Lyon – Amiens 3:0 (kon.) | Lille – Guingamp 2:2 (kon.) | Nantes – Dijon 1:1 (kon.)
Rennes – Méty 1:2 (kon.) | Štrasburk – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Stade Rennes FC
1:2 (1:0)
FC Méty
Sobota 14.04.2018, 20:00 • Stade de la Route de Lorient (Rennes) • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 33. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:50:35)

Sledovali jsme utkání mezi Rennes a Métami, které končí šokující výhrou hostů 1:2. První poločas byl v režii domácích. Drželi míč, měli několik šancí a dali v 27.minutě branku zásluhou Benjamina Bourigeauda. V druhé půli ovšem Méty předvedly parádní výkon. V 52.minutě a v 57.minutě se prosadil Roux, který dává jiskřičku naděje na záchranu v nejvyšší francouzské soutěži. Rennes zůstává páté, Méty snižují ztrátu na sedmnácté Lille na šest bodů. Stále chybí ještě pět kol!

90+3

90+2
    Žlutou kartu dostává Ramy Bensebaini (Stade Rennes FC).

90
    Rozhodčí H. Ben El Hadj se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Další dobrý blok hostující obrany. S domácími to nevypadá vůbec dobře.

88
    Rennes se stále nemůže dostat do zakončení. Méty hrají druhý poločas excelentně.

87
    Útočným faulem se provinil domácí Ramy Bensebaini.

86
    Nepřesná přihrávka Benjamina Andrého končí za brankovou čarou. Ejdži Kawašima bude odkopávat od brány.

85
    Sanjin Prcić se s Hunouem nedokázal probít přes levé křídlo.

84
    Na hřišti se nám začíná přiostřovat. Peprná slova také nepadají daleko od stromu.

83
    James Lea Siliki krásně prošel přes tři hráče na polovině hřiště. Tohle byl majstrštyk jako od Messiho!

82
    Posledních zhruba deset minut utkání a hosté stále vedou 1:2!

81
    Útočným faulem se provinil autor jediné domácí branky, tedy Benjamin Bourigeaud.