New Jersey – Carolina 4:3 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 3:4 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 5:2 (kon.)
St. Louis – San Jose 3:2 (po pr.) | Nashville – Minnesota 2:1 (1:0 po s.n.) | Winnipeg – Boston 5:4 (2:1 po s.n.)
Dallas – Philadelphia 3:2 (po pr.) | Edmonton – Columbus 3:7 (kon.) | Vancouver – Anaheim 4:1 (kon.)

David Krejčí (BOS) 0+0, 0 střel, TOI 18:32
    David Pastrňák (BOS) 1+0, 8 střel, TOI 21:36 (05:23:17)

Hvězdy utkání

1. Brandon Tanev (WPG) 3+0
    2. Adam Lowry (WPG) 0+2
    3. Brad Marchand (BOS) 0+2

Statistiky: Střely na bránu: 32-32; Zablokované střely: 17-11; Vhazování: 51%-49%; Hity: 23-24; Přesilové hry: 0/1-3/5; Trestné minuty: 11-2.

Nesmírně dramatické utkání přineslo první gól v šesté minutě, když se prosadil Brandon Tanev, na jehož gól 53 sekund před koncem první třetiny odpověděl po fantastické stahovačce a bekhendu Ryan Donato. Druhá část patřila Jets, v jejichž dresu se prosadil podruhé v zápase Brandon Tanev a třetí gól přidal Joe Morrow. Josh Morrissey na konci druhé třetiny vyfasoval pět minut za vražení na hrazení a Danton Heinen rychle snížil, Jets navíc po neúspěšné Coach Challenge čelili oslabení 5 na 3, které nezvládli a David Pastrňák vyrovnal na 3:3. Tím ovšem dramatické utkání nekončilo, ale naopak gradovalo, protože Brandon Tanev po rychlém objetí brány v oslabení zasunul puk do brány a zkompletoval hattrick. Winnipeg se ale nevyvaroval dalšímu faulu a vyloučení, které potrestal sám faulovaný Torey Krug poslal utkání do prodloužení. To gól i přes jednu obrovskou šanci na každé straně rozhodnutí nepřineslo a nakonec rozhodly nájezdy, ve kterých vstřelil vítězný gól Patrik Laine. Konečný výsledek úžasného utkání v Bell MTS Place. Winnipeg Jets 5 Boston Bruins 4 po samostatných nájezdech.

Patrik LAINE - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.

Autorem vítězné branky je PATRIK LAINE.

4. série
    2:1
    Danton Heinen se rozjel na nájezd, jenže ho proměnit nedokázal a Bruins po skvělém comebacku prohrávají.

4. série
    2:1
    Patrik LAINE rychle zamíchal s pukem a mezi betony Antona Chudobina u levé tyče bekhendem zasunul kotouč do sítě!

3. série
    1:1
    Brad Marchand zvolil bekhendové zakončení u pravé tyče, jenže Connor Hellebuyck ho fantasticky vychytal.

3. série
    1:1
    Blake Wheeler chtěl zřejmě zamířit mezi betony Antona Chudobina, jenže ho překonat nedokázal.

2. série
    1:1
    David Pastrňák se snažil zasunout puk do brány u levé tyče, jenže Connor Hellebuyck mu tam ucpal prostor.

2. série
    1:1
    Mark SCHEIFELE krásnou střelou zamířil nad lapačkou Antona Chudobina do pravého horního rohu brány!

1. série
    0:1
    Ryan DONATO proměňuje, když rychlou střelou mezi rukou a pravým betonem brankáře Jets zamířil k levé tyči!

1. série
    0:0
    Bryan Little zvolil bekhendové zakončení a u levé tyče minul bránu Antona Chudobina.

Samostatné nájezdy začínají.

Oba týmy v posledních sekundách prodloužení nevyužili jednu obrovskou šanci a čekají nás nájezdy. Skóre po prodloužení. Winnipeg Jets 4 Boston Bruins 4.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. B. Tanev (Copp, Lowry), 21. B. Tanev (Lowry), 27. Morrow (Scheifele, Wheeler), 45. B. Tanev, rozh. náj. Laine – 20. Donato, 42. Heinen, 44. Pastrňák (Krug, Marchand), 49. Krug (Marchand)