Dvůr Králové n. L. – Jablonec 0:0 (17:00) | Poruba 2011 – Nový Jičín 0:0 (17:00) | Šumperk – Val.Meziříčí 0:0 (17:00)
Hodonín – Opava 0:0 (17:00) | Nymburk – Mor. Budějovice 0:0 (17:00) | Řisuty – Vrchlabí 0:0 (17:00)
Písek – David Servis 0:0 (17:30) | Žďár n/S – Klatovy 0:0 (17:30) | Sokolov – Most 0:0 (zruš.)
Bílina – Kobra 0:0 (17:30) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 0:0 (18:00) | Děčín – Trutnov 0:0 (18:00)
před zápasem
SHK Hodonín
0:0 (-:-, -:-, -:-)
HK Opava
Sobota 24.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 48. kolo
Vsaďte si:

SHK Hodonín

Pro hodonínské Drtiče je zápas s Opavou teprve předposledním utkáním základní části. To poslední je čeká ve středu ve Valašském Meziříčí. Drtiči mají aktuálně skvělou formu. Z pěti posledních zápasů všechny vyhráli a připsali si 15 bodů do tabulky, což jim zajistilo druhé místo a jistou účast v semifinále.

Posledním soupeřem byl Hodonínu Šumperk. Na jeho ledě prohrávali hodonínšté hokejisté po první třetině 0:1, poté ale otočili stav utkání ve svůj prospěch a nakonec zvítězili 4:2. Ještě před tím se doma utkali s Porubou, se kterou už na začátku třetí minuty prohrávali 0:2. Tohle utkání se jim také podařilo zvítězit, a to také díky čtyřem rychlým gólům z druhé třetiny, které dělily pouhé tři minuty. Drtiči přetlačili vedoucí celek tabulky v poměru 7:5. (14:30:21)

HK Opava

Opava dnešním zápasem končí sezónu. Jediné nepostupové místo vyšlo právě na Slezan, který je na sedmé příčce se ziskem 33 bodů. Na šestou Kopřivnici ztrácí bodů sedmnáct. Poslední zápas se opavským hráčům však povedl, když si poradili na domácím ledě se Šumperkem 4:2.

Předchozí utkání Opavy naopak skončilo debaklem. Utkání, ve kterém měla Opava k dispozici pouze čtyři obránce a tři útočné trojice, už od začátku nasvědčovalo jasné výhře Poruby. Po první třetině byl stav 4:1 pro ostravský celek, po druhé třetině už to bylo 8:1 a v závěrečné třetině přidala Poruba dalších osm branek. Velký počet gólů padl také v zápase s Kopřivnicí, který Opava sehrála před deseti dny a nakonec svému soupeři podlehla 7:8 po prodloužení.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.