Kanada – Česko | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | J. Korea – Švýcarsko | 0:8 (kon.) | | | Olympijští sportovci z Ruska – USA | 4:0 (kon.) |
Slovinsko – Slovensko | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Olympijští sportovci z Ruska – Švýcarsko | 6:2 (kon.) | | | Finsko – Švédsko | 7:2 (kon.) |
Kladno – Havířov | 3:1 (kon.) | | | K. Vary – Motor ČB | 4:1 (kon.) | | | Benátky n/J – Litoměřice | 1:4 (kon.) |
Ústí n/L – Prostějov | 4:2 (kon.) | | | Třebíč – Kadaň | 4:0 (kon.) | | | Vsetín – Frýdek-M. | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Columbus – Philadelphia | 1:2 (po pr.) | | | Carolina – NY Islanders | 0:3 (kon.) | | | Winnipeg – Colorado | 6:1 (kon.) |
Dallas – St. Louis | 2:1 (kon.) | | | Buffalo – Los Angeles | 2:4 (kon.) | | | Ottawa – NY Rangers | 6:3 (kon.) |
Minnesota – Anaheim | 2:3 (2:3 po s.n.) | | | Arizona – Edmonton | 1:0 (kon.) |
Německo – Švýcarsko | 1:8 (kon.) | | | Švédsko – Česko | 6:3 (kon.) |
Finsko – Švédsko | 1:7 (kon.) | | | Česko – Rusko | 0:1 (kon.) |
Tábor – Žďár n/S | 4:3 (kon.) | | | Řisuty – Jablonec n/N | 4:5 (kon.) | | | Kopřivnice – Val. Meziříčí | 7:2 (kon.) |
Poruba 2011 – Opava | 16:1 (kon.) | | | Šumperk – SHK Hodonín | 2:4 (kon.) | | | Mor. Budějovice – Kolín | 2:5 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Nymburk | 4:3 (po pr.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 3:2 (po pr.) | | | Písek – Pelhřimov | 7:5 (kon.) |
Bílina – Most | 5:0 (kont.) | | | David Servis – Klatovy | 3:2 (po pr.) | | | Děčín – Kobra | 7:6 (po pr.) |
Trutnov – Vrchlabí | 1:2 (kon.) |
Německo – Česko | 1:2 (3:4 po s.n.) |
Česko – Švýcarsko | 4:2 (kon.) |
EBEL – Tipsport ELH | 5:3 (kon.) | | | DEL – Tipsport liga | 4:7 (kon.) | | | DEL – Tipsport ELH | 6:7 (kon.) |
Tipsport liga – EBEL | 6:2 (kon.) | | | EBEL – DEL | 6:8 (kon.) | | | Tipsport liga – Tipsport ELH | 4:4 (kon.) |
Slovensko – Německo | 1:2 (1:2 po s.n.) |
HC Domažlice – Tachov | 8:9 (0:1 po s.n.) | | | Radomyšl – Humpolec | 6:3 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Vel. Meziříčí | 4:3 (kon.) |
Velká Bíteš – Blansko | 6:5 (1:0 po s.n.) | | | HC Turnov – Č. Lípa | 5:4 (po pr.) | | | Uničov – Kroměříž | 5:6 (kon.) |
HC Boskovice – Uh.Brod | 4:3 (kon.) | | | Rosice – Uh. Hradiště | 1:6 (kon.) | | | Krnov – Poruba 2011 B | 3:5 (kon.) |
H. Benešov – Orlová | 3:6 (kon.) | | | Zbraslav – Žižkov Praha | 7:8 (kon.) | | | Mladá Boleslav B – Čáslav | 5:6 (kon.) |
Lev Benešov – Vlašim | 5:2 (kon.) | | | Příbram – Králův Dvůr | 9:0 (kon.) | | | Milevsko – Strakonice | 4:5 (po pr.) |
Nejdek – Třemošná | 9:3 (kon.) | | | HC Rokycany – HC Domažlice | 2:4 (kon.) | | | Frýdek-M. "B" – Bohumín | 2:5 (kon.) |
V.Popovice – Kutná Hora | 6:3 (kon.) | | | Kaznějov – TJ Sušice | 5:0 (kont.) | | | Hvězda Praha – Kobra Praha B | 7:5 (kon.) |
Trstěnice – Cheb | 19:4 (20:00) | | | HC TNP Praha – Hvězda B | 11:4 (kon.) |
Spišská N. Ves – Michalovce | 3:7 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Skalica | 0:3 (kon.) | | | Dubnica – Topoľčany | 2:3 (kon.) |
Osmos Bratislava – Prešov | 2:1 (kon.) |
Roudnice – Louny | 3:7 (kon.) |
konec
Olympijští sportovci z Ruska
4:0
(1:0, 2:0, 1:0)
USA
57:53
|
Dvě minuty za faul dostává Gilroy, USA se tak ještě bude v závěru utkání bránit v oslabení.
|
|
38:29
|
Před brankou další závar po akci USA a nakonec se do sebe ještě pustili Prochorkin a Bourque, kromě jiných dvojic! A oba musí po pěstní výměně na trestnou lavici za hrubost.
|
|
32:25
|
Bogdan Kiselevič odjíždí na trestnou lavici, v souboji před brankou zasáhl soupeře do obličeje.
|
|
27:09
|
Rusové ale jdou do tří, vyloučen je Nikita Nestěrov a za držení protihráče dostává dvě minuty.
|
|
25:49
|
A za hrubost odcházejí na trestnou po vzájemné strkanici před brankou Košečkina Gavrikov a Donato.
|
|
22:28
|
Welch jde znovu, během krátké chvíle již podruhé, na trestnou lavici. Tentokrát za hru vysokou holí.
|
|
19:33
|
Welch oslabuje svůj tým za hákování soupeře.
|
|
08:06
|
Rusové se budou ale bránit, Kalinin dostává dvě minuty za podražení.
|
Branky a nahrávky:
8. Prochorkin (Mozjakin, Barabanov), 23. Prochorkin (Širokov, Mozjakin), 40. Kovalčuk (Andronov), 41. Kovalčuk (Vojnov, Andronov)
Rozhodčí: Kubuš (SVK), Öhlund (SWE) – Lederer (CZE), Pihlblad (SWE)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Olympijští sportovci z Ruska:
Košečkin (I. Sorokin) – Gavrikov, Vojnov, Kiselevič, Nestěrov, Zub, Zubarev, J. Jakovlev – Andronov (A), Kalinin, Kovalčuk (A) – Dacjuk (C), Kaprizov, N. Gusev – Širokov, Prochorkin, Barabanov – Mozjakin, Grigorenko, Kablukov – Tělegin.
Náhradníci:
Trenér:
USA: Zapolski (Leggio) – Gunderson, Sanguinetti, Welch (A), Gilroy (A), Billins, Blum, Wisniewski – B. Butler, Ch. Bourque, Greenway – O'Neill, Roe, Little – Donato, Terry, Arcobello – B. Gionta (C), Kolarik, Stoa – McCarthy.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
USA: Zapolski (Leggio) – Gunderson, Sanguinetti, Welch (A), Gilroy (A), Billins, Blum, Wisniewski – B. Butler, Ch. Bourque, Greenway – O'Neill, Roe, Little – Donato, Terry, Arcobello – B. Gionta (C), Kolarik, Stoa – McCarthy.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kubuš (SVK), Öhlund (SWE) – Lederer (CZE), Pihlblad (SWE)
Diváci:
Jaroslav Svoboda
@JarSvoboda