Ufa – Machačkala 3:2 (kon.) | Dynamo – FK Krasnodar 0:0 (kon.) | Tosno – Kazaň 0:1 (kon.)
FC Ufa
3:2 (0:0)
Anži Machačkala
Sobota 10.03.2018, 12:00 • Nefťjanik Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 22. kolo
    81. Vladimir POLUJACHTOV - 3:2

81
    Machačkala právě vstřelila branku!
    Machačkala neskládá zbraně a deset minut před koncem se znovu dostává na dostřel! Po střele do tyče zadělal na drama ve skluzu dorážející VLADIMIR POLUJACHTOV. Domácí ještě reklamovali ofsajd, ale nebylo jim to nic platné.
    67. Bojan JOKIĆ - 3:1

67
    Ufa právě vstřelila branku!
    A za další dvě minuty Ufa svůj náskok dokonce zdvojnásobila! Živogljadov odcentroval balon na zadní tyč a mizerně pokrytý BOJAN JOKIĆ měl dostatek místa na to, aby hlavou usměrnil míč do sítě. Neskutečná pasáž plná gólů!
    65. Ivan PAUREVIĆ - 2:1

65
    To jsou věci! Uplynula sotva minuta a domácí si vzali vedení zpět. Radost fanouškům vrátil IVAN PAUREVIĆ, který gólmana prostřelil z úrovně penaltového puntíku.
    64. Juan LESCANO - 1:1

64
    Je vyrovnáno! Antonův načechraný centr dosedl na hlavu JUANA LESCANA a ten poslal balon mimo dosah Bělenova.
    57. Alexej NIKITIN - 1:0

57
    Na tribunách je veselo! Domácí tým otevřel skóre ze standardní situace. Od pravé lajny centrující Stockij načepoval balon do předbrankového prostoru a Loriu šikovnou tečí překonal špatně pokrytý ALEXEJ NIKITIN.

Lukáš Jasoněk

Branky: 57. A. Nikitin (Stockij), 65. Paurević (Živogljadov), 67. Jokić (Živogljadov) – 64. Lescano (Anton), 81. Polujachtov

Karty:   45+1. Jokić (UFA), 83. Sejdachmet (UFA), 90+1. Bělenov (UFA) – 56. Anton (MCK), 83. Samardžić (MCK)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 13:10.
    FC Ufa: Bělenov – Tumasjan (35. A. Nikitin), Nedelcearu, Tabidze – Živogljadov, Salatić, Paurević, Jokić (C) – Stockij, Fatai (46. Sejdachmet, 89. Alikin) – Sysujev.
    Náhradníci: Šelija – Alikin, A. Nikitin, Carp, Sejdachmet, Zasejev, Suchov, Obljakov.

Anži Machačkala: G. Loria – Dančenko (90+2. Prudnikov), Samardžić (C), Bryzgalov, Polujachtov – Anton, Armaș (79. Budkivskij) – Markelov, Bakajev, Chubulov (72. Kalmykov) – Lescano.
    Náhradníci: Sugrobov, Budakov – Budkivskij, Tetrašvili, Chancellor, Glebov, Prudnikov, Žilov, Kalmykov, P. Jakovlev, Elmurzajev.

Rozhodčí: Bezborodov – Luněv, Čelcov