Pardubice – Mladá Boleslav 4:6 (kon.) | Střešovice – Vítkovice 5:6 (po pr.) | Sparta – Bohemians 5:4 (kon.)
Otrokovice – Chodov 4:5 (0:2 po s.n.)
Sokoli Pardubice
4:6 (2:0, 1:4, 1:2) Stav série: 0:3
Předvýběr.CZ Florbal MB
Sobota 17.03.2018, 14:00Play-off Livesport Superligy florbalu • Čtvrtfinále

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:03:18)

Je dobojováno! Domácí statečně bojovali, ještě dvě a půl minuty před koncem drželi nerozhodný výsledek, poté však inkasovali, což se ukázalo jako klíčové. Boleslav potvrdila roli favorita, ovšem výhra se nerodila vůbec snadno! Hosté se tedy v sérii ujímají vedení 3:0 a už zítra mohou rozhodnout o svém postupu do semifinále!

Hráči utkání:
    Petr Musil – Jan Jelínek

59:53 Jan NATOV - 4:6

59:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Domácí to zkusili bez gólmana, JAN NATOV poté dokázal skórovat do prázdné branky! Asistence: Milan Tomašík.

59:28
    Oddechový čas pro domácí.

58:42
    Domácí se v oslabení dostali do zajímavé příležitosti. Dlesk byl faulován, poté střílel vedle branky, Pardubicím už mnoho času nezbývá.

57:58
    Vyloučení v týmu Sokol Pardubice (Karel Brychta – 2 min., Nedovolené vrážení).
    57:35 Josef PLUHAŘ - 4:5

57:35
    Hosté se dostali do přečíslení! JOSEF PLUHAŘ využil výborné přihrávky, poté bez větších problémů poslal svůj celek do vedení! Asistence: Milan Tomašík.

56:49
    Pardubice mohly v samotném závěru do vedení! Pakosta se ocitl ve výborné pozici, Bauer stihl dát nohy k sobě včas!

55:38
    Spoustu prostoru dostal Formánek, ten však vystřelil pouze do pozorného brankáře Bauera! Hraje se nyní ve vysokém tempu.

54:42
    Zozulák z otočky střílel! Bauer byl pozorný, předvedl jistý zákrok, skóre se nemění, za chvíli se rozběhne závěrečná pětiminutovka.

54:21
    Už více než minutu teď Pardubice drží balónek, Boleslav ani nenapadá a pouze vyčkává, domácí pochopitelně nikam nepospíchají.

53:07
    Domácí budou rozehrávat v rohu hřiště, čas běží, Pardubice i nadále drží nerozhodný výsledek, do konce necelých sedm minut.

52:08
    Střelecký pokus Krzyžanka dokázal Musil vyrazit před sebe! K dorážce se dostal Tadeáš Chroust, ten však přestřelil branku!

50:55
    Hosté kombinují na polovině hřiště a snaží se proti pozornému bloku něco vymyslet, Zatím se jim to příliš nedaří.

50:02
    Míček propadl až na úplně volného Curneyho, který měl před sebou prázdnou branku. Hostující florbalista nastřelil břevno!

49:22
    Za malou chvíli se rozeběhne závěrečná desetiminutovka třetí části, domácí výborně brání, svého soupeře k ničemu nepouští.

Štěpán Slovák

Branky a nahrávky: 12. Oubrecht (Dlesk), 17. Janeček (Formánek), 32. Gregor (Burian), 42. P. Pakosta (Zozulák) – 26. Natov (Curney), 26. Tomáš Chroust (Krzyžanek), 31. Tadeáš Chroust (Curney), 38. Curney (Natov), 58. Pluhař (Tomašík), 60. Natov (Tomašík)

Sokoli Pardubice: Musil (Levínský) – Oubrecht, Kunt, Brychta, Škeřík, Ďopan, Bílý, Krigovský – Petr, Janeček, Zozulák – Kourek, Teichman, Dlesk – Gregor, P. Pakosta, Burian – P. Němeček, Formánek.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Kološ, Řehoř, Křenek, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.

Rozhodčí: Dolanský, Sýkora