Columbus – Philadelphia 1:2 (po pr.) | Carolina – NY Islanders 0:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:1 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 6:3 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:3 (2:3 po s.n.) | Arizona – Edmonton 1:0 (kon.)

Radko Gudas ((PHI) 0+0, 0 střel, TOI 15:33
    Michal Neuvirth (PHI) 35 zák., 1 gól, 97,2% (03:49:46)

Hvězdy utkání

1. Michal Neuvirth (PHI) 35 zák., 1 gól, 97,2%
    2. Sergej Bobrovskij (CBJ) 23 zák., 2 góly, 92,0%
    3. Sean Couturier (PHI) 1+0

Statistiky: Střely na bránu: 36-25; Zablokované střely: 17-19; Vhazování: 62%-38%; Hity: 17-20; Přesilové hry: 0/0-0/1; Trestné minuty: 4-2.

Michal Neuvirth až do samotného závěru utkání držel čisté konto, jenže necelé čtyři minuty před koncem dokázal na úvodní gól Waynea Simmondse z poloviny utkání odpověď Cam Atkinson a utkání došlo do prodloužení, které rozhodl Sean Couturier. Flyers vyhráli v Columbusu poprvé od roku 2005, zatímco Blue Jackets letos poprvé prohráli během prodloužení 3 na 3. Konečný výsledek zní. Columbus Blue Jackets 1 Philadelphia Flyers 2 po prodloužení.

61:52 Sean COUTURIER - 1:2

61:52
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Travis Konecny na vrcholu mezikruží obranného pásma vypíchl puk Artěmijovi Panarinovi a po zpětném oblouku krásnou kolmou zadovkou podél hrazení našel SEANA COUTURIERA, který šlápl do pedálů a krásnou střelou zápěstím z pravého kruhu zamířil nad pravým betonem Sergeje Bobrovského ke vzdálenější levé tyči! Philadelphia vítězí! Asistence: Travis Konecny.

61:03
    Pierre-Luc Dubois z levého kruhu mířil na lapačku českého brankáře, jenže jeho střela minula vzdálenější pravý horní roh brány a zamířila nad.

60:32
    Sergej Bobrovskij vyrazil střelu Jakuba Voráčka z levého kruhu a na opačné straně zasahoval Michal Neuvirth, který střelu od modré čáry vyrazil pravým betonem.

60:01

Wayne Simmonds v polovině utkání poslal Flyers do vedení po skvělé teči a Michal Neuvirth mířil za vychytáním čistého konta, o které ho necelé čtyři minuty před koncem připravil Cam Atkinson. Diváci uvidí přídavek v podobě prodloužení. Skóre po třetí třetině. Columbus Blue Jackets 1 Philadelphia Flyers 1.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:58
    Blue Jackets se nepodařilo rozehrát a dvě sekundy před koncem třetí třetiny se pískalo zakázané uvolnění. Poslední vhazování v třetí části.

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:34
    Travis Konecny vystřelil v jízdě z levého kruhu, jenže zamířil pouze doprostřed brány a náruče klečícího Sergeje Bobrovského, který puk podržel v lapačce.

57:41
    Nolan Patrick vystřelil od modré čáry a Sergej Bobrovskij našel puk v lapačce. Komerční přestávka.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 57. Atkinson (D. Savard, Kukan) – 32. Simmonds (Gostisbehere, Patrick), 62. Couturier (Konecny)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, J. Johnson (A), Nutivaara, Kukan, D. Savard – Panarin, Dubois, Atkinson – Bjorkstrand, Wennberg, N. Foligno (C) – Jenner (A), Dubinsky, J. Anderson – Calvert, Sedlák, J. Jokinen. Hlavní trenér: John Tortorella.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth (Lyon) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald (A), Hägg, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux (C) – Simmonds (A), Patrick, Voráček – M. Raffl, Laughton, Weal – Weise, Filppula, Lehterä. Hlavní trenér: Dave Hakstol.

Rozhodčí: Jon McIsaac, Wes McCauley. Čároví: Tim Nowak, Jonny Murray

Diváci: 17364