová (AUT) +1.00
    9. Katharina Gallhuberová (AUT) +1.23
    10. Katharina Liensbergerová (AUT) +1.54
    11. Laurence St. Germainová (CAN) +2.05
    12. Marina Wallnerová (GER) +2.23
    13. Petra Vlhová (SVK) +2.23
    14. Irene Curtoniová (ITA) +2.26
    15. Maruša Ferková (SLO) +2.40
    16. Estelle Alphandová (SWE) +2.45
    17. Manuela Mölggová (ITA) +2.51
    18. Michelle Gisinová (SUI) +2.54
    19. Christina Geigerová (GER) +2.55
    20. Maren Skjøldová (NOR) +2.55
    21. Veronika Velez-Zuzulová (SVK) +2.57
    22. Erin Mielzynská (CAN) +2.94
    23. Nastasia Noensová (FRA) +2.95
    24. Meta Hrovatová (SLO) +3.04
    25. Denise Feierabendová (SUI) +3.04
    26. Ana Buciková (SLO) +3.20
    27. Nevena Ignjatovićová (SRB) +3.21
    28. Kristin Lysdahlová (NOR) +3.23
    29. Roni Remmeová (CAN) +3.54
    30. Marija Škanovová (BLR) +3.61
    31. Adeline Baudová Mugnierová (FRA) +3.76
    32. Martina Dubovská (CZE) +4.01
    33. Gabriela Capová (CZE) +4.07
    34. Mireia Gutiérrezová (AND) +4.33
    35. Jekatěrina Tkačenková (OAR) +4.33
    36. Andrea Komšićová (CRO) +4.52
    37. Ida Štimacová (CRO) +5.25
    38. Megan McJamesová (USA) +5.33
    39. Lelde Gasūnová (LAT) +5.61
    40. Barbara Kantorová (SVK) +5.73
    41. Marija Kirkovová (BUL) +5.98
    42. Charlie Guestová (GBR) +6.55
    43. Nino Ciklauriová (GEO) +6.99
    44. Kim Vanreuselová (BEL) +7.01
    45. Marjolein Decroixová (BEL) +7.02
    46. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL) +7.60
    47. Ieva Januškevičiuteová (LTU) +8.41
    48. Sophia Ralliová (GRE) +9.06
    49. Alice Merryweatherová (USA) +9.79
    50. Olha Knyšová (UKR) +10.18
    51. Tess Arbezová (IRL) +10.58
    52. Anna Lotta Jogevová (EST) +12.01
    53. Mialitiana Clercová (MAD) +12.35
    54. Marija Grigorovová (KAZ) +13.60
    55. Forough Abbasiová (IRN) +13.67
    56. Élise Pellegrinová (MLT) +16.29
    57. Natacha Mohbatová (LIB) +17.84
    58. Mariann Mimi Marotyová (HUN) +21.06
    59. Rjon-Hjang Kim (PRK) +29.28
    60. Lena Dürrová (GER) DNF
    61. Ozlem Carikciogluová (TUR) DNF
    62. Jelena Vujičićová (MNE) DNF
    63. Suela Mehilliová (ALB) DNF
    64. Arabella Caroline Yili Ng (HKG) DNF
    65. Fan-jing Kchung (CHN) DNF
    66. Alice Robinsonová (NZL) DNF
    67. Elvedina Muzaferijaová (BIH) DNF
    68. Marta Bassinová (ITA) DNF
    69. Nicol Gastaldiová (ARG) DNF
    70. Soňa Moravčíková (SVK) DNF
    71. Sohuj Gim (KOR) DNF
    72. Jong-so Kang (KOR) DNF
    73. Alexandra Tilleyová (GBR) DNF
    74. Asa Andová (JPN) DNF
    75. Stephanie Brunnerová (AUT) DNF
    76. Resi Stieglerová (USA) DNF
    77. Alexia Arisarah Schenkelová (THA) DNF

    Startovní listina
    1. Wendy Holdenerová (SUI)
    2. Nina Haver-Løsethová (NOR)
    3. Petra Vlhová (SVK)
    4. Mikaela Shiffrinová (USA)
    5. Anna Swenn-Larssonová (SWE)
    6. Bernadette Schildová (AUT)
    7. Frida Hansdotterová (SWE)
    8. Veronika Velez-Zuzulová (SVK)
    9. Chiara Costazzová (ITA)
    10. Denise Feierabendová (SUI)
    11. Michelle Gisinová (SUI)
    12. Christina Geigerová (GER)
    13. Lena Dürrová (GER)
    14. Irene Curtoniová (ITA)
    15. Katharina Gallhuberová (AUT)
    16. Marina Wallnerová (GER)
    17. Erin Mielzynská (CAN)
    18. Katharina Liensbergerová (AUT)
    19. Emelie Wikströmová (SWE)
    20. Maren Skjøldová (NOR)
    21. Ana Buciková (SLO)
    22. Estelle Alphandová (SWE)
    23. Resi Stieglerová (USA)
    24. Maruša Ferková (SLO)
    25. Stephanie Brunnerová (AUT)
    26. Nastasia Noensová (FRA)
    27. Adeline Baudová Mugnierová (FRA)
    28. Manuela Mölggová (ITA)
    29. Laurence St. Germainová (CAN)
    30. Roni Remmeová (CAN)
    31. Nevena Ignjatovićová (SRB)
    32. Jekatěrina Tkačenková (OAR)
    33. Asa Andová (JPN)
    34. Martina Dubovská (CZE)
    35. Alexandra Tilleyová (GBR)
    36. Mireia Gutiérrezová (AND)
    37. Meta Hrovatová (SLO)
    38. Gabriela Capová (CZE)
    39. Andrea Komšićová (CRO)
    40. Marija Škanovová (BLR)
    41. Kristin Lysdahlová (NOR)
    42. Charlie Guestová (GBR)
    43. Megan McJamesová (USA)
    44. Lelde Gasūnová (LAT)
    45. Ida Štimacová (CRO)
    46. Jong-so Kang (KOR)
    47. Kim Vanreuselová (BEL)
    48. Freydis Halla Einarsdóttirová (ISL)
    49. Sohuj Gim (KOR)
    50. Marjolein Decroixová (BEL)
    51. Barbara Kantorová (SVK)
    52. Soňa Moravčíková (SVK)
    53. Kerstin Nicolussiová (AUT)
    54. Marta Bassinová (ITA)
    55. Alice McKennisová (USA)
    56. Nino Ciklauriová (GEO)
    57. Marija Kirkovová (BUL)
    58. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
    59. Alice Robinsonová (NZL)
    60. Mialitiana Clercová (MAD)
    61. Tess Arbezová (IRL)
    62. Sophia Ralliová (GRE)
    63. Ieva Januškevičiuteová (LTU)
    64. Fan-jing Kchung (CHN)
    65. Arabella Caroline Yili Ng (HKG)
    66. Szonja Hozmannová (HUN)
    67. Élise Pellegrinová (MLT)
    68. Olha Knyšová (UKR)
    69. Suela Mehilliová (ALB)
    70. Jelena Vujičićová (MNE)
    71. Marija Grigorovová (KAZ)
    72. Ozlem Carikciogluová (TUR)
    73. Forough Abbasiová (IRN)
    74. Mariann Mimi Marotyová (HUN)
    75. Natacha Mohbatová (LIB)
    76. Alexia Arisarah Schenkelová (THA)
    77. Anna Lotta Jogevová (EST)
    78. Kim Vanreuselová (BEL)